2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Evet her seferinde yeni tecrübeler ediniyoruz :) benim şükür güzel gidiyor evett pozitif 8 mart kese randevum var onu bekliyorum
Ya çok sevindim Allahım tamamına erdirsin kucağınıza alacağınız günleri nasip etsin inşallah

Beni de ekler misiniz. İlk deneme eşimin sperm sayısı az morfoloji bozuk. Erol Tavmergen

Sorun ne tam olarak, Allah emeklerinizi boşa çıkarmaz inşallah.

Biri vardı covid olan tutunmuşmuydu bebeği hatırlıyomusunuz
Koronanın ilk başlarında eltim hamile olduğunu çok erken öğrenmişti doğal yolla hamile kalmış olmasına rağmen. Ve hamilelikle beraber covid testide pozitif çıkmıştı çok ağır bir şekilde geçirdi karantinasını hastanelik olacak derecede. Yalnız maşallah ki şuan 8 aylık dünya tatlısı bir yakışıklımız var. Yani kendini hiç üzme rabbim bir şeyi nasip ettiyse önünde dağ olsa duramaz. Kendine iyi bak iyi beslen bol bol dinlen. İnşallah Allah'ın izniyle birşeycik olmaz.

Bugün pozitif olduğumu bilmeden kocaman bi bardak nar suyu sıktırıp içmiştim, daha da dikkat ederim inşallah

Hiç üzülme stres yapma ben transferimin 3 günü covid testim pozitif geldi 10 günüde gebelik testim pozitif geldi beslenmene dikkat et zaten vitamin kullanıyorsundur
Ahh çok sevindim, inşallah etkilemez ztn sadece nezle gibiyim halsizliğim fln hiç yok. Ama pozitif çıkınca şok oldum

Ahh çok sevindim, inşallah etkilemez ztn sadece nezle gibiyim halsizliğim fln hiç yok. Ama pozitif çıkınca şok oldum
Ne güzel hafif geçiriyorsunuz benim öksürüğüm çok fazlaydı gerçi hala tam geçmiş değil ama o dönem hiç durmadan öksürdüm durdum o yüzden sen kalbini bozma sürekli iyiyi düşün onu çağır

Senin kaçıncı denemeydi ve kaçıncı gün embriyosuydu ? Bir de adet belirtilerin veya başka belirtiler olmuş muydu

Her fitilin yaptığı akıntıda ya da her lavaboya girdiğimde psikopat gibi leke gelmiş mi diye bakıyorum inşallah gelmez diyorum ama olmayacaksa da bir an önce gelsin umutlandırmasın diyorum
Her lavaboya gitmek değil bakmak için sürekli gitmek ve peçeteyle kontrol edip çıkmaktı benimki o fitil paranoyak yapıyor maalesef. Ama aynı adet sancısı gibi karin ağrısı ve bel ağrısı yaşadım. Pozitifi öğreneli 10 gün oldu hala aynı. O yüzde rahat olun, adet olmayacaksınız inşallah

Sadece ateslennemeye çalış.Ben geçtiğimiz hafta evde dinlenirken eşimin pozitif olduğunu öğrendik şuan ağzım burnum her yerim sıkıntıdan yara..Ateşim 38 i geçmis bir ara uyuya kaldığımda aşırı korktum.Birsey olmaz dedi doktorum moralini yüksek tut dedi ama onca emek sonrasında insan böyle bir durumun içinde bulunca kendini ne yapacağını şaşırıyor.Yarin sonucumu ogrenecegim.insallah pozitiftir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…