2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Aynen sebep belli olursa ona göre tedavi yada işlem yapılır ama şunu anladım stres en büyük etken bu sefer çok relaxdım ve herşey oldu bittiye geldi. 2 denememi yaparken bi arkadaşımin kardeşi de yaptırdı benden sonra başlamıştı benden önce pozitif sonucu aldı herseyi oldu bittiye gelmişti onun o yüzden belli bi sebep yoksa süreç uzadıkça stres çok oluyor ve bence buda etkiliyor
Ama bunu engellemek çok zor ki dediğin gibi süreç uzadıkça insanın stresi de çoğalıyor işin içine maddiyat da girdiği için insanın canı daha sıkılıyor bide sorun da olmadığı için hepten çıkmaz al sana nur topu gibi stres sonra 😄🤭

Belirtilerin neler söyler misin benim halen adet olacakmış gibi bir hissim var ve bacak agrim benden başka su durumu yaşayan var mı
Devamlı karnımda bir hareketlilik var, arada alttan sancı giriyor, kasıklarımda dolgunluk hissi var, sol tarafımda sık sık çok şiddetli olmasada sancı yapıyor, gaz devam ediyor göğüslerim regli öncesi gibi sert ve hassas. Bacak ağrım dün çok kötüydü bugün yok denecek kadar hafif.Yani tüm regli belirtilerim var. Çok mu bacak ağrın?

Heyyy maşallah beee çok sevindim vallahi burda güzell şeyler duydukça kendimin olmuş gibi neşeleniyorum vallahi ya 😍😍😍😍
Çok teşekkür ederim canım 🥰 hepimiz aynı durumda olduğumuzdan birbirimizi tanımasakta sevincimizi de üzüntümüzü de daha anlamlı hissediyoruz ben de kim ne yazsa aynı hale bürünüyorum gerçekten.

2 kere hsg 1kere histereskopi 1 kere tanısal laparoskopi genetik test kandan bakılan testler sonuç sebepsiz infertilite embriyo kaynaklı diyorlar kaliteli embriyo olsada DNA diziliminde hata olabilir diyorlar
Hadi ya.. Bende çok histeroskopi istedim doktor embryo kaynaklı dedi. İçimde şüphe olarak kaldı. Sanki histeroskopi yapmasalar tutmayacak gibi…

Aynen sebep belli olursa ona göre tedavi yada işlem yapılır ama şunu anladım stres en büyük etken bu sefer çok relaxdım ve herşey oldu bittiye geldi. 2 denememi yaparken bi arkadaşımin kardeşi de yaptırdı benden sonra başlamıştı benden önce pozitif sonucu aldı herseyi oldu bittiye gelmişti onun o yüzden belli bi sebep yoksa süreç uzadıkça stres çok oluyor ve bence buda etkiliyor
Maşallah pozitifi gördünüz mü? Rabbim inş hayırlara vesile etsin ve kalp atımına cinsiyet gününe sağlıkla elinize almaya nasip olaun inş..

Devamlı karnımda bir hareketlilik var, arada alttan sancı giriyor, kasıklarımda dolgunluk hissi var, sol tarafımda sık sık çok şiddetli olmasada sancı yapıyor, gaz devam ediyor göğüslerim regli öncesi gibi sert ve hassas. Bacak ağrım dün çok kötüydü bugün yok denecek kadar hafif.Yani tüm regli belirtilerim var. Çok mu bacak ağrın
Bacak agrim bitiyor karın ağrım başlıyor duşa girmeye korkuyorum sökülcek diye valla bende mantık falan kalmadı ya inşallah benimde yarına biseyim kalmaz

X