2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Çok teşekkür ederim. Daha önce bi kere normal deneme ile 6. Haftada düşük yaptım. İlk transferimde de olacak gibi olup olmamıştı. Endişeliyim. Sevinemiyorum bile değerim arttığını görürüm insallah
İnşallah görürsünüz şu anda hiç düşük değil benim 11.gün 154 ile başladı 6.gün herhalde 40-50 falan gibi bir şeydi

Senin sağlıklı embriyo oluştuğu için birşey demez. Benim artık bu 6. Denemem olduğu için ve göbek yağlarım olduğu için biraz kiloya bağlıyor sağlıklı ve çok embriyo elde edilmemesini.Her seferinde 10’un üstünde yumurta toplanıyor 2 tane 3. Gün embriyosu elde ediliyor. 5. Güne gidip gitmeyeceğini denemiyor az embriyo oluştuğu için. Yaş da var tabi.Eşimde morfoloji problemi de var. Bir kere iki ay üst üste tedavi görmenin etkisi ile ( hormonların çok alınması ile) 6. gün embriyosu oldu.O transfer edildiğinde gebelik yaşamıştım ama boş gebelik olmuştu.
Gerçi bakıyorsun burada NGS’li tutmayan, ama NGS’siz ileri yaş tutan da var. Nasip kısmet galiba bu işler tamamen. Umarım bizim de vardır nasibimizde canım 💜😘🙏🌼🌼🌼🌈
Dediğin gibi kuzum kismette öte yol yok . Ben bu süreçte iyice anladım bunu. Nasibinde varsa olmaz dediğin embriyo tutuyor. Nasipte yoksa kesin tutar dediğin tutmuyor. Göbek yağı yumurta geliştirmek için olan ignelerde sorun oluyormuş. Onun için de bir hemşire arkadaşım kolundan vurabilirsin demişti. Öyle daha iyi etki ediyormus.Bence sende bunu sor hemsirene belki işe yarar.

İnşallah görürsünüz şu anda hiç düşük değil benim 11.gün 154 ile başladı 6.gün herhalde 40-50 falan gibi bir şeydi
Ay insallah sağ Salim hepimiz anne olalım. Salı günü kan vereceğim bakalım. Ben dayanamayıp erken yaptım. Sizin suan ne kadarlık

Kızlar dün 6+2 de ilk randevumuze gittik çok şükür kalbi de duyup geldik, çok şükür bin şükür. Darısı bekleyenlerin başına insallah ❤️🧿
Maşallah gözünüz aydın 🧿 sizin ne güzel erken çağırmışlar ben 6+5 oldum ama salı günü ilk randevum 7 haftalıkken olcak çok heyecanlıyım sitresliyim kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum inşallah bende duyarım kalbini bebeğimin 🤲

Maşallah gözünüz aydın 🧿 sizin ne güzel erken çağırmışlar ben 6+5 oldum ama salı günü ilk randevum 7 haftalıkken olcak çok heyecanlıyım sitresliyim kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum inşallah bende duyarım kalbini bebeğimin 🤲
8 haftalığım yarın randevum var ben de hiç hamile değil gibiyim şimdi her şey yolundaysa bir ay sonra çağıracak şimdiden o zamana kadar nasıl dayanacağım diye düşünüyorum 😂

O okuryazar yarınki rutin kontrolmü canım. Bize haber ver haftaya p.tesi de benim randevum var hazırlık olur bana da🤩
Benim kalp atışı yavaştı ya belki o yüzden erken çağırdı tamam haber veririm bu arada ben başka doktora gittim hafta içi o genel gebelik tahlilleri yapalım dedi yaptırdık d vit ve Demir ilacı başlattı diğer ilaçlara ek yarın doktoruma sorup başlayacağım

8 haftalığım yarın randevum var ben de hiç hamile değil gibiyim şimdi her şey yolundaysa bir ay sonra çağıracak şimdiden o zamana kadar nasıl dayanacağım diye düşünüyorum 😂
Ben hamileden ziyade hasta gibiyim. Kafam yerden kalkmıyor. Aşırı bir halsizlik ve uyku halim var. Mide hassasiyetim de son günlerde had safhada☹️ Normal halime döneceğim günleri bekliyorum. Beni de belki 1 ay sonra çağıracaktı doktor baktı ikiz 2 hafta sonra gel dedi🤣 Üçüncü var mı bakalım diye dalga geçiyo, gerçi olsa bu haftada belli olurdu korkma korkma diyor

Aslında geç bile çoğu doktor arada bi keseye bakmaya cağırıyor. Sizde duyarsınız insallah ❤️ Çok büyük mutluluk ve ferahlama oluyor

Aslında geç bile çoğu doktor arada bi keseye bakmaya cağırıyor. Sizde duyarsınız insallah ❤️ Çok büyük mutluluk ve ferahlama oluyor
Ben kalp atışını videoya çekeriz diyordum şoktan ağlamaktan ne gördük ne dinledik o odadan nasıl çıktık bilmiyorum 😆🙈

X