2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Hahahaha ilk başta yapabilirim sanıyordum ama yok yani yapamadim çok korkuyorum yarın sonucu bir cesaretle alacagim inşallah güzel haberler olurlar da kuruntu olarak kalır bugünler
Güzel haberlerle bize de umut olursunuz inşallaaahhh

İnşallah Daha gidip Kiti Kate'den zıbın alacak teyzesi bebişlere

Sen ve sntr'nin sonucunu aşırı merak ediyorum size yapma falan diyorum ama ben yerinizde olsam şimdiye elli kez yapmıştım
İnsllah son bir gün kalbim yerinden taşıyor bugün yarın sanırım eşimle aynı anda sizee de haber vericem olumlu yada olumsuz ne olursa olsun

Sen ve sntr'nin sonucunu aşırı merak ediyorum size yapma falan diyorum ama ben yerinizde olsam şimdiye elli kez yapmıştım
inşallah beklediğimize ve beklettiğimize değer ya gerçekten her isteyenin çocuğu olaun ama şu grupta olanların hepsi artık bi tane fire vermeden pozitif olsun inşallah

Bu topikte 3. gün embriyosu olan tek benim sanıyordum
Pozitif olan kaçıyor günü yaklaşan tırnak yemekten konuşamıyor hahhqh. 3. Gün taze embriyo idi benimkisi de doktorum çok büyük pozitif pozitif konuşarak embriyoyu yerleştirdi inşallah halen benimlelerdir senin ne zaman test günün

İnsllah son bir gün kalbim yerinden taşıyor bugün yarın sanırım eşimle aynı anda sizee de haber vericem olumlu yada olumsuz ne olursa olsun
İnşallah hayırlı haberler geleceksin Sabah mı gideceksin kan vermeye Ne zaman çıkarmış ? Ben aile hekimine sordum ertesi gün bazende iki gün sonra sonuç dediler

Ya o değil de herkesin ya 3. gün ya 5. gün benim niye 4 anlamış değilim

Ya o değil de herkesin ya 3. gün ya 5. gün benim niye 4 anlamış değilim
Tam emin olmayarak şöyle şöyle söyleyebilirim bir önceki tedavimde bir embriyom 5. Gün tam gelişme göstermeyip 6. Gün 5. Gün embriyo kalitesine ulaşmıştı bende 6. Gün embriyosunu çok garipsemiştim :)Sizinde öyle olmuş olabilir

5. Gün embriyomda var dondurulmuş doktor trasferi yaparken birinci kalite olduğunu söylemişti. Hatta ben çok ısrar ettim iki embriyo konusunda embriyolog kabul etmedi bu kalitede de iki tane transfer edemem diye. Ama 4. gündü aklım ermedi. Araştırdım nette de yok pek birşey.

Benim 3. gün dondurulmuş iyi kalite 2 embriyo. 9 mart test günüm. Bugün henüz 3. günüm

Kaçmak yokkkk bu gruptaki herkesle anne grubuda kurucazzz inşallah tez zamanda

En güzel gunlerdesin inan ben 10. Günden bildiriyorum psikolat oldm regl mi oluyorum dye öyle yıprandım ki şu bir iki günde
Her fitilin yaptığı akıntıda ya da her lavaboya girdiğimde psikopat gibi leke gelmiş mi diye bakıyorum inşallah gelmez diyorum ama olmayacaksa da bir an önce gelsin umutlandırmasın diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…