2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Evet canim amh 0.01 esimdede sperm az ileri hareket az ve morfoloji 2 idi cok sukur ilk deneme pozitif insallah allah tamamini erdirip kucagima almayi nasip eder
Benim yumurtalar erken catladi ilk deneme olumsuz oldu sen nerede tedavi gördün bide kullandigim iğneler nelerdi maşallah allah ol deyince amh bakmıyor

Evet canım benim, aslında olmayan değil de bebek düşündüğümde artık yaşım baya geçmişti. Malum yaşla beraber yumurta kalitesi de düşüyor. Uğraşmamak ve süreyi kısaltmak için girdim bu işe Yoksa kimbilir ne zaman olurdu? Ya da olur muydu allah bilir

Offf çok heyecanlıyım, 1.5 saat sonra doktor randevum var. Kalp atışını görmüştük ama duymamıştık. Sonra bi de lekelenme sıkıntısı oldu. Bakalım inşallah her şey yolundadır. Korkuyorum da biraz Bizim için dua edin

Serum tedavisi isteyin bu sefer. Bana yapılıyor şuan. Benimde iki düştüğüm oldu. Biri kalp durması diğeri gelişim durması.
merhaba
serum olarak ne kullandırılıyo
kalp ve gelişim durması kaçar haftalıktı

benim 5 kaybım var 4 kürtaj bi kimyasal
ilk 2 sinde kalp atışı hiç olmadı 7-8 haftalık gelişimleri durdu kürtaj

3.de pıhtılaşmam varmış 4000 lik oksapar+progestan 200+coraspirin 100 mg kullanıyodum 6 haftada kalbini duyduk
9+3 de yine kürtaj (tahmini 7.haftalarda kalbi gelişimi durmuş)

4.de de 6000 oksapar 150 ecopirin progestan 200 mg olarak dozları artırdık artı 16 mg prednol kortizon kullandık kalbini bile duyamadık yine 9 haftalık kürtaj(6+4 haftada gelişimi durmuş)

bağışıklık testi yaptırdık seruma gerek yok dediler

tüp bebek tedavisindeyim 7 aydır
bir embriyom var transfer için bekliyorum ama tutsa bile onun da bi garantisi yok

yumurta rezervim bitmiş durumda

artı oysaki kan değer artışlarım kese yerleşimim hepsi çok çok güzel oluyor oysaki ama olmuyor

Benim yumurtalar erken catladi ilk deneme olumsuz oldu sen nerede tedavi gördün bide kullandigim iğneler nelerdi maşallah allah ol deyince amh bakmıyor
Evet allah ol deyince oluyor. Ben antalya akdeniz uni. Safak olgan hocada tedavi gordum fostimon ve meriofert kullandim

bir sonraki ay normal kanama aoldu ama o ay hep leke şeklinde geçti.

üzüldüm canım. peki erken çatlamasın diye iğne vermedi mi sana cetrodite veriyorlar genelde.

Ben dayanamadım ve test vermeye gittim :) sonuç 31 çıktı. 10. Gün için sizce iyi mi?
Yani evet hamileyim ama değer düşük geldi bana
değerin kaç olduğu önemli değil burda 20 ler ile öğrenen arkadaşlar oldu önemli olan artışı. iki gün sonra tekrar test verin e güzel yükselmiş işte hcg hamişsiniz hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inş :)

En güzelini yapdın ve şükür olduda Allah isteyen herkese nasip etsin

Ben dayanamadım ve test vermeye gittim :) sonuç 31 çıktı. 10. Gün için sizce iyi mi?
Yani evet hamileyim ama değer düşük geldi bana
Anca yerleşmiştir annesi bazen tüp Bebek bile olsa geç yerleşme olabiliyor önemli olan 2 gün sonra kaç çıkacak

Evet allah ol deyince oluyor. Ben antalya akdeniz uni. Safak olgan hocada tedavi gordum fostimon ve meriofert kullandim
Bide dozlari neydi fostimon ve meriofertin ben
2 toz 1 su fostimon 1 toz 1 su meriofet yaptım hepsini 1 enjektörde karıştır bur dediler günlük 300 artı 75 dozdu yani

Bide dozlari neydi fostimon ve meriofertin ben
2 toz 1 su fostimon 1 toz 1 su meriofet yaptım hepsini 1 enjektörde karıştır bur dediler günlük 300 artı 75 dozdu yani
Doz lar kisiden kisiye degisiyor ama kendi dozunu baskasiyla kiyaslama. Cedrotide 5. Gunmu verdi anlamadim

Doz lar kisiden kisiye degisiyor ama kendi dozunu baskasiyla kiyaslama. Cedrotide 5. Gunmu verdi anlamadim
Evet 5. Günü başladım 14. gune kadr hergun sabah vuruldum canim bazıları 2 iğne karışmaz tek tek vurulcan dedi tuhaf geldi onlara ondan kafam karıştı zaten 3 iğneyi tek enjektöre karıştırırken zorlandım hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…