2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar şoktayız eşimle ikimizin de gözleri şişti ağlamaktan. İkiz mi bebişlerimiz, çok sağlıklı iki atan kalp🧿 Ama bu duruma alışmam sindirmem için biraz zamana ihtiyacım var. Eşimle öyle ağladık ki doktor da ağladı. İstemiyosanız birini bana verin bakarım arada görmeye gelirsiniz dedi😆 İstemez miyiz hocam eşim çok istiyodu da ben korkuyordum dedim. Hiç korkma asla kötü düşünme dedi

Kızlar şoktayız eşimle ikimizin de gözleri şişti ağlamaktan. İkiz mi bebişlerimiz, çok sağlıklı iki atan kalp🧿 Ama bu duruma alışmam sindirmem için biraz zamana ihtiyacım var. Eşimle öyle ağladık ki doktor da ağladı. İstemiyosanız birini bana verin bakarım arada görmeye gelirsiniz dedi😆 İstemez miyiz hocam eşim çok istiyodu da ben korkuyordum dedim. Hiç korkma asla kötü düşünme dedi
Gözün aydın canım cok sevindim sağlıkla buyusunler insallah minnoslar🙏🏻🙏🏻 doktor da espriliymis😅😅

Yaaa ne diosunnn🥲🥲 o zaman aramızdaki ikiz kardeşliğine🧿🧿 sağlıkla kavuşun inşallah kuzularınıza❤️❤️

Evet 5. Günü başladım 14. gune kadr hergun sabah vuruldum canim bazıları 2 iğne karışmaz tek tek vurulcan dedi tuhaf geldi onlara ondan kafam karıştı zaten 3 iğneyi tek enjektöre karıştırırken zorlandım hep
Aynı ilaçları kullandım ben de ama sanki uygulama farklı. İlk 4gün Fostimonu 2 toz 1 su olmak üzere 300 mg kullandım, sonraki 4 gün buna meriofert eklendi 1 su bir toz ama hiç tek iğnede karıştırmadan biri sağdan diğeri soldan değiştire değiştire vurundum. Sonraki 4 gün bunlara cetrodite eklendi göbekten. Opu tarihinden 1,5 gün önce yani 13.gün sadece cetrodite ve ovitrelle kullandım bir tane. 15.gün opu oldu. Süreç böyledi bende ama süreç kişiye özel olduğu için bir şey diyemiyorum.

Çok güzel bir duygu Allah isteyen herkese yaşatsın. Sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🙏🏻 1 nisan şakası yapmışlar size🤣

Evet 5. Günü başladım 14. gune kadr hergun sabah vuruldum canim bazıları 2 iğne karışmaz tek tek vurulcan dedi tuhaf geldi onlara ondan kafam karıştı zaten 3 iğneyi tek enjektöre karıştırırken zorlandım hep
Anlamadim cetrodite digerleriyle mi karistirdin

Yaaaa çok duygulandım inşallah benimde ikiside birlikte tutar çok güzel bişey yaaa 😍 Allah sağlıkla doğurmanı nasip eylesin inşallah çok sevindim gerçekten 😍🧿🤲

3. Gün embriyosu dün 8. Günümde kahve akıntılar geliyordu sonra pembe ve kırmızıya döndü ama peçeteyi doldurmayacak kadardı. Kan verdim 0,100 çıktı, normal gebelik testimde negatif. Doktorum 10. Gün de ver aynı çıkarsa sonra kes ilaçları dedi. 12.güne kadar bekle dedi :KK43:

O okuryazar dediği çıktı 🥰 tebrik ederim canım benim Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin insallah 🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰

O okuryazar dediği çıktı 🥰 tebrik ederim canım benim Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin insallah 🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰
Yaaaa inanmıyorum eras0201 eras0201 o kadar çok öyle hissediyordum ki senin için hatta az kanaman olunca da düşünmüştüm yine acaba ikiz mi diye genelde ikizlerde oluyor ya ilk başta tek keseydi bir de dğeil mi ayyy çok tebrikler harika bir haber 😍😍 eşinizin gönlüne göre olmuş siz de bir daha çocuk yapmazsınız tek seferde iki bebek harika 🤩

Aynı ilaçları kullandım ben de ama sanki uygulama farklı. İlk 4gün Fostimonu 2 toz 1 su olmak üzere 300 mg kullandım, sonraki 4 gün buna meriofert eklendi 1 su bir toz ama hiç tek iğnede karıştırmadan biri sağdan diğeri soldan değiştire değiştire vurundum. Sonraki 4 gün bunlara cetrodite eklendi göbekten. Opu tarihinden 1,5 gün önce yani 13.gün sadece cetrodite ve ovitrelle kullandım bir tane. 15.gün opu oldu. Süreç böyledi bende ama süreç kişiye özel olduğu için bir şey diyemiyorum.
Ya bana karıştır dedi ben emin olamadim bidaha sordum kimse böyle yapmıyoruz dedi hatta karıştırırken zorlandım neyse kaderde bu varmış belki bidakine inşallah canim sonra gonalf menepor kullandım onlar hemen büyüttü

canım 11:30 daydı randevu daha yeni eve geldim
baktı işte dedim dün geldi ama bugün azaldı diye tamam bakalım dedi iyi incelmiş dedi sorun yok hocam di mi dedim yok başlayabiliriz dedi güzel dedi. ama bana estoferm vermedi climafort bant verdi ve bilin bakalım ne oldu bu da yok 3 eczane gezdim 1 kutu bulabildim çok şükür 2 kutu daha bulmam lazım 3 günde bi,r değiştir karnına yapıştır dedi 11 nisanda randevum var bakalım ne olacak:)

yaaaa ben biliyordum o zaman da değerlerinden demiştik galiba sana ikiz olmasın falan diye süper bir haber çok ama çok sevindim sağlıkla gelsinler darısı da bana ve ben gibi bekleyenlere olsun inşallah:)

X