2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yani di mi bence de öyle benim zaten ilk gün gelir 2.gün 3 ten sonra azalır bana pazartesi gel diyor zaten o zamana ben temizlenmiş olurum 5 gün sürüyor adetim belki rahim duvarım çok kalım değildi zaten sonuçta o zaman kalınlaşsın diye biz sürü hormon aldım sular seller gibiydi bu ay da böyle olsun ilaca başlamak için ne kadar olması lazım ki saçma geldi insanı gerçekten strese sokuyor yani. Neyse yarın konuşayım bakayım ne dicek acaba kist falan öı var bir şey demedi ama Sorucam onu da yarın
Aynen sor ve diyelim ki iptal derse de net sebibini irdele inşallah seninde olur bu ay transfer in güzel haberleri arka arkaya bebeleri de kucağımıza aynı zamanlarda alalım 🥰🥰

Benim reglm de yumurta toplama sonrası az olmuştu ama o ay polip ameliyatı oldum o sebepler normal gördü doktor ilaçlar sebebiyle az olursun dedi. Polip ameliyatı sonrası acısı çıktı resmen 3 ay kan ilaçları kullandım.

Doktorun bu şekilde söylemesi garip ne olursa olsun 2. gün görmesi gerekir seni az ise pazartesi gel olmaz.
Doktorun kim?
Bağışıklık tedavisi olunca ilaçlar fazla demekki bakalım benim ne zaman yapıcak transfer i 13. Güne randevum var çarşamba günü yani o gün belirlicez transfer tarihini çok heyecanlı gerçekten 🤭

Bağışıklık tedavisi olunca ilaçlar fazla demekki bakalım benim ne zaman yapıcak transfer i 13. Güne randevum var çarşamba günü yani o gün belirlicez transfer tarihini çok heyecanlı gerçekten 🤭
Tahmin edebiliyorum :) Tatlı heyecanlar fakat tahlil için gün beklemek daha da heyecanlıymış benim ilk bu şekilde bekleyişim daha önce oluşan gebeliklerim kendiliğinden olmuştu o yüzden bu gece geçmez oldu :)

Tahmin edebiliyorum :) Tatlı heyecanlar fakat tahlil için gün beklemek daha da heyecanlıymış benim ilk bu şekilde bekleyişim daha önce oluşan gebeliklerim kendiliğinden olmuştu o yüzden bu gece geçmez oldu :)
Bende 1 kez gördüm çift çizgiyi hiçbir şekilde tahmin etmiyordum adetim 4 gün geçmesine rağmen fark etmemiştim bir daha da hiç görmedim o yüzden çok heyecanlıyım 4 yıldır o çizgiyi hiç görmedim inşallah Nisan sonuna direk kan vererek öğrenmek istiyorum bide çift emriyo bakalım nolcak bak aklıma gelince bile kalbim pır pır oldu vallahi 🤭🤭🤭🤭

Kizlar eşimle benim hiçbir sağlık sorunumuz yok fakat ikinci bebeğimiz yıllardır olmuyor doktor bir aşılama olmazsa tüp Bebek dedi benim merak ettiğim adana da tüp bebek yaptıran var mı fiyatları nasıl başarılı olan merkezler hangileri yardımcı olursanız sevinirim
Adana da tüp Bebek merkezi bilmiyorum vardır güzel yerler illaki ama burda biri daha vardı bi çocuğundan sonra olmayıp tüp Bebek yaptıran eras0201 eras0201 sendin demi doğru hatırlıyorum 😊🤭 inşallah aşılaman tutar ama tutmazsa da tüp Bebek yaptırmak tan kaçınma demekki 2. Nin nasibide böyleymiş inşallah hayırlısı olsun hakkında 😊

Benim reglm de yumurta toplama sonrası az olmuştu ama o ay polip ameliyatı oldum o sebepler normal gördü doktor ilaçlar sebebiyle az olursun dedi. Polip ameliyatı sonrası acısı çıktı resmen 3 ay kan ilaçları kullandım.

Doktorun bu şekilde söylemesi garip ne olursa olsun 2. gün görmesi gerekir seni az ise pazartesi gel olmaz.
Doktorun kim?
Anladım canım ben geçen ay transfer oldum negatif oldu zaten test günüm gelmeden kanamam başladı bu ay da az geldi yani geçen aylara göre az 2. Günü baktı az geliyor kanaman cuma gel dedi ama cuma da az gelirse pazartesi gel dedi pazartesi zaten 7. Gün bana saçma geldi

Doktorum Ali Rüştü ergür

Aynen sor ve diyelim ki iptal derse de net sebibini irdele inşallah seninde olur bu ay transfer in güzel haberleri arka arkaya bebeleri de kucağımıza aynı zamanlarda alalım 🥰🥰
Bakalım inşallah o anda mala bağlamasam bari içeri girince bir şok oluyor bende 😂😂

Ay inşallah canım ya rabbim hayırlısını versin ben olamasam bile sen ol inşallah güzel haberler al sende çok bekledin ben zaten senden güzel haber alacağımıza inanıyorum 🤲🏻😍❤️

Bakalım inşallah o anda mala bağlamasam bari içeri girince bir şok oluyor bende 😂😂

Ay inşallah canım ya rabbim hayırlısını versin ben olamasam bile sen ol inşallah güzel haberler al sende çok bekledin ben zaten senden güzel haber alacağımıza inanıyorum 🤲🏻😍❤️
O şok hepimizde oluyor 😄😄😄 inşallah inşallah ikiz olsa dahi kabulüm bu kadar istedikten sonra 2 tane birlikte bu hevesle çok yormaz beni 🤣🤣🤲

Ya benim adetim azaldı yine moralim baya bozuk yani ped falan dolmuyor öğlen geldi biraz parça falan da geldi karnım belim ağrıdı şimdi duş aldım yarın için yok yani taktığım ped damla damla sadece niye böyle oldu anlamış değilim doktor dicek niye geldin 🤣 dicek ona da eğer sorun olacaksa bu ay erteleyelim diye çünkü sağlıklı görmüyorum vücudumu
Ben geçen ayki regli ile başladm tedaviye. Pkos oldugum için aylarca regl olmayı beklemeyeyim diye trisequens başlamıştı doktorum ilaç bitmeden lekelenme başladı doktorum kanamayı bekle dedi ama hep leke şeklinde devam edince 4. Gün gittim rahmin incelmiş regl oluyosun dedi ve o ay tedaviye başladık şu an 5 embriyom var dondurulmuş ☺️

Aaaaa kendi derdine yandın unuttun tabi bizi 🤣
Kimyasal oldu canım. Kanamayla attım gitti bitti. Ngs Li embriyonunda pof çıktığını görmüş oldum.
Opu zamanı çoğu mesajı kaçırdım vallahi 🤭🤭🤭 işte nasip olmayınca olmuyor ya hakkında hayırlısı olsun canım varmıydı başka yumurta napcan bundan sonra 😊

O şok hepimizde oluyor 😄😄😄 inşallah inşallah ikiz olsa dahi kabulüm bu kadar istedikten sonra 2 tane birlikte bu hevesle çok yormaz beni 🤣🤣🤲
Ay inşallah canım inşallah rabbim gönlünden geçeni hayırlı eylesin 🤲🏻 Ahahhaha yorar illa ki ama olsun razıyız 😃

Ben geçen ayki regli ile başladm tedaviye. Pkos oldugum için aylarca regl olmayı beklemeyeyim diye trisequens başlamıştı doktorum ilaç bitmeden lekelenme başladı doktorum kanamayı bekle dedi ama hep leke şeklinde devam edince 4. Gün gittim rahmin incelmiş regl oluyosun dedi ve o ay tedaviye başladık şu an 5 embriyom var dondurulmuş ☺️
Ayyy benimde aslında geldi ilk gün ve bugün şimdi gelmiyor yine leke leke oldu bakalım yarın 4.günüm ne dicek inşallah benim de incelmiştir ya peki o ay arttı mı kanamanız yoksa yine leke leke mi oldu ? Maşallah inşallah güzel güzel de bebekler gelir 😍🤲🏻

Opu zamanı çoğu mesajı kaçırdım vallahi 🤭🤭🤭 işte nasip olmayınca olmuyor ya hakkında hayırlısı olsun canım varmıydı başka yumurta napcan bundan sonra 😊
Olsun canım sonucun güzel olsun.
Başka yok zaten tek sağlıklı gelmişti. Bundan sonra doğal yollarla kalmaya çalışacağım. Rabbim nasip ederse tabi.

Canım ben dün gittim kanaman az rahim duvarı kaşın cuma gel bakalım dedi moralim bozuldu hakkaten de az yani diğer aylara göre kanamam. Yarın yine gidicem ama doktor az olursa kanaman pazartesi gel demişti şimdi yarın için izin aldım artık mecbur yarın gidicem öğlen çünkü oldu biraz şu an damla damla ve daha 3. Gün neden böyle oldu anlamadım. Doktora dicem yarın olmadı erteleyeveğim bir ay daha 🥺
Şu adet söktürücü masajı var ona baksana bi
Bozma moralini hayırlısı diyoruz hep vardır bunda da bir hayır 🤲🏼

Olsun canım sonucun güzel olsun.
Başka yok zaten tek sağlıklı gelmişti. Bundan sonra doğal yollarla kalmaya çalışacağım. Rabbim nasip ederse tabi.
İnşallah hayırlısıyla o mutluluğu yaşarsın canım dualarım seninle 😊🧡

X