2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kizlar eşimle benim hiçbir sağlık sorunumuz yok fakat ikinci bebeğimiz yıllardır olmuyor doktor bir aşılama olmazsa tüp Bebek dedi benim merak ettiğim adana da tüp bebek yaptıran var mı fiyatları nasıl başarılı olan merkezler hangileri yardımcı olursanız sevinirim

Selamlar, bende bu serüvende varım :) 22 Martta dondurulmuş 5. gün embriyosu transfer edildi. ilk tüp bebek denemem ve yarın tahlil günüm ama bu gece zaman geçmiyor, stres yapmak istemesemde çenem stresten kilitleniyor resmen
bu akşam kasık ağrım başladı ben inanıyorum bebişim benimle birlikte. Ayrıca daha öncesinde bebesi düşüklerim var hamile kalıyorum ama kaybediyorum o yüzden şu anda bu şekilde ilerliyoruz. Ayrıca bağışıklık sistemi için ayrı bir tedavi görüyorum.

Bizimkiler tutarsa Aralık sonuna doğacaklar
Ya benim adetim azaldı yine moralim baya bozuk yani ped falan dolmuyor öğlen geldi biraz parça falan da geldi karnım belim ağrıdı şimdi duş aldım yarın için yok yani taktığım ped damla damla sadece niye böyle oldu anlamış değilim doktor dicek niye geldin dicek ona da eğer sorun olacaksa bu ay erteleyelim diye çünkü sağlıklı görmüyorum vücudumu

Hayırlı olsun canım inşallah sağlıkla kucağına almak nasip olur yarın sonucun bakalım ne çıkacak stres yapma bunlar güzel şeyler heyecan ayrı bide bişey sorucam dondurulmuş dediniz adetin kaçıncı günü transfer oldu bende transfer hazırlıklarına başladım bugün adetimin 6. Günü coraspirin ve dekorta başladım Pazar günü de cyclo-progynova başlıcam transfer e yakın ve sonrasında ne ilaçlar verdi doktor

ozmut doktora gittin mi canım yazışmaları hep kaçırdım ben
Canım ben dün gittim kanaman az rahim duvarı kaşın cuma gel bakalım dedi moralim bozuldu hakkaten de az yani diğer aylara göre kanamam. Yarın yine gidicem ama doktor az olursa kanaman pazartesi gel demişti şimdi yarın için izin aldım artık mecbur yarın gidicem öğlen çünkü oldu biraz şu an damla damla ve daha 3. Gün neden böyle oldu anlamadım. Doktora dicem yarın olmadı erteleyeveğim bir ay daha

Adeti az gelen oldu mu dondurulmuş transfer zamanında ? Ne kadar beklediniz n’aptınız ?

Benim de pazartesi öyle oldu ki gıdım gıdım cumartesi öğleden sonra olmuştum bi pazar günü öyle kanamam oldu ama pazartesi den sonra azalmıştı zaten bence doktorun seni boşa strese sokuyor ya 3. Günden sonra kanama aktifleşmez ki sonuçta bozma moralini İnan benim de seninki gibi geçti adetim inşallah yarın doktor un da güzel şeyler der

Yani di mi bence de öyle benim zaten ilk gün gelir 2.gün 3 ten sonra azalır bana pazartesi gel diyor zaten o zamana ben temizlenmiş olurum 5 gün sürüyor adetim belki rahim duvarım çok kalım değildi zaten sonuçta o zaman kalınlaşsın diye biz sürü hormon aldım sular seller gibiydi bu ay da böyle olsun ilaca başlamak için ne kadar olması lazım ki saçma geldi insanı gerçekten strese sokuyor yani. Neyse yarın konuşayım bakayım ne dicek acaba kist falan öı var bir şey demedi ama Sorucam onu da yarın

Aminnnn.....

Benim 14. Gün oldu fakat farklı tedavim var benim harman bandı, ilaçlar ve iğneler günlük 3 iğne 10a yakın ilaç ve haftada bir serum tedavim var. herkesin ilaçları farklı olur sanırım.

Adeti az gelen oldu mu dondurulmuş transfer zamanında ? Ne kadar beklediniz n’aptınız ?
Benim reglm de yumurta toplama sonrası az olmuştu ama o ay polip ameliyatı oldum o sebepler normal gördü doktor ilaçlar sebebiyle az olursun dedi. Polip ameliyatı sonrası acısı çıktı resmen 3 ay kan ilaçları kullandım.

Doktorun bu şekilde söylemesi garip ne olursa olsun 2. gün görmesi gerekir seni az ise pazartesi gel olmaz.
Doktorun kim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…