2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Allah çalışan herkese kolaylık versin ne diyim 😁 inşallah öyle olur yoksa paramı hazırlayamadan tekrar başlayamam tükendim resmen suyunu çekti paralar kartlar eksiden kurtulmuyor zaten 😄😄
AMİN AMİNNNNN🤭ahahaha olur canım allahın izniyle bilmiyorum iyi şeyler doğuyor seninle ilgili de içime rabbim yardım etsin buradakilere gerçekten çok zor maddi olarak

Heyet raporu mu alacaksınız? Ne güzel idareci davranışı çok önemli gerçekten içiniz rahat etmiştir😊
Eski idarecimizden sonra bu adam bir lütuf. Ki o kadındı ve böyle durumlar için empati yeteneği sıfırdı. Cuma kontrolüm var doktorumun söyleyeceklerine göre yaa 1 ay heyet alıcam ya da 10 gün aile hekiminden alırım

AMİN AMİNNNNN🤭ahahaha olur canım allahın izniyle bilmiyorum iyi şeyler doğuyor seninle ilgili de içime rabbim yardım etsin buradakilere gerçekten çok zor maddi olarak
Neyse paraları ,olmazsa vs relerini sonra konuşuruz şimdilik olumlamalarımıza devam ediyorum herşey harika gayet güzel ve bu sefer olucak inancım tam 😄😄🧿

Eski idarecimizden sonra bu adam bir lütuf. Ki o kadındı ve böyle durumlar için empati yeteneği sıfırdı. Cuma kontrolüm var doktorumun söyleyeceklerine göre yaa 1 ay heyet alıcam ya da 10 gün aile hekiminden alırım
İnşallah sağlıklı geçirirsin de gerek kalmaz. Ben hiç istemesem de mecbur alacağım sanırım bugün yine akıntım geldi, tam da havalar güzelleşti akşam yürüyüşleri yaparım diye hayal kurduğum zamanlarda koltuğa bağlı kaldım. Aynaya bile bakamıyorum bakımsızlıktan. Her hafta süslenip foto çeken hamilelerden olurum bi sürü fotoğrafım olur diye hayal etmiştim. Sanırım psikolojim bozulmuş bi sürü şey yazmışım 😅

Neyse paraları ,olmazsa vs relerini sonra konuşuruz şimdilik olumlamalarımıza devam ediyorum herşey harika gayet güzel ve bu sefer olucak inancım tam 😄🧿
Aynen bence de canım gerek yok dedğin gibi şu an olumsuz şeyler konuşmaya devam et sen olumlama yapmaya bana da güzel enerji yolla😄benimde kanamam çoğalsın artık 😆😆

A amberiris durumunuzla ilgili bir gelişme var? Pazartesi-salı gibiydi sanki randevunuz

Benim de aklıma geldi İnşallah olumlu güzel haberlerle gelir 🙏🏻 A amberiris

A amberiris bugun salı gittin mi inşallah güzel haberlerle gelirsin 🤲🏼🤲🏼🤲🏼

Kızlar dün gittim sabah, büyümemiş bence 6+5te gördüğümüzün aynısı hatta, sonlandırdık. Genetiğe gönderdiler embriyoyu 1 aya çıkarmış sonuç, ben de hazirana kadar beklemedeyim. Yalan yok kalp atışı duyarsak diye korkuyordum çünkü sonrası daha ürkütücü geldi bana, gelişim geriliği ve bunun sebepleri ile boğuşacaktık, hayırlısı buymuş. Bu arada iyiyim fiziksel olarak da mental olarak da. Buralardayım takipteyim sizi :)

İnşallah sağlıklı geçirirsin de gerek kalmaz. Ben hiç istemesem de mecbur alacağım sanırım bugün yine akıntım geldi, tam da havalar güzelleşti akşam yürüyüşleri yaparım diye hayal kurduğum zamanlarda koltuğa bağlı kaldım. Aynaya bile bakamıyorum bakımsızlıktan. Her hafta süslenip foto çeken hamilelerden olurum bi sürü fotoğrafım olur diye hayal etmiştim. Sanırım psikolojim bozulmuş bi sürü şey yazmışım 😅
Bence senin kesinlikle alman gerekiyor. Belki de vücudunun uzun süreli bir dinlenmeye ihtiyacı vardır. Bir ay sonra baktın toparladın devam edersin zaten. Benim doktorum da yürüyüş yapabilirsin demişti lekeler başlayınca korktum yürümüyorum tabii. İnşallah süslü foto çekeceğimiz zamanlar da gelir🥰

Kızlar dün gittim sabah, büyümemiş bence 6+5te gördüğümüzün aynısı hatta, sonlandırdık. Genetiğe gönderdiler embriyoyu 1 aya çıkarmış sonuç, ben de hazirana kadar beklemedeyim. Yalan yok kalp atışı duyarsak diye korkuyordum çünkü sonrası daha ürkütücü geldi bana, gelişim geriliği ve bunun sebepleri ile boğuşacaktık, hayırlısı buymuş. Bu arada iyiyim fiziksel olarak da mental olarak da. Buralardayım takipteyim sizi :)
Çok üzüldüm canım inşallah bu son hayal kırıklığın olur ve sağlıklı gebeliğin seni bekliyordur. 🙏🏻 Söylediklerin çok doğru ve hayatın gerçekleri biz işin içinde olunca objektif bakamıyoruz, kabullenemiyoruz objektif bakıp direk söyleyen doktorlara da kızıyoruz yine bu dünyada nasibi olan bi şekilde tutunup kalıyor sanırım olmayana da ne yapsan olmuyor. İyi olmana sevindim daha güzel günler seninle olsun 🌺🌺

Allahım en hayırlı ve sağlıklı şekilde yeniden ilk denemede nasip etsin inşallah🤲 İyi olmanıza sevindim, çok geçmiş olsun size de

Bence senin kesinlikle alman gerekiyor. Belki de vücudunun uzun süreli bir dinlenmeye ihtiyacı vardır. Bir ay sonra baktın toparladın devam edersin zaten. Benim doktorum da yürüyüş yapabilirsin demişti lekeler başlayınca korktum yürümüyorum tabii. İnşallah süslü foto çekeceğimiz zamanlar da gelir🥰
İnşallah Allah sağlık versin yeter ki 🥰❤️

Aynen bence de canım gerek yok dedğin gibi şu an olumsuz şeyler konuşmaya devam et sen olumlama yapmaya bana da güzel enerji yolla😄benimde kanamam çoğalsın artık 😆😆
Aslında bende bu adetim de aşırı kan gelmedi 3. Günden sonra çok az ped dolmadı bile günlük ped takıyorum dünden beri 😄😄 ilaçarın etkisi yüksek gerçekten normal yani sen kekik suyunu maydanoz suyunu iç masajını yap gerisi için elinden bişey gelmez artık 🤭

Ah canım okuyup daldıkça o kadar kişiye söylemişler ki sadece yavaş olanlara söylememişler ama altıncı haftada gidip 125-130 atanlar falan çok gördüm inşallah dediğin gibidir bugün nedense modum çok düştü çok olumsuz hissettim inşallah düzgün bir doktordur gittiğim de ilk defa gideceğim 🤲 böyle siz inanıp söyleyince çok rahatlıyorum belki benim görmediğim açıdan bakıp söylüyorsunuz diye Allah razı olsun herkesten ya çok değişik bi süreç 🥲
Bence araştırmayın artık, çok stres yapıyor insan ve en kötüsü de o, ben de dayanamayıp 6+5te zorla kontrol ettirmiştim hocaya hatırlarsanız, hatta yolk ilk o zaman görünmüştü kese büyümüştü ama kalp atışı dinledik yoktu, ordan sonra da büyümedi, başta hep onu düşündüm acaba çok küçüktü kalp atışını dinleyip kalbi mi durdurduk, diye hatırlarsanız burda da konusu olmuştu. Ama ben istesem de istemesem de hoca kalp atışını dinleyecekti, sadece benim bebeğim değil hepsine aynı uygulama yapılıyor, ne gereksiz bir strese sokmuşum kendimi. Benim bu hamilelikte aldığım en büyük dersler sabırlı olmak ve fazla araştırmamak :) her bebek her hamilelik kendine özel, inş sizinkinin de kalp atışı normale dönmüştür, hatta belki anlık bir durumdu, belki çok sakindi belki uyuyordu olabilir mi bilemiyorum ama neden olmasın.

Önemli olan sağlıkla kucağa alabilmek zaten hakkında hayırlısı olsun inşallah böyle şeyler i duymak üzücü oluyor ama pes etmeden devam etmen harika inşallah sonunda sağlıkla kavuşursun 😊🤲🧡

ahh canım çok üzüldüm ama bu şekilde olman da gurur verdi kendini yıpratmak ağlamak vs dediğin gibi ilerisi için daha korku dolu bekleyiş olacaktı.. rabbim inşallah hayırlısı ile bu sefer sağlıkla kucağına almayı nasip etsin hepimize sağlıklı gebellikler ve bebekler nasip etsin

Çok üzüldüm canım inşallah bu son hayal kırıklığın olur ve sağlıklı gebeliğin seni bekliyordur. 🙏🏻 Söylediklerin çok doğru ve hayatın gerçekleri biz işin içinde olunca objektif bakamıyoruz, kabullenemiyoruz objektif bakıp direk söyleyen doktorlara da kızıyoruz yine bu dünyada nasibi olan bi şekilde tutunup kalıyor sanırım olmayana da ne yapsan olmuyor. İyi olmana sevindim daha güzel günler seninle olsun 🌺🌺
Teşekkür ederim, inş doğru zamanda gelecek, dediğiniz gibi millet düşsün diye atlayıp zıplıyor yataktan kalkmayanın ki düşüyor, tabiki biz elimizden geleni yapacağız ama gerisi kısmet. Dilerim sıkıntısız sonuçlanır herkesin ki takipteyim, sizlerin güzel haberleri beni mutlu ediyor.

Önemli olan sağlıkla kucağa alabilmek zaten hakkında hayırlısı olsun inşallah böyle şeyler i duymak üzücü oluyor ama pes etmeden devam etmen harika inşallah sonunda sağlıkla kavuşursun 😊🤲🧡
Saol cnm inş senin sevinçli haberlerini alırız önce :)

Aslında bende bu adetim de aşırı kan gelmedi 3. Günden sonra çok az ped dolmadı bile günlük ped takıyorum dünden beri ilaçarın etkisi yüksek gerçekten normal yani sen kekik suyunu maydanoz suyunu iç masajını yap gerisi için elinden bişey gelmez artık 🤭
ya benim bugün 2. günüm dün yoğundu bugün çok yoğun değil hatta doktıra girmeden wc ye girdim bakayım ne var ne yok diye baya büyük parça da geldi afedersin ama şu an 2. gün yani birde masa başı işi otur otur gelmiyor arada kalkıp yürüyorum ofisin içinde bana bakıyorlar böyle de deli gibiyim ya sürekli söktürücü bir şey bakıyorum 😄 yani senin şu an 4. günün mü? ben birde zaten her tuvalete gittiğimde değiştiriyorum dolmasına izin de vermiyorum ki😄 evet öyle yapayım ama ya bana dedi ki yoğun olmazsa cuma da gelme pazartesi gel dedi ben şimdi o yoğunluğu neye göre bakıcam anlamadım ki? gitsem 4. günüm gitmesem pazartesi günü 7.gün o gün başlanır mı geç değil mi?

İyi olmana çok sevindim hayırlısı olsun inşallah 🤲🏼

ahh canım çok üzüldüm ama bu şekilde olman da gurur verdi kendini yıpratmak ağlamak vs dediğin gibi ilerisi için daha korku dolu bekleyiş olacaktı.. rabbim inşallah hayırlısı ile bu sefer sağlıkla kucağına almayı nasip etsin hepimize sağlıklı gebellikler ve bebekler nasip etsin
Evet çok şükür olumlu bir moddayım, hava ısındı falan o da biraz enerji verdi heralde, bol yürüyüşümü yaparım biraz kilo atarım, zaten ilk denemeydi önümüze bakıcaz, bunları da yaşayıp görmek varmış.

X