2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ya böyle olup düzelen örnekler görmek istiyorum ama hiç yok 😑benim de progestan ve estroferm var folik asit başka bir şey yok
Bizler çok erken duyuyoruz bebişlerde doğal olarak çok küçük normal gebelik olsa doktor 2 hafta sonra gel derler o yüzden ona takılma bebeğinide strese sokma canım

Bende de kalp artışından sonra kesti kullanmadım. Kutu da 8 tane falan kalmıştır. Hiç bulamazsanız bunu dahi gönderirim.🤗
Çok teşekkür ederim bulduk şimdilik 🥰 hamileliği bugün hissettiğim en yoğun şey duygu durumu oldu bugün biriyle ufak bi gerilim yaşadım üç saat boyunca sinirden gözüm doldu sürekli ağlama modu nefret ettiğim huyum sinirlenince ya da tartışırken ağlamak 😑şimdi de böyle diyince duygulandım 😂

Bizler çok erken duyuyoruz bebişlerde doğal olarak çok küçük normal gebelik olsa doktor 2 hafta sonra gel derler o yüzden ona takılma bebeğinide strese sokma canım
Öyledir inşallah ya ben de İnan sokmak istemiyorum ama 6.hafta kalp atışlarına bakıyorum 120-130-140 o zaman ister istemez üzülüyorum benim bebeğim nazlı çıkacak sanırım her şeyi bi sınırda bırakıyor ,eşim hep erkek erkek hissediyorum diyordu diyot ki herhalde kız olacak bayağı nazlı çıktı 😄

Kızlar yazdıklarınızı okuyorum burda sessizim ama persembe günü kalp atışı duyarsam yada ilaca ihtiyacı olan olursa bulunduğum yerden yollayabılırım ben zorlanmadım şimdiye kadar bulmakta cunku ☺️🌸

Benide eklermidiniz:KK70: ilk tüp bebek yaş 38 tekrarlayan dusukler.genetikli dondurulmuş tek embriyo (5.gün ) Nisan sonu kısmetse transfer. Ankara centrum tüp bebek merkezi
Hayır li olur insallah canim klinik nasil bilgi verir misin bende emre hocayi düşünüyorum nasil bilgin var mi dr la ilgili yoksa recai hocayı mi tercih etmeliyim

Merhaba hanımlar, 34 yaşındayım. 4 yıllık evliyim. Toplanan yumurtaların 5 tanesi dollendi. Hepsi de 5.gune gitti. İlk transfer de 1 dondurulmuş transfer ettiler. Ancak sonuç negatif oldu. Durum böyle olunca doktorum testler istedi. Bağışıklığımin düşük olduğu söylendi. Tedaviye yeni şeyler eklendi. Şimdiye kadar 6 kez serum yapıldı. Gebelik aşısı yapıldı. Rahme çizik atıldı. Bugün 2. transferimin 6.gunu. ama ben acele edip dün idrar testi yaptım tek çizgi acayip moralim bozuk şuan. umutlarım tükendi ilk günler adet olacak hissi vardı bugün o da yok bomboş hissediyorum. Psikolojik mi bilmiyorum. Dondurulmuş 2 tane 5. gün embriyosu transfer edildi. Ve ilki de bu da 5aa kaliteydi. Tekrar test yapmaya gücüm yok, korkuyorum tek çizgi görmekten. İdrar testi değişebilir mi? Serumlarda işe yaramadı mı? Benimle aynı durumları yaşayan var mı ?

Merhaba hanımlar, 34 yaşındayım. 4 yıllık evliyim. Toplanan yumurtaların 5 tanesi dollendi. Hepsi de 5.gune gitti. İlk transfer de 1 dondurulmuş transfer ettiler. Ancak sonuç negatif oldu. Durum böyle olunca doktorum testler istedi. Bağışıklığımin düşük olduğu söylendi. Tedaviye yeni şeyler eklendi. Şimdiye kadar 6 kez serum yapıldı. Gebelik aşısı yapıldı. Rahme çizik atıldı. Bugün 2. transferimin 6.gunu. ama ben acele edip dün idrar testi yaptım tek çizgi acayip moralim bozuk şuan. umutlarım tükendi ilk günler adet olacak hissi vardı bugün o da yok bomboş hissediyorum. Psikolojik mi bilmiyorum. Dondurulmuş 2 tane 5. gün embriyosu transfer edildi. Ve ilki de bu da 5aa kaliteydi. Tekrar test yapmaya gücüm yok, korkuyorum tek çizgi görmekten. İdrar testi değişebilir mi? Serumlarda işe yaramadı mı? Benimle aynı durumları yaşayan var mı ?
Hayırlı olsun canım, ben kendimce çok erken olduğunu düşünüyorum bu 10.günden önce yapılan testlerin. Blastokist transferi de olsa yerleşme 5-6 günde yeni tamamlanıyor burada okuyoruz tabiki 6. Gün yaptım 7. Gün yaptım pozitifi gördüm diye her birimizin vücudu biricik senin hormon üretimin ve benimki aynı olmak durumunda değil ınan ilk tranferimdeki ve bu seferdeki hormon seviyem bile aynı değil aynı vücutta. Bence 6.gün çok erken, ben orda olduklarına yada olduğuna inanıyorum sakın kendini üzüp sende hem kendini dolayısıyla onları üzme. Rabbim gönlündeki yanına versin inşallah ❤️

Kızlar günaydın,❤️
ben henüz 2. tedavime başlamadım dondurulmuş var adet bekliyorum. burda okuyunca sordum 2 eczaneye estrofem yok depo da olmasına depolar eczaneye vermiyor. ciddi sıkıntı yaşanacak sanırım bir depo da buldum almaya çalışıyorum şimdiden elimde bulunsun istiyorum illa ki kullanılacak zaten. yazdıklarınızı okudukça duygulandım iyi kalpleriniz iyi ki var❤️

Kızlar günaydın,❤️
ben henüz 2. tedavime başlamadım dondurulmuş var adet bekliyorum. burda okuyunca sordum 2 eczaneye estrofem yok depo da olmasına depolar eczaneye vermiyor. ciddi sıkıntı yaşanacak sanırım bir depo da buldum almaya çalışıyorum şimdiden elimde bulunsun istiyorum illa ki kullanılacak zaten. yazdıklarınızı okudukça duygulandım iyi kalpleriniz iyi ki var❤️
Bence sadece 1 kutu al zaten tedavi başlayıp kullanacağım belli şduktan sonra bulursun her ay sıkıntı yaşanıyor malım
Ben hiç kullanmadım bu tedavimde belki sende kullanmayacaksın

Bence sadece 1 kutu al zaten tedavi başlayıp kullanacağım belli şduktan sonra bulursun her ay sıkıntı yaşanıyor malım
Ben hiç kullanmadım bu tedavimde belki sende kullanmayacaksın
Aynen 1-2 kutu alacağım en kötü yine ihtiyacı olan birine veririm burdan yada yakın çevremden benim doktor verdi bana verir mi bilmiyorum ama işimi garantiye alayım diyorum.

Merhabalar 🌸 hakkınızda hayırlısı olsun umutlandırmak istemem sizi fakat benim 12.gün kan testim 688 di ona rağmen hatıra kalsın idrarda yapalım dedim 14.gün ve çizgi koyu bile degıldi bence bekleyin en doğru sonuç 10.gün sonrası ve kan tahlili

X