2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Aynen 1-2 kutu alacağım en kötü yine ihtiyacı olan birine veririm burdan yada yakın çevremden benim doktor verdi bana verir mi bilmiyorum ama işimi garantiye alayım diyorum.
Bende de 2.5 kutu var birini Diyarbakır’a yollayacam bugün bulamıyormuş bir arkadaş diğer 1.5 kutu bende sen başlada onları da yollarım sana 🙈
Bana da ilkinde vermişti iptal olanda da vermişti ama bında vermedi

Bende de 2.5 kutu var birini Diyarbakır’a yollayacam bugün bulamıyormuş bir arkadaş diğer 1.5 kutu bende sen başlada onları da yollarım sana 🙈
Bana da ilkinde vermişti iptal olanda da vermişti ama bında vermedi
süpersin ne güzel yolla yolla canım aynen ben buldum depo da var alacağım oradan bi abi yardımcı oldu sağolsun, hiç bulamayan birileri olursa onlara yollarsın daha başlamadım da zaten nasıl olsa hakkına girmeylim kimsenin:) zor süreçler birde ilaç bulamayınca insan iyice geriliyor stres oluyor.allah allah çok enteresan ya acaba neye göre veriyorlar neyse yaşayıp öğreneceğiz:)

süpersin ne güzel yolla yolla canım aynen ben buldum depo da var alacağım oradan bi abi yardımcı oldu sağolsun, hiç bulamayan birileri olursa onlara yollarsın daha başlamadım da zaten nasıl olsa hakkına girmeylim kimsenin:) zor süreçler birde ilaç bulamayınca insan iyice geriliyor stres oluyor.allah allah çok enteresan ya acaba neye göre veriyorlar neyse yaşayıp öğreneceğiz:)
Aynen bende ilk tedavimde zorlanmıştım o strest çok farklı ama tüp bebek klinik ve hastaneleri yanındaki eczanelerde genelde rahat bulunuyor ben hep öyle bulmuştum
Hadi hayırlısıyla bir başlada güzel sonuçlarını duyalım 🤲🏼🤲🏼

Hayırlı olsun canım, ben kendimce çok erken olduğunu düşünüyorum bu 10.günden önce yapılan testlerin. Blastokist transferi de olsa yerleşme 5-6 günde yeni tamamlanıyor burada okuyoruz tabiki 6. Gün yaptım 7. Gün yaptım pozitifi gördüm diye her birimizin vücudu biricik senin hormon üretimin ve benimki aynı olmak durumunda değil ınan ilk tranferimdeki ve bu seferdeki hormon seviyem bile aynı değil aynı vücutta. Bence 6.gün çok erken, ben orda olduklarına yada olduğuna inanıyorum sakın kendini üzüp sende hem kendini dolayısıyla onları üzme. Rabbim gönlündeki yanına versin inşallah ❤️
Yüzüme bir gülümseme oturdu. İnşallah öyledir canım rabbim hepimize kalbimizden geçeni versin esirgemesin inşallah. 🤍🙏🏻
Merhabalar 🌸 hakkınızda hayırlısı olsun umutlandırmak istemem sizi fakat benim 12.gün kan testim 688 di ona rağmen hatıra kalsın idrarda yapalım dedim 14.gün ve çizgi koyu bile degıldi bence bekleyin en doğru sonuç 10.gün sonrası ve kan tahlili
Umarım ilerleyen günlerde değişir ve bende hayırlı haberi paylaşırım. Çok teşekkür ederim desteğinize 🙏🏻

Aynen bende ilk tedavimde zorlanmıştım o strest çok farklı ama tüp bebek klinik ve hastaneleri yanındaki eczanelerde genelde rahat bulunuyor ben hep öyle bulmuştum
Hadi hayırlısıyla bir başlada güzel sonuçlarını duyalım 🤲🏼
aynen o strese girmek istemiyorum zaten zorlu bir süreç birde negatif olunca ilki o yüzden bu sefer relax rahat olmak istiyor insan.. hayırlı bakalım rabbim gönlümüzden geçeni hayırlısı ise nasip etsin🤲🏼

hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah sanırım geçmiyor benimde bir bilgim yok kamu oyu araştırması yapmıştım :)
Ya 🤭 sayfalarca okudum zaten basına gelen var ama nası gectiği hakkında cözüm yazan olmamıs 🤭

Merhaba hanımlar, 34 yaşındayım. 4 yıllık evliyim. Toplanan yumurtaların 5 tanesi dollendi. Hepsi de 5.gune gitti. İlk transfer de 1 dondurulmuş transfer ettiler. Ancak sonuç negatif oldu. Durum böyle olunca doktorum testler istedi. Bağışıklığımin düşük olduğu söylendi. Tedaviye yeni şeyler eklendi. Şimdiye kadar 6 kez serum yapıldı. Gebelik aşısı yapıldı. Rahme çizik atıldı. Bugün 2. transferimin 6.gunu. ama ben acele edip dün idrar testi yaptım tek çizgi acayip moralim bozuk şuan. umutlarım tükendi ilk günler adet olacak hissi vardı bugün o da yok bomboş hissediyorum. Psikolojik mi bilmiyorum. Dondurulmuş 2 tane 5. gün embriyosu transfer edildi. Ve ilki de bu da 5aa kaliteydi. Tekrar test yapmaya gücüm yok, korkuyorum tek çizgi görmekten. İdrar testi değişebilir mi? Serumlarda işe yaramadı mı? Benimle aynı durumları yaşayan var mı ?
Çok erken yapmışsınız ben 9.gün yapmıştım erken gebelik testinde çift 5.gün embriyosu çooookk silik çıkmıştı yani muhtemelen 6.gün yapsam çıkmayacaktı

O okuryazar bence değerlendir bu doktoru da bak bu arkadaşımız da çok memnun muayene ücreti 325 lira hemde kartla 375 😊
merhaba
ergün hoca çok iyidir hem bilgili hem insani olarak ama eve yakın olması çok önemli zaten zor gebelikler elde ediyoruz yollarda helak olmayalım :KK43: açıkçası bende gebelik yaşarsam ergün hocaya çok ama çok isterim kendi muayenehanesinin hemen yanında medar hastanesi var ki operasyonlarını orada yapıyor... ancak otobanla gittiğimiz halde ve yol açıksa 45 dk bir de trafik durumu eklenince ki ameliyatıma giderken sabah erken çıktık 2 saate gitmiştik trafıkten dolayı bu yuzden bende işime evime yakın ama iyi bir doktor araştırıyorum hem riskli gebelik hem de tüp bebek uzmanı hepimiz için hayırlısını diliyorum rabbim kucağımızı boş bırakmasın :dua::dua::dua:

Kızlar günaydın,❤️
ben henüz 2. tedavime başlamadım dondurulmuş var adet bekliyorum. burda okuyunca sordum 2 eczaneye estrofem yok depo da olmasına depolar eczaneye vermiyor. ciddi sıkıntı yaşanacak sanırım bir depo da buldum almaya çalışıyorum şimdiden elimde bulunsun istiyorum illa ki kullanılacak zaten. yazdıklarınızı okudukça duygulandım iyi kalpleriniz iyi ki var❤️
Yaa zamana ne çabuk geçti senin tekrar transfer sürecin geldi yine aynı heyecanı yaşayacağız çok umutluyum senden 😻

Çok teşekkür ederim bulduk şimdilik 🥰 hamileliği bugün hissettiğim en yoğun şey duygu durumu oldu bugün biriyle ufak bi gerilim yaşadım üç saat boyunca sinirden gözüm doldu sürekli ağlama modu nefret ettiğim huyum sinirlenince ya da tartışırken ağlamak 😑şimdi de böyle diyince duygulandım 😂
Ah o sinirlenince ağlama durumu bende de var, ağlaya ağlaya kızıyorum 😃 zor süreçlerden geçiyoruz, destek olmalıyız.🤗

Kizlarrr 5. Gunden selam
Tekrar edeyim 2 tane 3. Gun embriyosu transfer edildi biri 8 hucreli orta kalite digeri 9 hucreli kaliteli bugun 5. Gunum
Bugun inanilmaz gogus hassasiyetim var ve boyle gogsumden bisey cekiliyo sanki sizliyo yani bel agrim var ve cok sık idrara cikiyorum biliyorum ilaclar yapiyo ama bu kadarda yaparmi ki

Ya 🤭 sayfalarca okudum zaten basına gelen var ama nası gectiği hakkında cözüm yazan olmamıs 🤭
belki bir kurtarıcı çıkar:) ama sanırım o mideden gelen bir şey bence biraz mide suyunu bastıracak şeyler yesen işte beyaz leblebi vs belki işe yarar

Yaa zamana ne çabuk geçti senin tekrar transfer sürecin geldi yine aynı heyecanı yaşayacağız çok umutluyum senden
evet geçti valla adetim de gelseydi bi hayırlısı ile bekliyorum hala bugün yarın gelecej hissediyorum:) ay inşallah bende sizler gibi pozitif haberini alabilirim buraya da yazabilirim rabbim hayırlısını versin inşallah😻

Hayır li olur insallah canim klinik nasil bilgi verir misin bende emre hocayi düşünüyorum nasil bilgin var mi dr la ilgili yoksa recai hocayı mi tercih etmeliyim
Canim sanada hayırlısı olsun şimdiden 🥰 emre hoca üniversitede akademisyen olduğu için klinikle çalışmıyor. Ancak transfer için geliyormuş arada.benim ilk denemem olacak ve Klinik açık söylemek gerekirse çok ilgili bir yer değil. Çünkü çok kalabalik.Öyle ki siz sormadan bilgi asla alamiyorsunuz. Recai hoca ilk muaneyi yapıyor testler istiyor . Test sonuçlarıyla gittiğimizde Recai hocayla görüşmemiz 3 dak sürdü. Bizi hemşireye yönlendirdiler. Bize süreci o anlattı. Ondan sonrada Recai hocayı görmedim 😅. Tüm yumurta kontrol ultrosinlarini guler hocayla yapıyorsun. Güler hoca çok iyi ama sevecen biri. Gürgan tüp bebek ile görüştüm öncesinde. Ama doktorum ziya kalem İstanbul'a transfer olunca Recai hocada karar kıldık. Recai hoca gerçekten bu işin ilklerinden. Labaratuar lari hakkında da hep olumlu şeyler duyduk. Ki benden iki yumurta toplandi ikiside 5.gune ulaştı.labaratuar o nedenle önemli.embriyolarin biri 4aa biri 5aa idi. İkiside genetige gitti . 5aa olan sağlıklı geldi Nisan sonu transfer var inşallah.
Demem o ki, evet iyi bir klinik iyi bir hoca ancak ilgi konusunda yoğunluktan kaynaklanan büyük bir eksiklik var.

Merhaba hanımlar, 34 yaşındayım. 4 yıllık evliyim. Toplanan yumurtaların 5 tanesi dollendi. Hepsi de 5.gune gitti. İlk transfer de 1 dondurulmuş transfer ettiler. Ancak sonuç negatif oldu. Durum böyle olunca doktorum testler istedi. Bağışıklığımin düşük olduğu söylendi. Tedaviye yeni şeyler eklendi. Şimdiye kadar 6 kez serum yapıldı. Gebelik aşısı yapıldı. Rahme çizik atıldı. Bugün 2. transferimin 6.gunu. ama ben acele edip dün idrar testi yaptım tek çizgi acayip moralim bozuk şuan. umutlarım tükendi ilk günler adet olacak hissi vardı bugün o da yok bomboş hissediyorum. Psikolojik mi bilmiyorum. Dondurulmuş 2 tane 5. gün embriyosu transfer edildi. Ve ilki de bu da 5aa kaliteydi. Tekrar test yapmaya gücüm yok, korkuyorum tek çizgi görmekten. İdrar testi değişebilir mi? Serumlarda işe yaramadı mı? Benimle aynı durumları yaşayan var mı ?
Çok erken henüz kendinizi strese sokuyorsunuz boş yere. Doktorlar 12. Günü bekleyin diye boşuna demiyorlar. Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah 🤲 emeklerinizi boşa cikartmasin rabbim.

aynen o strese girmek istemiyorum zaten zorlu bir süreç birde negatif olunca ilki o yüzden bu sefer relax rahat olmak istiyor insan.. hayırlı bakalım rabbim gönlümüzden geçeni hayırlısı ise nasip etsin🤲🏼
Amin canım 🤲🏼🤲🏼🤲🏼

Canim sanada hayırlısı olsun şimdiden 🥰 emre hoca üniversitede akademisyen olduğu için klinikle çalışmıyor. Ancak transfer için geliyormuş arada.benim ilk denemem olacak ve Klinik açık söylemek gerekirse çok ilgili bir yer değil. Çünkü çok kalabalik.Öyle ki siz sormadan bilgi asla alamiyorsunuz. Recai hoca ilk muaneyi yapıyor testler istiyor . Test sonuçlarıyla gittiğimizde Recai hocayla görüşmemiz 3 dak sürdü. Bizi hemşireye yönlendirdiler. Bize süreci o anlattı. Ondan sonrada Recai hocayı görmedim 😅. Tüm yumurta kontrol ultrosinlarini guler hocayla yapıyorsun. Güler hoca çok iyi ama sevecen biri. Gürgan tüp bebek ile görüştüm öncesinde. Ama doktorum ziya kalem İstanbul'a transfer olunca Recai hocada karar kıldık. Recai hoca gerçekten bu işin ilklerinden. Labaratuar lari hakkında da hep olumlu şeyler duyduk. Ki benden iki yumurta toplandi ikiside 5.gune ulaştı.labaratuar o nedenle önemli.embriyolarin biri 4aa biri 5aa idi. İkiside genetige gitti . 5aa olan sağlıklı geldi Nisan sonu transfer var inşallah.
Demem o ki, evet iyi bir klinik iyi bir hoca ancak ilgi konusunda yoğunluktan kaynaklanan büyük bir eksiklik var.
Cok sagol cok iyi aciklamissin tesekkur ederim. Olumsuzluklar her klinikte var sanirim ama ilgisiz olmalari can sikici . Kolay randevu bulunabiliyor mu ya da iletisime kokay geçebiliyormusun hocalar numarasini veriyor mu acil bi durumda kimle irtibata geçiyoruz. 2 asilama olumsuz oldu oyuzden iyi arastirmak istiyorum

belki bir kurtarıcı çıkar:) ama sanırım o mideden gelen bir şey bence biraz mide suyunu bastıracak şeyler yesen işte beyaz leblebi vs belki işe yarar
Onu yiyince bu sefer midem bulaninca sorun oluyo cıkmıyo daha fena oluyorum😂 ayy igrencmiyizz yaa

X