2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Çok erken henüz kendinizi strese sokuyorsunuz boş yere. Doktorlar 12. Günü bekleyin diye boşuna demiyorlar. Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah 🤲 emeklerinizi boşa cikartmasin rabbim.
Çok teşekkür ederim insan biliyor ama engel olamıyor vallahi bir de oturup ağladım umarım ordalardir. Desteğiniz için teşekkür ederim 🙏🏻 Allah herkese bağışlasın inşallah bebisleri herkese 🤍

97 atıyormuş sana söylemişler miydi kaç olduğunu 110-120 olmasını isteriz dedi
Takip mi edecekler nasıl ilerleyecekmiş bilgi verdi mi doktor? Biz daha kalp atışı duyamadık maalesef, bugün gittim 6+3 görünüyor dedi 🙄, bir hafta daha bekleyeceğiz olmazsa sonlandıracaklar 😔

Eveeet geldim, çok şükür kesemizi, bebeğimizi ve kalp atışını gördük🧿 Tek bebek, ikiz değil😁 6+1 SATımla uyumlu hesaplamayı sata göre yapıcaz dedi. Kese çok güzel ve düzgün kenarlarında pütür yok, içinde yolk saç ve bebek de oluşmuş dedi. Kalp atışlarını dinletemem çok duyulmaz dedi ama 2 sn denedi. Bu arada muayenem vajinal oldu, kesinlikle korkmamamı her zaman vajinalin çok daha net olduğunu ve 10. haftaya kadar her türlü şeyi daha net görebileceği için vajinal tercih edeceğini söyledi☹️ Kafamdaki tüm soruları sordum, yürüyüşten kozmetiğe valla kuş gibi hafifledim
Ayyy ne güzel haber bu çok sevindim, ben de vajinal oluyorum aynen bazı doktorların tercihi bu şekilde ama bu sayede 6 haftada kalp atışı bile görmüşsünüz ne mutlu, ne dediler yürüyüşten kozmetiğe bize de anlatın ☺️

Evet hanımlar yeni bi liste oluşturmaya çalıştık katılmak isteyeni de ekleriz yanlış yazdıklarım varsa düzeltelim söyleyin yeni topiğimiz hayırlı olsun umarım hepiniz pozitif olun 😊😇🥰
Merhaba listeye nasıl ekleniyoruz hanımlar ben yeni üyeyim 🌼

Takip mi edecekler nasıl ilerleyecekmiş bilgi verdi mi doktor? Biz daha kalp atışı duyamadık maalesef, bugün gittim 6+3 görünüyor dedi 🙄, bir hafta daha bekleyeceğiz olmazsa sonlandıracaklar 😔
Senin iki tane miydi, tek miydi? Ama sanki geç döllenme vardı yanlış hatırlamıyorsam🙄İnşallah bir hafta sonra gümbür gümbür duyulur

Ayyy ne güzel haber bu çok sevindim, ben de vajinal oluyorum aynen bazı doktorların tercihi bu şekilde ama bu sayede 6 haftada kalp atışı bile görmüşsünüz ne mutlu, ne dediler yürüyüşten kozmetiğe bize de anlatın ☺️
Çok teşekkür ederim🙏 Evet erken dönemde vajinalin daha sağlıklı sonuç verdiğini söyledi. Yürüyüşü tavsiye etti, ben transfer öncesi her gün yürüyordum çünkü. Eskisi kadar 7-8 km yürümem ama haftada en azından 3-4 gün 30-45 dk yürüyüş tavsiye etti. 3 aydan sonra 1 saate çıkarırım. Kremlerle ilgili olarak da bebek ürünleri kullanmamı tavsiye etti🥰

Senin iki tane miydi, tek miydi? Ama sanki geç döllenme vardı yanlış hatırlamıyorsam🙄İnşallah bir hafta sonra gümbür gümbür duyulur
Evet geç döllenme demişti başta ama benim 14 şubat transfer günüm yani normalde 8 haftalık olmadı lazım biraz umutsuz konuştu hoca bakalım 🤷‍♀️

Cok sagol cok iyi aciklamissin tesekkur ederim. Olumsuzluklar her klinikte var sanirim ama ilgisiz olmalari can sikici . Kolay randevu bulunabiliyor mu ya da iletisime kokay geçebiliyormusun hocalar numarasini veriyor mu acil bi durumda kimle irtibata geçiyoruz. 2 asilama olumsuz oldu oyuzden iyi arastirmak istiyorum
Canim hemsirelerle iletişime geçiyorsun genelde. Ama Recai hocaya danısarak bilgi veriyorlar. Hemşireler 2 saat içinde en geç cevap veriyor. Benim acil ulasmam gereken bir durum olmadı açıkçası. Labaratuar da kafana takilan durumlarda embriyolaglar ile iletişime geçip konuşuyorsun. Onlarla iletişimde hiç bir sorun yaşamadım. ben ilk Hümeyra hanımla görüştüm. Kendisi 3 gün sonraya ilk randevumuzu ayarlamisti. Yani aslinda muaneler dışında bilgi ve ilgi işleyişi ortalama hızda. Seninde ilk denemen o zaman. Benim tekrarlayan 7 tane düşük olunca hiç aşılama düşünmeden direk genetikli tüp bebek dedi Recai hoca. Başka bir klinik var mı aklında peki ?

Çok teşekkür ederim insan biliyor ama engel olamıyor vallahi bir de oturup ağladım umarım ordalardir. Desteğiniz için teşekkür ederim 🙏🏻 Allah herkese bağışlasın inşallah bebisleri herkese 🤍
Canim bırak günden güne testen teste de çok fark ediyor. Sen içini ferah tut . Güzel haberlerini bekliyoruz 🧚🙏

9.gun kan verdim 15.80 cikti 11 .gun kan verdim 30.62 cıktı . Benim gibi boyle olan var mi kucuk degerlerle baslayan
Artış gayet güzel, bence bi daha 4 gün sonra tekrarlayabilirsiniz. Benden 4 gün sonra istemişlerdi. 2 gün 2 gün çok yorabilir sizi. 4 gün sonra 120 nin üstünde bir değer olursa demek ki her şey yolunda gidiyor

Nasıl yani neden bebek ve kese yok mu ? Kalp atışı sonradan da duyulabiliyor 7-8 hatta 9.haftada bile ben kaçırdım mı konuyu 😔 benim için on gün sonra gel bakalım dedi toparlar büyük ihtimalle dedi ama toparlamazsa sorun varmış 😑

İnşallah önümüzdeki hafta duyarsın canım ama 8.haftaya kadar duyanlar var başka doktor fikri de almadan sonlandırma düşünme bence inşallah düşünmene gerek kalmaz tabi. Allah korusun inşallah her şey yolunda gider

X