2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Estrofemi günde kaç kez kullandırıyor? Benim de istediği kalınlık olmayınca estrofem 2 de vajinal ekledi ve istenilen seviyeye geldi
9 gündür günde 2 kullanıyordum 3 gündür de günde 3 kullandım cumaya kadar yine günde 3 kullanacam ağızdan bakacaz duruma göre

Gebelikle ilgili bazı evraklar verdi evet dikkat edilmesi gereken şeyler diye bunun haricinde bişey verilecekmiydi
Tamm bana direk sana dosya verdik mi diye sordu da içinde aynı şeyler var
Çay kahve kesinlikle yasak dedi mı sana da 😞

Evet bana bir kaç yer üretilmiyor artık diye bile cevap vermişti. Bazı Eczanelerde ellerinde 1kutu da olsa oluyor ben de stoklu gidiyorum mutlaka estrofemi çünkü bulunması çok zor.
Bir tane bulmuş eşim bakalım aman bu ne ya üretsinler madem bu kadar aranıyor 😑

Ben 7. Haftayı bitirdim hala bi belirtim yok. Arada kasıklarım ağrıyor ve ağrım olursa peşinden kanama oluyor o yüzden olmasın daha iyi. Baştan beri olan tek şey kasıklarımdaki kasılma hissi diyebilirim ama göbekten vurulan iğnelerden de oluyor olabilir İnan belirti denir mi bilmem.
Benim de belirtim yok iyi bir şey sanırım en azından yoğun mide bulantısı falan uğraşmıyoruz bu stresle 🥲 senin bir oğlan bir kız mı acaba öyle mi istersin yoksa aynı mı olsun cinsiyetleri 😂isteğimize göre oluyor çünkü 🤪

Öyle mi dedi sana ben hep çay içiyorum 😑
Evet bana çat ve kahveyi kesinlikle yasakladı sadece ıhlamur oda dozunda
Sigaradan daha çok çay beni etkiliyor ben günde 1 demlik çay içerim açık içeyim dedim ıhlamur iç dedi bana yine

Benim de belirtim yok iyi bir şey sanırım en azından yoğun mide bulantısı falan uğraşmıyoruz bu stresle 🥲 senin bir oğlan bir kız mı acaba öyle mi istersin yoksa aynı mı olsun cinsiyetleri 😂isteğimize göre oluyor çünkü 🤪
Yeter ki sağlıklı olsunlar minik mucizelerim💚💚 ama gönlümden iki kız ya da kız-erkek geçiyor. Hep her kadının kızı olmalı diye düşünürüm. Allah inşallah nasip eder🥰 Kızlar kadar annelerini düşünen her gün konuşan her şeyini dinleyen evlat var mı.

Sigaradan daha çok çay beni etkiliyor ben günde 1 demlik çay içerim açık içeyim dedim ıhlamur iç dedi bana yine
Ben de normalde eşim demler eşlik etmek için koyarım ama hiç içmem. Ama son zamanlarda iki bardak falan içiyorum canım çekiyor ilginç bi şekilde açık olunca da mı zararlıymış. İlk günlerdeki sağlıklı beslenmeyi yapamıyorum ben zaten asla ya başlarda çok dikkatliydim şimdi hiç bir şeye gücüm yok. Makarna yiyorum iki gündür aldığımız vitaminler tamamlıyordur eksiklerimizi inşallah

Ben de normalde eşim demler eşlik etmek için koyarım ama hiç içmem. Ama son zamanlarda iki bardak falan içiyorum canım çekiyor ilginç bi şekilde açık olunca da mı zararlıymış. İlk günlerdeki sağlıklı beslenmeyi yapamıyorum ben zaten asla ya başlarda çok dikkatliydim şimdi hiç bir şeye gücüm yok. Makarna yiyorum iki gündür aldığımız vitaminler tamamlıyordur eksiklerimizi inşallah
Açıkta yasak dedi valla 1 haftadır ağzıma sürmüyorum ben çok severim malesef
Şimdi çok çok açık bol limonlu bir bardak içeceğim
Açık koyu orta yasak dedi bana direk 😞
Valla bende öyle aşırı dikkat edemiyorum mesela sabah öğle akşam beslenemiyorum sabah akşam arada ara öğünler işte 1 elma kuru siyah üzüm gibi
Ama çok zor canım deli gibi hamburger istiyor 🤣🤣🤣

Demir eksikliği olur diye mi bu kadar katı düşünmemiştim sıcak bi şey içmek gerekiyor çalışırken hep çay alıyorum açık da olsa evde içmeyeyim bari

Demir eksikliği olur diye mi bu kadar katı düşünmemiştim sıcak bi şey içmek gerekiyor çalışırken hep çay alıyorum açık da olsa evde içmeyeyim bari
Bilmiyorum sormadım neden diye eşim gelemden şu bi barsak bol limonlu açık çayımı içeyim 😂😂 zaten bir kağıt vermiş anammm onda her şey yasak 😅😅😅
İçine bir iki damla limon damlar canım çayın bir şeyini kırıyordu

Tamm bana direk sana dosya verdik mi diye sordu da içinde aynı şeyler var
Çay kahve kesinlikle yasak dedi mı sana da 😞
Yaa benim doktorum da kahve takıntılı kafeinsiz içiyorum dedim su iç, sade soda iç dedi🤦🏻‍♀️ Günde bir bardak çay içsem dedim çay olur açık içebilirsin dedi

Yaa benim doktorum da kahve takıntılı kafeinsiz içiyorum dedim su iç, sade soda iç dedi🤦🏻‍♀️ Günde bir bardak çay içsem dedim çay olur açık içebilirsin dedi
Keşke bana da açık iç dese kahveyi çok değişik ama aramıyorum 🙄 normalde günde filtre de Türk kahvesi de tüketirim ama hiç canım çekmiyor çaya gelince tutuluyorum ama

Senin estrofermi kesti mi bu arada benim kesmedi ve bugün bitmişti sabah da iş günü alamadım tüm eczanelere baktık yok burada siparişle yarın gelirmiş ,hemşire illa bulun diyor sordum ara verilmemesi lazım diyor ben bir günden bi şey olmaz diye düşünüyordum bazen atmadıklarım da olmuştu of 😑 Allah’ın gücüne gitmesin şükür halimize ama yani dört dörtlük ne zaman olacağız acaba
Bi süredir girmiyordum foruma simdi son konuşulanlara baktım ben hiç estrofem kullanmadım progesteron iğnede kullanmadım aspirin de kullanmadım tek progesteron fitil sabah akşam o kadar. Kalp atımı sayısını da takma kafana doktorda demiş 10 güne kadar toparlar diye sen içini ferah tut strese girme

Keşke bana da açık iç dese kahveyi çok değişik ama aramıyorum 🙄 normalde günde filtre de Türk kahvesi de tüketirim ama hiç canım çekmiyor çaya gelince tutuluyorum ama
Neden çayı kahveyi kesinlikle yasak dedi ki sana özel bir durum mu yoksa tüm gebelere mi aynı şeyi öneriyor. Kesinlikle yasak birşey olsa tüm doktorlar tüm gebelere yasak derdi

Neden çayı kahveyi kesinlikle yasak dedi ki sana özel bir durum mu yoksa tüm gebelere mi aynı şeyi öneriyor. Kesinlikle yasak birşey olsa tüm doktorlar tüm gebelere yasak derdi
Benim de doktorum günde 2 defa açık çay içebilirsin dedi kahve de haftada 1 olabilir ama hiç içmesen kahve daha iyi bu ilk aylarda dedi🤷‍♀️

Canım beni de ekler misin 😍3 buçuk yıl evliyim ilk aydan beri istiyoruz ve uğraşıyoruz 😇Yaş 26 ikinci deneme (Ankara bahçeci de olacak ilk defa) ilk deneme kimyasal gebelikle sonuçlandı eşte varikosel ameliyatı hız problemi Morfoloji bozukluğu ve sperm dna hasarı vardı tedavi oldu bende t rahim ve sol tüp tıkalıydı ameliyat oldum iki hsg ve bir histereskopi işlemi oldu şu an sadece pko var bende sorun olarak tekrar tüp bebek tedavisi olacam mayıs ayında inşallah hepimiz sağlıklı hayırlı evlatlara kavuşuruz en kısa zamanda 😍
Ekledim canım umarım sende bu tedavinde kavuşur ve kucağına alırsın 😊🧡

X