2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benim de doktorum günde 2 defa açık çay içebilirsin dedi kahve de haftada 1 olabilir ama hiç içmesen kahve daha iyi bu ilk aylarda dedi🤷‍♀️
Bana da çay ve kahve ile ilgili birşey demedi hoş ikisini de içemiyorum zaten 😀 çoğu doktor sizinki gibi söylüyor zaten

Ben kendimi ekletmemisim
Yas 39 amh 0.01- ileri hiz ve morfoloji
Ilk deneme 1. Adet orta kalite 1 adet 1.kalite 3. Gun dondurulmus embriyo transferi yapildi 18 martta test gunum ise 28 mart
İnşallah gebe olarak da kaydetmek nasip olur canım 😊🧡

Ama diğer tüm doktorlar (neredeyse) açık içebilirsiniz demiş haftada 1 kahveye izin vermiş bende dedim acaba hani lekelenmem galan var ya onun mi bana kesin yasak dedi dedim
Belki ikimizede bu yüzden yasaklamış olabilir kahveyi tamamen kestim transferden sonra bi kere içtim sonra hiç içmedim çayıda sabahları 2 bardak içiyorum tamamen de kesilmiyor tabi

Neden çayı kahveyi kesinlikle yasak dedi ki sana özel bir durum mu yoksa tüm gebelere mi aynı şeyi öneriyor. Kesinlikle yasak birşey olsa tüm doktorlar tüm gebelere yasak derdi
Üstüne basarak yasak dedi açık dedim Büşraa yasak dedi ki aynı doktora gidiyoruz burada bir arkadaşla ona da yasak demiş
Benim lekelenme ve haraketli kese durumum var yani düşük riskim var o yüzden diye düşündüm ama bizim doktorumuzun görüşü içilmemesi yönünde demek ki

Belki ikimizede bu yüzden yasaklamış olabilir kahveyi tamamen kestim transferden sonra bi kere içtim sonra hiç içmedim çayıda sabahları 2 bardak içiyorum tamamen de kesilmiyor tabi
Olabilir belki de ama verdiği kağıtta da yasak yazıyor çat kahve
Kahveyi hiç canım çekmiyor çayı da kestim malesef işte ıhlamur aldı yerini ayın 17 den beri ağzıma sürmüyordum taki bu akşama kadar çok açık bol limonlu içeyim dedim ama modada limonlu su tadı aldım 😅😅😅 ama iyi dayanmışım çaysız bu güne kadar

Bi süredir girmiyordum foruma simdi son konuşulanlara baktım ben hiç estrofem kullanmadım progesteron iğnede kullanmadım aspirin de kullanmadım tek progesteron fitil sabah akşam o kadar. Kalp atımı sayısını da takma kafana doktorda demiş 10 güne kadar toparlar diye sen içini ferah tut strese girme
Ya böyle olup düzelen örnekler görmek istiyorum ama hiç yok 😑benim de progestan ve estroferm var folik asit başka bir şey yok

Üstüne basarak yasak dedi açık dedim Büşraa yasak dedi ki aynı doktora gidiyoruz burada bir arkadaşla ona da yasak demiş
Benim lekelenme ve haraketli kese durumum var yani düşük riskim var o yüzden diye düşündüm ama bizim doktorumuzun görüşü içilmemesi yönünde demek ki
Hımm ben bayağı içtim ya öyle laf olsun diye bir de aşırı çaya düşkün de değilim dr zaten hiçbir şey demedi de bir iki bardaktan bir şey olmaz sanırım ya bu zamana kadar gördüğüm hamileler her şeyi yiyo içiyor bilemedim ki sen yine doktorunu dinle ama 🥰

Hımm ben bayağı içtim ya öyle laf olsun diye bir de aşırı çaya düşkün de değilim dr zaten hiçbir şey demedi de bir iki bardaktan bir şey olmaz sanırım ya bu zamana kadar gördüğüm hamileler her şeyi yiyo içiyor bilemedim ki sen yine doktorunu dinle ama 🥰
Bize de kalp atışından sonra söyledi o zamana kadar bende hepsini yiyip içtim valla 😂😂😂 mecbur dinliyorum ya lekelenme içindir diye düşünüyorum

Vardır bi bildiği doktorun o zaman

X