2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canım inşallah gebesindir,benim ayırt edici hiçbir şeyim olmadı hala da öyle opu dönemi gibiydi ilaçların etkileri oldu sadece o yüzden yardımcı olamayacağım elinden geliyorsa belirtilere bakma hiç
Opum çok ağrısızdı avm gezmiştim çıkışta o yüzden bilemiyorum

Ah inan ben iki gündür mahvoldum öyle saçma şeyler düşünüyorum ki salak salak düşünceler geliyor aklıma o yüzdende girmedim hiç
Yok ya kalbi durduysa yok ya saha atmıyorsa ya doktor kontrolde gebeliği sonlandıracağız derse
İnan o kalp atışı 160 bile olsa bu düşünceler geliyor insanın aklına 🙄🙄 yani en azından benim 😂😂😂
Yaa sorma ama işte ne bileyim hiç beklemiyordum kalbi yavaş atıyor diyince bir şok oluyor ilk muayenede 😔eşim de diyor abartma falan ama ben uydurmadım ki bunu doktor bunu söyledi ve tedirgin olmam çok normal çünkü olması gerekenden az 😑

Yaa sorma ama işte ne bileyim hiç beklemiyordum kalbi yavaş atıyor diyince bir şok oluyor ilk muayenede 😔eşim de diyor abartma falan ama ben uydurmadım ki bunu doktor bunu söyledi ve tedirgin olmam çok normal çünkü olması gerekenden az 😑
Malesef doktorlar düşünmeden hop söylüyorlar sinirim bozuluyor 😡😡 insan azıcık düşünür ya
İçini ferah tut sen 🌸

Bizde istanbulda yaşıyoruz istanbulda bulamadık ankarada 2 kutu bulduk kırklarelinden akrabalar dan istedik onlarda zor bulmuş il dışından topluyorum
Hadi ya hiç hiç bulamazsan dedi hemşire bi ilaç adı söyledi onu al dedi onun içindeki sadece mavi olanları aynı içerik onları iç dedi 😑

Hadi ya hiç hiç bulamazsan dedi hemşire bi ilaç adı söyledi onu al dedi onun içindeki sadece mavi olanları aynı içerik onları iç dedi 😑
Benim doktorum ne yap ne et onu bul dedi alternatif ilacı yok çünkü tedavin yarım kalır dedi o yüzden transferden önce 6-7 kutu stokladık

Benim doktorum ne yap ne et onu bul dedi alternatif ilacı yok çünkü tedavin yarım kalır dedi o yüzden transferden önce 6-7 kutu stokladık
Açıkçası ben artık keser falan sanıyordum pek umursamamıştım o yüzden keseden sonra bazılarınınkini kesmişler çünkü of ya inşallah buluruz

Açıkçası ben artık keser falan sanıyordum pek umursamamıştım o yüzden keseden sonra bazılarınınkini kesmişler çünkü of ya inşallah buluruz
Genelde 12. Haftaya kadar kullandırıyor doktorlar estrofemi tüp bebekte.

Ben kendimi ekletmemisim
Yas 39 amh 0.01- ileri hiz ve morfoloji
Ilk deneme 1. Adet orta kalite 1 adet 1.kalite 3. Gun dondurulmus embriyo transferi yapildi 18 martta test gunum ise 28 mart
Merhabalar kaç adet yumurta vardi sizde ve kaç gün iğne kullandınız benim çok yavaş ilerliyor amh 003 yarın kontrol var :KK43: 14. Gün oldu yumurta kaç olunca toplaman gerçekleşti

Bu gün 6. Günüm benimde bacağımda sızlama gibi basınca ağırma eklem ağrısı gibi ağrılar oluyor. Yatınca bel ağrımda var inşallah bu sefer tutmuştur korkuyorum çok. Transferden önce doğurganlık aşısıda yaptırdım. 6. Gün embiryosu koyuldu göğüslerimde yanlardan dokununca ağrı sızlama oluyor ama göbeğimdeki şişkinlik azaldı

Pozitif sonuç alanlar en en belirgin belirtiniz neydi ?
Ben 7. Haftayı bitirdim hala bi belirtim yok. Arada kasıklarım ağrıyor ve ağrım olursa peşinden kanama oluyor o yüzden olmasın daha iyi. Baştan beri olan tek şey kasıklarımdaki kasılma hissi diyebilirim ama göbekten vurulan iğnelerden de oluyor olabilir İnan belirti denir mi bilmem.

Merhabalar kaç adet yumurta vardi sizde ve kaç gün iğne kullandınız benim çok yavaş ilerliyor amh 003 yarın kontrol var :KK43: 14. Gün oldu yumurta kaç olunca toplaman gerçekleşti
Canim bende ilk toplamada 4 yumirta toplandi 1 embriyo olustu diger toplamada 3 yumurta toplandi yine 1 embriyo olustu benim cok hizli gelisti ilkinde 5 gun igne ikincisinde 6 gun kullandim dr yumurtada 16 mm gorunce (en gelismisi) catlatma ignesini verdi 2 gun sonrada opu oldu. Opu oldugum gun 3 kisiyle girdik birininde cok cok gec gelismis ama sorun yoktu bildigim kadariyla biraz butceyi sarsiyo

Bende iyiyim çok şükür annemdeyim kendi evime geçmek üzere harakete geçiyorum yavaş yavaş 😂
Ufuk bey sana dosya verdi mi
Gebelikle ilgili bazı evraklar verdi evet dikkat edilmesi gereken şeyler diye bunun haricinde bişey verilecekmiydi

Canim bende ilk toplamada 4 yumirta toplandi 1 embriyo olustu diger toplamada 3 yumurta toplandi yine 1 embriyo olustu benim cok hizli gelisti ilkinde 5 gun igne ikincisinde 6 gun kullandim dr yumurtada 16 mm gorunce (en gelismisi) catlatma ignesini verdi 2 gun sonrada opu oldu. Opu oldugum gun 3 kisiyle girdik birininde cok cok gec gelismis ama sorun yoktu bildigim kadariyla biraz butceyi sarsiyo
Şuan benim raporlu ama baya ilaç kullandım Ödeme en son yapicam :KK43: 12 günde 12 mm olmuştu sonradan gelen 7 mm var o ve diğeri noldu yarın kontrolde öğrencem inşallah pozitif haber ile gelirsin canim

X