2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bu arada maşallah canım tebrik ederim senden hep olumlu bekliyordum nedense zaten senin gönlünce olmuş tek bir tane sağlıkla kucağına al inşallah

İlk defa duyuyorum.Öyle olsa doktorlar neden çift embriyo koyma taraftarı oluyor

Aynen öyle kadın da zorlayıp saymaya çalışabilirdi ama sürekli çok küçük dinleyemeyiz, dinlemeyelim dedi. O nedenle içini ferah tut

Maşallah canım çok sevindim doktorum yürüyüşten kozmetiğe ne dedi

Bu arada kremler, nemlendiriciler, şampuan vs için doktorum hepsinde bebek ürünlerini kullan dedi. Ben zaten bebek şampuanı almıştım hem saçıma hem vücuduma. A vitamini içeren kremlerden uzak dur, makyaj malzemelerini kullanabilirsin dedi.

Maşallah canım çok sevindim doktorum yürüyüşten kozmetiğe ne dedi
Hahaha tam da şimdi yazıyordumKozmetiği yazdım yürüyüş için de ben transfer öncesi her gün en az 1 saat tempolu yürüyordum. Eskisi gibi olmasa da yürüyebilir miyim dedim. Tabii ki hafif tempoda 30-45 dk yürümen iyi olur dedi Çok teşekkür ederim canım

Benim de spontane oldu ultrasona geçtim kese dedi kalp açtı zaten bi fikir alışverişi olmadı eşime siz oradaki ekrandan izleyebilir video foto alabilirsiniz dedi hiçbir şey yapamadık açtı zaten neyse sağlıklı olsun da önemli değil keşke sayı falan söyleyip hiç kafamı bulandırmasaydı birçok kişiye anladığım kadarıyla sayısı ile ilgili bir şey demiyorlar

Benimde şampuan almam lazım ama karar veremedim daha sen hangisinden aldın
Mustela alacam gibime geliyor

Banada 1 saat yürüyüş yapabilirsin diyor
Yarın evime gececem bende yavaş yavaş yemek yapmaya başlarım adım adım günlük yaşantıma dönmem lazım

Ben de duydum ama doktordan değil doktor direkt şansı arttırıyor dedi ben de o tarz şeyler okumuştum vücut onunla savaşırken diğeri de tutunamıyor vs diye ama ben doktora güvendim o konuda da o tarz bir şey söylemedi

Yaa seninki cidden cins Benim doktor sürekli allahım tipine bak yaa yarım cm değil dikkatinizi çekerm 0,4 mm dedi Yersin bunu yersin diyodu bizi de iyice coşturdu

Aynen öyle kadın da zorlayıp saymaya çalışabilirdi ama sürekli çok küçük dinleyemeyiz, dinlemeyelim dedi. O nedenle içini ferah tut
Ben o tarz şeyleri aşırı merak etmiyorum zaten ciddiyim yani endişeden duygusal bi şey de hissetmedim başkaları dinlerken gözleri falan doluyor öyle bi his gelmedi bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…