2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Uni baby aldım canım ben hem ilk girdiğim dükkandan transfer zamanı almıştım ama ben de bebiş için olanları mustela alıcam
Benim saçlarım kıvırcık hangisi iyi gelecek bilemiyorum bende diyorum ki mustea alayım en iyisi o gibi 🙄 normalde de ben bitkisel şampuan kıllanıyorum ama yinede bilemedim

Uni baby aldım canım ben hem ilk girdiğim dükkandan transfer zamanı almıştım ama ben de bebiş için olanları mustela alıcam
Biz hiçbir şey konuşmadık ya şampuan falan aşırı ayrıntı ben normal şampuanlarımla yıkıyordum hiç bilmiyordum bu kadarını da bi tek mor şampuan kullanmadım çok kimyasal diye ama opu gününe kadar kullandım onu da 😂

Yaa seninki cidden cins🙈 Benim doktor sürekli allahım tipine bak yaa yarım cm değil dikkatinizi çekerm 0,4 mm dedi😆 Yersin bunu yersin diyodu bizi de iyice coşturdu🥰
Yaa maşallah 🧿 ne güzel 🥰bizimki ona bi iş gözüyle bakıyor bir bebek değil de bizim de öyle bakmamızı sağlıyor sağ olsun 😂

Lekelenmen durdu mu? İnşallah bundan sonra sadece tadını çıkarırsın🤲🥰
Lekelenme durmadı ama duracağıda yok gibi bende böyle annemde yatmaktan çok bunaldım eşim evde ben burada olmuyor bi gideyim eşim yardımcı oluyor zaten yemek yapsam yeter birde doktorun dedikleri geliyor aklıma mesela yürü diyor adam bana 😂😂😂 demek ki diyorum bu lekelenme normal bir de epey bş araştırma yaptım özellikle tüp bebekte çift transfer olan teki tutup teki tutmayan veya ikiside tutanlarda ortalama 12.16 haftalara kadar lekelenmeler oluyormuş
Yani bu düşük belirtisi olsaydı Şubat 27 den beri lekelenme karışık kanamam vardı benim
Düşük gerçekleşirdi diye düşünüyorum

Üçüncü gün ve tek embryo diye biliyorum sizi. 9.gun böyle çıkması normal geldi bana. Inşallah sağlıklı ilerler hayırlı olsun 🧚‍♀️
Amin insAllah 😊🤲3. Gun ve cift embiriyo dondurulmus embiriyodu 1 tane iyi kalite bi taneside biraz dusuk kalite demisti doktor . Ne yapacagimi bilemedim.

Ben de duydum ama doktordan değil doktor direkt şansı arttırıyor dedi ben de o tarz şeyler okumuştum vücut onunla savaşırken diğeri de tutunamıyor vs diye ama ben doktora güvendim o konuda da o tarz bir şey söylemedi
Ben de doktordan duymadım. Neyse biz doktorlarimiza guvenmeye devam edelim. Bu süreçte herkes bir şey atıyor zaten ortaya :)

Amin insAllah 😊🤲3. Gun ve cift embiriyo dondurulmus embiriyodu 1 tane iyi kalite bi taneside biraz dusuk kalite demisti doktor . Ne yapacagimi bilemedim.
2 gün sonra aynı saatlerde aynı hastanede tekrarlarsın testi erken vermişsin inşallah katlanacaktir değerin:))

Belki yeni yükselmeye başlıyordur. 2 gün sonraki artışı görmeden yorum yapmak doğru olmaz

2 gün sonra aynı saatlerde aynı hastanede tekrarlarsın testi erken vermişsin inşallah katlanacaktir değerin:))
Ayni hastanede sorun olur ya bu aciller kan almiyo biz bakamiyoz diyolar . Bugun zorla kanida igne vurunurken kan vereyim dedim

X