2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bizim daha transferden sonraki 16.gün. ilk randevumuz bu cuma inşallah güzel haberler alırız onda da. Herkes bir şey söylüyor dinleme mevzusunda ben doktorun tercihlerine güvenerek ilerlemeyi tercih edeceğim çünkü en nihayetinde pozitifi de görmemize onlar yardımcı oldu

Eveeet geldim, çok şükür kesemizi, bebeğimizi ve kalp atışını gördük Tek bebek, ikiz değil 6+1 SATımla uyumlu hesaplamayı sata göre yapıcaz dedi. Kese çok güzel ve düzgün kenarlarında pütür yok, içinde yolk saç ve bebek de oluşmuş dedi. Kalp atışlarını dinletemem çok duyulmaz dedi ama 2 sn denedi. Bu arada muayenem vajinal oldu, kesinlikle korkmamamı her zaman vajinalin çok daha net olduğunu ve 10. haftaya kadar her türlü şeyi daha net görebileceği için vajinal tercih edeceğini söyledi Kafamdaki tüm soruları sordum, yürüyüşten kozmetiğe valla kuş gibi hafifledim

Ben hâlâ adet olmadım bugün ve yarın da gelecek gibi değil karnım falan ağrımıyor ne zaman adett Olcamm ya tarsusal mı kullansam acaba??
çatlatma iğnesini saymazsak iğneden sonraki 14. gün oldum ben doktor da öyle hesaplamıştı canım.

Çok teşekkürler yorumlarınız ıcın . Bugün başka bir doktora gıttım ve kalp atışını gördüm . Hatta dinletmek istedi . Ben ıstemedım . Sabırlıyım yıne gelırım dedı . Yenı oluşmuştu çünkü . Ve Protestan ve haftada bır kalçadan ıgneme devam edıcem . Nasıl bısey bu anlamadım . Bu kadar emek . Hemen olmadı denır mı ya

Merhaba güzel anneler ve anne adayları. Bugün kan testi verdim ve değerim 314 çıktı çok şükür pozitif. İnşallah Allahım sağlıkla ilerlemesini nasip eder
Cok sevindim canim gozun aydin daha da artar kucaginada alirsin insAllah bende az once kan verdim heyecanla bekliyorum

Ay gözün aydın, ne güzel için de rahatlamış sorularının cevaplarını almışsın. Darısı başımıza inşallah

97 atıyormuş sana söylemişler miydi kaç olduğunu 110-120 olmasını isteriz dedi

Pozitif alan arkadaşlarım hayırlı olsun Rabbim kucağınıza sağlıkla almayi nasip etsin inşallah Benim de 2 embriyo transferim olmuştu ve negatif malesef. Ikinci transferimi bayram dan sonra olcam inşallah ama kafami karıştırdı bazilari diyor ki 2 emriyo konulunca biri sağlıksız diğeri sağlıklı olunca sağlıklı olanın da tutunmasını engelliyormuş. Ben bunu ilk kez duydum aramızda böyle bişey duyan var mi?

Ohhh süper benimki de vajinal oldu kese ve son adet tarihi uyumlu demişti bana bence de dinletmemesi iyi olmuş o halde sayı da almamıştır belki de başka bşr doktorda olsa sayısını söylemeyip bana da her şey yolunda diyecekti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…