2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ben hâlâ adet olmadım bugün ve yarın da gelecek gibi değil karnım falan ağrımıyor ne zaman adett Olcamm ya tarsusal mı kullansam acaba??

Hakkında hayırlısı diyelim, anneler en doğrusunu bilir bence sende beklemek istiyorsan hiç içini bulandırma

Ben hâlâ adet olmadım bugün ve yarın da gelecek gibi değil karnım falan ağrımıyor ne zaman adett Olcamm ya tarsusal mı kullansam acaba??
Hayır tabii ki bir şey kullanma yürüyüş yap her gün bol bol geç olsun güç olmasın hem ilaçlardan arınsın vücudun ben hep dondurulmuştan yanaydın mesela iki ay bekleyeyim falan diyordum normale döneyim kendimi hazırlayayım hemen iğnelerin üstüne bir de hamile psikolojisine dikkat etmeyeyim aslında avantajlarını düşün biraz gez dolaş sonra hep bir dikkat etme dönemi ve bizim gibi böyle beta telaşı kese telaşı sonra kalp telaşı bitmiyor ki

Hakkında hayırlısı diyelim, anneler en doğrusunu bilir bence sende beklemek istiyorsan hiç içini bulandırma
İşte bilemiyorum da sürekli fikrim de değişiyor endişe desen hep var ,yurt dışında bu kalp dinlemeye bayağı karşılarmış hatta minnacık kalbin üzerinde büyük baskı yapıyormuş cihaz vs o yüzden bugün bile dinletmese keike bebek var dese içinde yetecekti bana siz dinlemiş miydiniz kalbi

Profesör Dr Sebiha Özdemir Özkan hiç duydunuz mu Kocaeli medicalprkta çok iyi yorumları riskli gebelik alanı da çok samimi ,telefonlara muhakkak dönüş yapan doğum sonrası bile ilgilenen falan bir doktormuş detaycı pimpirikli ama çok açıklayıcı yazmışlar tam aradığım özellikler gibi

Bu soğukta da dışarı çıkılmıyor vallahi bu aralar hep evdeyim bi bugün markete gittim geldim o yani bende bir an önce işlemlere başlamak istiyorum içimde değişik bi heyecan var hemen olsun istiyorum

Kızlar hastanede transfer olanlar Veya opu olanlara bir sorum var.hala pcr testi istiyorlar mı merak ediyorum?benim de opu sonrası ilk adetim 10 gün sürmüştü.yumurtlama akıntım da 1 hafta kadar geç oldu sanırım adetim de 1 hafta geçikecek normalde bugün adet olmam lazımdı beklemekten fenalık geldi

Canım istanbulda oturuyorsan kendi doktorumu tavsiye ederim işinin ehli bi kaç ülkede iş yapmış büyük başarılı bi doktor
Geçen gün kanamam oldugunda gece 2 de bile arayıp konuştum bana destek oluyordu ufacık bi sorunda mesaj atabiliyosun arayabiliyosun sorun etmiyo böyle şeyleri
Kendi kızıda biraz çocuk aradıgı için oda biraz tüp bebek denemesi yaptıgı için herkesi kızı yerine koyuyor yani bi doktor gibi degil seninle birlikte üzülüp seviniyor muayane ücretide makul bence
İstanbul incirli
MUHAMMED RIZA ALİMOĞLU

Bu soğukta da dışarı çıkılmıyor vallahi bu aralar hep evdeyim bi bugün markete gittim geldim o yani bende bir an önce işlemlere başlamak istiyorum içimde değişik bi heyecan var hemen olsun istiyorum
Evde Leslie ile yürüyüş yapabilirsin hem acıkır bir şeyler yersin üstüne kilo almış da olursun Leslie 30 dk 45 dk yeterli olur

Teşekkür ederim canım maalesef Sakarya’dayım o yüzden seçenekler azalıyor

Ben martın 12 sinde opu oldum ve pcr verdim ama transfer de istiyorlar mı bilmiyorum

Öyle yapayım biraz kan dolaşımım hızlansında olurum belki o zaman
Yürüyüşün faydası olduğu söyleniyor sökülme için masaj da var ama gerek yok bence çoğu kadın doğumcu da öneriyormuş artık masajları adet söktürücü masaj ama seninki gecikmedi gecikenler yapabilir

Adetimin 13. Günü opu oldu benim normal adet tarihime göre 6 gün var daha normal günümde mi olucam acaba bilmiyorum ki adet sancılarım yok ama adet sivilcelerim teşrif ettiler

Bence istemediğin doktorla devam etme kimle rahatsan onla devam et önündedaha 7-8 ay var nerdeyse, hikayeni öbür doktor da öğrenir önemli değil ki. Bu arada kalp duyulmuş sevindim ritmi de düzelir umarım kaç dedi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…