2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ayy hadi güzel haberlerle gel inşallah Sorma o endişe bende de var 2 gündür. Umarım ikimiz de yüzümüzü güldüren şeyler duyarız Ayy allahın gücüne gitmesin ama bir gönlümden geçen, Allah ikiz isteyenlere nasip etsin inşallah. Ama tabii şımarıklık etmeye hakkım yok hakkımızda hayırlısı neyse o olsun

Ben de 31 yaşındayım ve ilk deneme bize sordular hatta iki kaliteli mi koyalım tek mi yoksa bir kalite bir orta falan diye çok kararsız kalmıştım yani tamamen kuruma göre değişiyor benimki de sebepsiz infertilite inşallah gönlünüzce olur

Evet senin tek istediğini biliyorum haklısın da ama nedense öyle geliyo inşallah senin gönlünce olur

Pardon 32 olmuştum hala kabullenmedim sanırım

Transfer tarihine göre 6+2 haftalık son adete göre 6+3 haftalık kızlar muayeneden çıktım bebek ve kese tek göründü kalp atışı da dinledik ama kalbi biraz yavaş atıyor 97 atıyor 100-120 olması lazımmış 90 altı olması sıkıntı toparlar büyük ihtimalle dedi ama tedirginim tabi siz yine 10 gün sonra gelin dedi of doktorla yıldızımız hiç tutmuyor ya gelir gelmez bi tebrik et me bileyim yani hemen perde arkasına geçtim hazırlanın diyor vajinal baktı ben merhaba demesem hiçbir şey demiyor ne bileyim ya başka doktora mı geçsem diye de düşünüyorum muayene ücreti 750 lira ödeyeceğiz sanki devlet hastanesi olsa daha iyi ,bu şekilde kalp atışı bu günlerde yavaş atan olmuş muydu aranızda

Ooo maşallah bi defada her şeyi görmüşsün. Henüz çok erken kalp atışı için bence endişelenme. Çoğu doktor 7+ lardan sonra bakıyor. Sakın stres yapıp bebeğini de strese sokma. Ve bence kesinlikle doktorunu değiştir. İnsan gebelik sürecinde karşısındaki doktorun enerjisi çok önemli. Pozitif olmalı ki seni de o şekilde tutabilsin

Arkadaslar biriniz hapsurunca bebegimin benimle oldugunu hissediyorum demisti hamile olan arkadas. neden oyle demistiki bu arkadas burdaysa goruyorsa bana donebilir mi

Yaaa güzel haberler, henüz küçük olduğu için azdır heralde maşallah

Yaa öyle mi diyorsun erken olduğu için falan da demeyince düzelebilir diyor toparlayabilir falan dedi vajinal baktı aslında ben çok kalp atışı dinleme taraftarı değildim biliyorsunuz ama hakikaten o izlediğim videolar gibi değildi bayağı yavaş atıyordu

Arkadaşlar sanırım benim yolunda gitmiyor hamileliğim 14. Gün 83.3’ten 18. Gün 122.7’ye çıkmış. Daha doktorum yorumlamadı.

Eklentiler

• CCAE88F5-F348-4A13-84F5-CE70A0AD3F5F.jpeg
    51,6 KB · Görüntüleme: 51
Senin endişelerin de hiç bitmiyor yaa üzülüyorum senin için benim geçen ay gittiğim Ergün bilgiç riskli gebelik doktoru Okan üniversitesi ile aralarında 20 dk var bu daha önde Gebze de bi ona baksana ya adam çok tatlı dilli biri belki onunla yıldızın uyuşur, bebeğin kalp atımını duymana sevindim sonuçta kalbi oluşmuş korkma Allah'ın izni ile bişey olmaz

Daha çok minnak, kalp oluşmuş maşallah atıyor maşallah. Gümbür gümbür yarışacak inşallah o minnak kalp Bence biraz araştır ve haftasonuna doğru yada haftasonu başka bir doktor dene. Senin gönlünü de ferah tutması lazım biraz da, her şey sadece fiziksel değil psikolojini de düşünmeli

çok sağolun. çok garip bu nedenli katı olmaları ve kurumlara göre bu kadar farklılık göstermesi ne güzel size sorulmuş isteğinize göre devam etmiş. aslında olması gereken de bu bence. bende amh düşüklüğü var hakkımızda hayırlısı inşallah

İnşallah öyledir canım darısı daha da gümbür gümbür olanı sizlere inşallah
Canım benim doktorum 2 hafta sonra gel BELKİ duyarız kalp atışını demişti yani 2 hafta sonra tam 7 haftalık oluyorum. Bence sen perşembe veya cuma günü baska bir doktora git ya da pazartesi git istersen hem aklında kalmamış olur çünkü bence de erken şuan

Sen keseyi görmüş müydün Bi ben sona kalmışım herkesler gördü

Canım endişelenme eğer bu dünyada rızkı var ise,inan buna hiç kimse ve hiçbir şey engel olamayacaktır.İnşallah hepinizin bebeklerinin gelişimi ve hamileliğiniz sağlıkla ilerler ve güzel günlerde bebeklerinizi büyütürsünüz.İnanın erken dönemlerde yaşanan kimyasla gebelikler,kendiliğinden gelişen düşükler çok daha masum ve daha az yıpratıcı oluyor.Bu süreçte doktor çok önemli canım ,yolunda gitmeyen birşey varsa bunu anne ve baba adayına psikolojisini düşünerek yorumlayıp bilgi vermesi gerekiyor.Doktorun hangi branş olursa olsun hastasına güven vermesi çok önemli!...Benim daha önceki düşüklere ve kürtajlarda emin ol doktorların yaklaşımı psikolojimin bozulmasını engelledi ve o süreçleri daha rahat atlattım.
Bende bugün evde kaset test yaptım negatif çıktı.Sağlık ocağında kan verdim sonuçlar muhtemelen geç çıkacak ebe yarın sabahı bulur dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…