2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Cok iyiymis o zaman 😅😅 ben hiç bisey yıyemeyince içtim simdide neden mide bulantım azaldı bebek iyi mi dıyorum kafalar pırıl pırıl 😬😅😅
Ahahaha ya ben bu çocuğu hissetmiyorum diyorum sonra kramp girince adet mi oluyorum diye çamaşır kontrolü 🤣Bebeler bize hiç yaranamiyor hicccccc

Benimde ocakta 37 çıkmıştı bu gittiğim doktora sormuştum bizi etkilemiyor o dedi TSH in düşük olsun önemli olan o dedi prolaktin yumurtlamayı engelliyor ya gebeliğe o yüzden engel oluyor biz zaten ilaçlarla yumurtluyoruz onun haricinde prolaktin de vuruluyoruz o yüzden sıkıntı olmaz herhalde 😁😁
O zaman prolaktin kafadan çıkardım😁

Burası hep pozitif olsun 😍 Hepimize uğurlu gelen topic 🥳🥳 Bu arada senin nasıl gidiyor transfer sonrası kaç gün kaldı nasipse güzel haberi vermene
Valla benim 2 tane yumurcağım oldu 8 yumurtamın 5 i döllendi 4 ü 3. Günü gördü bi tanesi 5. Gün diğeri 6. Gün donduruldu transfer içinde âdeti bekliyorum ama benim tahminim 10 nisana kadar transfer olurum Nisan 25 suları gibi de o pozitif haberi vermek nasip olur inşallah 😁🤭🤭

Valla sırra kadem bastik gibi oldu ama bu süreç biraz uykulu,bulantili,hasta gibi geçiyor.Yeni sürece başlayan kimseyi hamilelik tribimle sıkmamak için uzak kaldım biraz.Oldukca endiseliydi çünkü keseyi görene kadar.Keseyi gördük çok şükür 🙏Kalp için haftaya gideceğim Allah'ın izniyle.Umarim senin için de herşey yolundadır
Herkes aynı durumda sanırım. Uyku hali bende de çok var. 2-3 gündür de midem kahvaltı sonrası çok fena. Maşallah keseyi atlatmışsın darısı başıma pazartesi inşallah 🤲

Daha macera yeni başlıyor 😂daha ne ödemeler çıkacak iş bebeği yapmakla da bitmiyor içimize sinsin güzel takip edilsin de artık maddi şeyler geri gelir ne yapalım 😇
Sorma gitsin 😅😅 muayene çok şükür bizim 415 miş kalp atışını dinlemeye gittiğimiz zaman muayene ücreti doktor bana artık hamilesin dedi 😂😂 her 3 ayda yapılması gereken kan tahlilleri varmış bende tsh de sıkıntı olduğu ekstra birleylet daha istemiş 500 de ona verdik eczaneye geçtik 1000 de iğnelere verdik daha pruloton almadım ona ne verece belli değil 😁😁 her hastaneye gidişim 1.500 2000 ile kapanacak bana sanıyorum

O günleri görecekmiyim ki bu da burada kalsın belki birgün vay be dedirtir bana
Bu seferde olmaz sonraki de olur sonraki de olmaz illa ki olur sonuçta imkansız diye birşey yok illa olucak pozitif düşün pozitif olsun 😍

Sorma gitsin 😅😅 muayene çok şükür bizim 415 miş kalp atışını dinlemeye gittiğimiz zaman muayene ücreti doktor bana artık hamilesin dedi 😂😂 her 3 ayda yapılması gereken kan tahlilleri varmış bende tsh de sıkıntı olduğu ekstra birleylet daha istemiş 500 de ona verdik eczaneye geçtik 1000 de iğnelere verdik daha pruloton almadım ona ne verece belli değil 😁😁 her hastaneye gidişim 1.500 2000 ile kapanacak bana sanıyorum
Allah yardımcımız olsun diyorum sadece sanırım bu kadar şeyin içinde doğuma verecemiz para masum kalıyor en azından ne kadar olduğu belli tahliller ve muayene ücretleri gerçekten cep yakıyor 🤣 benim olursa direk doğum paketi almayı düşünüyorum ama ona da bak hastanende daha uyguna geliyor o şekilde 10 muayene nst ler kan tahlilleri falan içinde oluyor

Allah yardımcımız olsun diyorum sadece sanırım bu kadar şeyin içinde doğuma verecemiz para masum kalıyor en azından ne kadar olduğu belli tahliller ve muayene ücretleri gerçekten cep yakıyor 🤣 benim olursa direk doğum paketi almayı düşünüyorum ama ona da bak hastanende daha uyguna geliyor o şekilde 10 muayene nst ler kan tahlilleri falan içinde oluyor
Onu ben ilk defa dün okudum başka topikte 😂😂😂 çok çahilim o nasıl bir şey ya

Onu ben ilk defa dün okudum başka topikte 😂😂😂 çok çahilim o nasıl bir şey ya
Ben daha doğmadan don biçtiğim için her tedaviye başladığımda doğum ücretleri ni hastaneleri vs araştırıyorum 🤣🤣 bende forumlarda görmüştüm öyle en başta anlaşma yapıyorsun en azından fiyat sabit kalıyor bizler yıl sonuna doğru doğurucaz sonuçta -inşalllah 🤣-. Bu sefer verdiklerini ilk fiyat olmaya bilir çoğu hastane yıl gitmeden zam yapabiliyor o yüzden en baştan paket almak Garanti olur 😄😄

Sıkıntı yaptıkça daha da artıyor tüp bebeğe başlayınca ben herşeyi arkamda bıraktım 🤣🤣
Bence en iyisini yaptın..
Ben zaten direk tüp bebek ile işe başladığım için hiç birşey beynimden çıkmıyor😂
Göya en kolay hastaydım. 3.ye başlıyorum..
Neyse ki amh ve diğer hormonlarıma zarar gelmemiş😃

Ben daha doğmadan don biçtiğim için her tedaviye başladığımda doğum ücretleri ni hastaneleri vs araştırıyorum 🤣🤣 bende forumlarda görmüştüm öyle en başta anlaşma yapıyorsun en azından fiyat sabit kalıyor bizler yıl sonuna doğru doğurucaz sonuçta -inşalllah 🤣-. Bu sefer verdiklerini ilk fiyat olmaya bilir çoğu hastane yıl gitmeden zam yapabiliyor o yüzden en baştan paket almak Garanti olur 😄😄
Bunu gidince bi görüşeyim bazı yerlerde okudum bende 30 binlerden bahsediyorlar yok özel bebek için bakıcılar eşlere dalan özel yemekler dedim onlara gerek yok 😂😂 ama muayene nst ler falan bınlar mantıklı geliyor

Bence en iyisini yaptın..
Ben zaten direk tüp bebek ile işe başladığım için hiç birşey beynimden çıkmıyor😂
Göya en kolay hastaydım. 3.ye başlıyorum..
Neyse ki amh ve diğer hormonlarıma zarar gelmemiş😃
Nasıl zor vakalar var ilk seferde pozitif ama işte sorun yok denilenler de de hemen olmaya biliyor burda biri daha vardı sebepsiz infertilite 5. De pozitif i görmüş nasip işte ya ötesi yok 😁

Bunu gidince bi görüşeyim bazı yerlerde okudum bende 30 binlerden bahsediyorlar yok özel bebek için bakıcılar eşlere dalan özel yemekler dedim onlara gerek yok 😂😂 ama muayene nst ler falan bınlar mantıklı geliyor
Ya zaten içinden istemediklerini çıkarabiliyor sun galiba benim abimin hanımı da burda akademi hastanesi nde doğum yapmıştı oda süslemeyi fotoğraf çekimini otelcilik hizmeti adı altında diğer şeyleri çıkarmıştı öyle yapılabilir istemediğin şeyleri söylersin fiyatı etkiler illa fiyatları alında bakalım kaç paraymış doğumlar artık 😄😄

Ben de medicana ve medikal parktan doğum paketi fiyatı aldım. Çok mantıklı geldi bana da o iş. Arkadaşlarım da medikalden doğum paketi almıştı
Bende medicalpark da yapacam nasip olursa değişir illaki fiyatlar ama ne kadar dediler

X