2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

100ün üstü normal dedi bana da. Biri 120 biri 130du
Ben hiç hamile olduğuma kendimi inandıramıyordum ki keza eşimde aynı o kalp atışını duyunca bende ipler gitti gözlerden yaşlar falan sormam gerek her şeyi unutmuşum düşün iğneleri bile yarın arayıp iğnelerimi soracağım devam edecek miyiz diye

Yaaaa süper, kesenin hareketi durdu mu kanama durumu nasıl? Senin kaç oldu şimdi tarihinde bir değişiklik yaptılar mı yoksa transfer tarihine uygun mu gidiyor? 120 güzel evet

Yaaaa süper, kesenin hareketi durdu mu kanama durumu nasıl? Senin kaç oldu şimdi tarihinde bir değişiklik yaptılar mı yoksa transfer tarihine uygun mu gidiyor? 120 güzel evet

Valla keseyle ilgili net bir şey demedi dediysede hatırlamıyorum desem bugün ne nasıl oldu farkında değilim 6+3 deyiz transfere göre değilde son regl tarihime göre gidiyoruz şuan

Kanamayı yine yazmayı unutmuşum nasılda unuturum
Doktorum kanamaların fotoğrafını Çek demişti bende aklıma takılan tek o sümüksü yapı olmuştu onu çekmiştim 2 3 kere falan muayeneye girmeden önce onları görmek istedi şey dedi onada Tamm bu içeride kalan kurumuş kan dedi iyiye işaretmiş

Aaaa çok şükür

Yürüyüş yap birde ben gün aşırı aspirin alıyorum sende sorun yoksa haftada 1 al. Dolaşım hızlanır hem.

Canım bunlar hamilelikle iyiye yorulan ağrılar,ben 2.gebeliğimde belim kilitlendi sanki doğrulamayacakmışım gibi geldi.Ramazandı misafirim vardı yemeğe hamile olduğumu da tabi bilmiyorum heralde yorgunluk dedim geçmedi,sabah sağlık ocağına gidip kan vereyim hamilelik için daha erken diye düşündüm ama ne olur ne olmaz ağrı kesicide krem de yazdırdım doktora sonuca göre krem sürecektim,reglime 10 kala düşün kanda çıktı Gel de krem sür beline1 hafta yatıp dinlendim öyle geçti.Dinlenme imkanın varsa bolbol dinlen...

Arkadaşlar daha önce kullanmış olduğum bir gebelik takip programı var.Ama bu programı sadece gebeler kullanmıyor,hamileliğin hazırlık yapanlar ve üreme sağlığı ile ilgili her kadının bilmesi gereken bilgiler var. Gün gün gebelik takibi ve her konuda aklımıza takılan hatta hiç aklımıza gelmeyen şeylerin bile bilgisi var.İsterseniz uygulamayı indirip bir inceleyin.İnanın çok faydalı bir program Uygulamayı karıştırdıkça içeriğindeki bilgiler insana ışık tutuyor ve daha doğru bilgiye erişmenize vesile olucaktır.Uygulamanın bendeki yükleme sayfasındaki ekran görüntüsünü paylaşıyorum.

Eklentiler

• IMG_20220318_012210.jpg
    81,7 KB · Görüntüleme: 54
Yürüyüş yap birde ben gün aşırı aspirin alıyorum sende sorun yoksa haftada 1 al. Dolaşım hızlanır hem.
Aaa aspirin bilmiyordum onu da dahil ederim bir sorun yok denerim Spora da başlayacağım ya bazen hiç çıkmadığım oluyor evden o çok etkileyen birşeymis

Yok hala olmadım. Bende cuma akşamı görüşcem bakalım yüz yüze ne konuşcaz transfer anca ramazan sonrası çok yoruldum.
En iyisi.. Biraz dinlenmen ve toparlanman gerekli..
Benimde temmuzda ancak oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…