2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Hanımlar merhaba yarın transfer günüm ve adetimin 24. Gününe denk geliyor fakat bugün bel ağrım var progestan fitil ve estrofem kullanıyorum. Adetten 24 gün sonra transfer yapan var mı kafama çok takıldı umarım kötü değildir günü? Bilenler yazabilir mi acaba şimdiden çok teşekkürler.
canım benim 21. gün oldu ama rahim kalınlıgıyla alakalı bildiğim kadarıyla.dr istedigi kalınlık olunca yapıyor

Geçmiş olsun canım gebelik anlamında endişelenecek bi durum olduğunu sanmıyorum yanlış bir hareket yapmışsındır belki ya da havalar o kadar soğuk ki soğuk almış olabilirsin inşallah dinlenince geçer. Kas gevşetici falan yaptırmak ya da sürmek de mi yasak bu dönemde?
Dayanılmayacak gibi değil canım normalde de çok sürmem ben o tarz şeyler ama endişelendim hiç oramın aprıdığını hatırlamıyorum ☹️Dikkat de ediyorum ama soğuk olabilir cam açıyorum kapalı ortamda belki o etkiledi

Oturarak kılıyorsun canım ayaklarını secde yönünde uzatıyorsun ayaklarının üzerine seccadeyi seriyorsun öyle kılıyorsun
Netten oturarak namaz kılma diye arat çıkar
Nasıl kılınıyor öyle ben bilmiyorum netten baktım da farklı gösteriyorlar hangisi doğru bilemedim.

Dayanılmayacak gibi değil canım normalde de çok sürmem ben o tarz şeyler ama endişelendim hiç oramın aprıdığını hatırlamıyorum ☹️Dikkat de ediyorum ama soğuk olabilir cam açıyorum kapalı ortamda belki o etkiledi
At kestanesi varsa ondan sür iyi gelir bence kas gevşetici vurmazlar gebe olduğun için yada yarın eczaneye danışıp Ağrı kesici krem alabilirsin en iyisi o olur

İnşallah canım benim sen de duydun değil mi Allah kucağımıza aldığımız günleri görmeyi nasip etsin ❤️❤️
Evet bende duydum güm güm çok farklı bir duygu 🙈 120 atıyormuş sormayı unuttum normal mi diye ama doktorum bu sefer çok olumlu konuştu 🤲🏼🤲🏼 Netten baktım 100 ila 160 arası mı ne normal diyordu içim rahatladı
Amin amin 🤲🏼🤲🏼

Kızlar merhaba yaş 26 ilk tüp benek denemem. Şişli memorialde tedavi gördüm. 7 yumurta toplandı 6sı döllendi bugün 3. Güne geldi hepsi. İnşallah 5’e de gelir hepsi🤲🏼 Yarın kontrolüm var bi aksilik çıkmazsa cumartesi transfer. Doktorum e2im 3100 olduğu için belki dondurabiliriz dedi. Yarın kpntrol edip karar verecek🤲🏼❤️
Hadi hayırlı olur hakkında inşallah transfer sonrası pozitif haber vermekte nasip olur 😊🤲

X