2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

canım benim 21. gün oldu ama rahim kalınlıgıyla alakalı bildiğim kadarıyla.dr istedigi kalınlık olunca yapıyor

Dayanılmayacak gibi değil canım normalde de çok sürmem ben o tarz şeyler ama endişelendim hiç oramın aprıdığını hatırlamıyorum Dikkat de ediyorum ama soğuk olabilir cam açıyorum kapalı ortamda belki o etkiledi

Oturarak kılıyorsun canım ayaklarını secde yönünde uzatıyorsun ayaklarının üzerine seccadeyi seriyorsun öyle kılıyorsun
Netten oturarak namaz kılma diye arat çıkar
Nasıl kılınıyor öyle ben bilmiyorum netten baktım da farklı gösteriyorlar hangisi doğru bilemedim.

At kestanesi varsa ondan sür iyi gelir bence kas gevşetici vurmazlar gebe olduğun için yada yarın eczaneye danışıp Ağrı kesici krem alabilirsin en iyisi o olur

İnşallah canım benim sen de duydun değil mi Allah kucağımıza aldığımız günleri görmeyi nasip etsin
Evet bende duydum güm güm çok farklı bir duygu 120 atıyormuş sormayı unuttum normal mi diye ama doktorum bu sefer çok olumlu konuştu Netten baktım 100 ila 160 arası mı ne normal diyordu içim rahatladı
Amin amin

Hadi hayırlı olur hakkında inşallah transfer sonrası pozitif haber vermekte nasip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…