2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Aaa aspirin bilmiyordum onu da dahil ederim bir sorun yok denerim Spora da başlayacağım ya bazen hiç çıkmadığım oluyor evden o çok etkileyen birşeymis
Geçen ay eşimle sürekli yürüyüş yaptık akşamları tempolu 1 saat o ay regli de oldum 3 tane de yumurta göründü. Sonraki ay yürüyüş yapmadım ful evdeydim bak olmadı. Sonra lekelenmeler oldu yürüyüşe çıktım 4. Günde 5. Günde açıldı. Bundan sonra hergun 45 dk yürüyüş şart.

Ben bunu bulamadım

canım günaydın,
Naptın görüştün mü ? ne dedi doktor
Görüştüm canım moralımın bozuk olduğunu gördü zaten sıkma canını dedı 2.cıde olacak falan dedı yumurta rezervin az olmasına rağmen güzel yumurta elde ettık dedı 2 tane transfer edıcem dedı bende dedım yapmamız gereken test vs bısey warmı dıye sordum kan pıhtılaşması ıcın gerek yok dedı ama takvıye olarak not aldı ıste kullanılacak ılacları sen ne zaman hazır hıssefersen kendını başlayalım dedı ıste adetın 2.günü gel dedı kagıt verdı bana bölünen embriyo sayısı 7 yazıyor kalıtelerı 4aa yazıyor ıyı mı bılmıyorum kı

yok ben ankaradayım şimdi ama annem babam tüm akrabalarım orada buraya atandım 5 yıldır ankaradayım. çok sık gelirim çok özledim bu ara tedavi nedeniyle gidemedik epeydir.
Evet ya Antalya şuan günlük güneşlik hava biraz soğuk normale göre ama tabi kar ve yağmur yok çok şükür ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…