2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Hanımlar merhaba yarın transfer günüm ve adetimin 24. Gününe denk geliyor fakat bugün bel ağrım var progestan fitil ve estrofem kullanıyorum. Adetten 24 gün sonra transfer yapan var mı kafama çok takıldı umarım kötü değildir günü? Bilenler yazabilir mi acaba şimdiden çok teşekkürler.

Kızlar merhaba yaş 26 ilk tüp benek denemem. Şişli memorialde tedavi gördüm. 7 yumurta toplandı 6sı döllendi bugün 3. Güne geldi hepsi. İnşallah 5’e de gelir hepsi🤲🏼 Yarın kontrolüm var bi aksilik çıkmazsa cumartesi transfer. Doktorum e2im 3100 olduğu için belki dondurabiliriz dedi. Yarın kpntrol edip karar verecek🤲🏼❤️
Hayırlı sonuçlar olsun inşallah 🧚🤗

Kızlar kandiliniz mübarek olsun 🤲🏻
Bu gece hepiniz dualarımdasınız . Allah zahmetsizce hayırlısıyla güzel sonuçlar almayı , onu sonuna kadar devam ettirmeyi ve sağlıkla dünyaya getirip büyütmeyi nasip etsin . Tabi herşeyden önce hepimize sağlık sıhhat versin ♥️
Kalbinizde ne sıkıntı varsa ne dert varsa hepsinden tez zamanda kurtulursunuz inşaAllah 🌹

Bu gece hepiniz dualarımdasınız . Allah zahmetsizce hayırlısıyla güzel sonuçlar almayı , onu sonuna kadar devam ettirmeyi ve sağlıkla dünyaya getirip büyütmeyi nasip etsin . Tabi herşeyden önce hepimize sağlık sıhhat versin ♥️
Kalbinizde ne sıkıntı varsa ne dert varsa hepsinden tez zamanda kurtulursunuz inşaAllah 🌹
Aminnn♥️

Kızlar belim tutuldu aniden böyle kuyruk sokumu denilen yer bayağı ağrım var eğilip kalkamıyorum böyle bir şey neden olur ki 🥺aklıma kötü şeyler de getirmek istemiyorum ama böyle bir şeyle karşılaşan var mı

Hanımlar merhaba yarın transfer günüm ve adetimin 24. Gününe denk geliyor fakat bugün bel ağrım var progestan fitil ve estrofem kullanıyorum. Adetten 24 gün sonra transfer yapan var mı kafama çok takıldı umarım kötü değildir günü? Bilenler yazabilir mi acaba şimdiden çok teşekkürler.
İlk transferim adetin 23. günü oldu. Sorun olacağını sanmıyorum sonuçta alanında uzman doktorlar. Güvenmekten başka şansımız yok

Aminnnn canım inşallah. Bende hepinize tek tek dua edicem..inşallah en kısa sürede herkesin kucağı bebisleriyle dolsun diye 🤲🥰🤗🧚

Kızlar belim tutuldu aniden böyle kuyruk sokumu denilen yer bayağı ağrım var eğilip kalkamıyorum böyle bir şey neden olur ki 🥺aklıma kötü şeyler de getirmek istemiyorum ama böyle bir şeyle karşılaşan var mı
Geçmiş olsun canım gebelik anlamında endişelenecek bi durum olduğunu sanmıyorum yanlış bir hareket yapmışsındır belki ya da havalar o kadar soğuk ki soğuk almış olabilirsin inşallah dinlenince geçer. Kas gevşetici falan yaptırmak ya da sürmek de mi yasak bu dönemde?

Kızlar ben namaz kılmak istiyorum sizce birşey olur mu artık bugün 10. gün risk kalmamıştır heralde bu mübarek günü kaçırmak istemiyorum

Geçmiş olsun canım gebelik anlamında endişelenecek bi durum olduğunu sanmıyorum yanlış bir hareket yapmışsındır belki ya da havalar o kadar soğuk ki soğuk almış olabilirsin inşallah dinlenince geçer. Kas gevşetici falan yaptırmak ya da sürmek de mi yasak bu dönemde?
Canim yakın zamanda bende belimle ilgili sorun yaşadım. 3 4 gün yatakta dönemedim yuruyemedim oturamadim. Kas gevşetici vuruldum.bu dönemde bana ilk sordukları soru hamilelik şüpheniz varmiydi. Yani iğne yada ağız yoluyla alınmıyor. Krem olarak belki olabilir ama doktora danışmadan lazim tabi.

X