2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yaaaa bu kadar da donuk olunmaz ki ama sonuçta sana gelen insanın belli ki yolu çetin umuda ihtiyacı var olay sadece işini doğru ve iyi yapmak değil bence, tamam belki boş yere umutlandırmak istemiyorlar anlıyorum ama en azından onların da senin kadar bu işi oldurmak istediğini elinden geleni yaptığını görmek istiyor insan. Bir de tabi az moral verin yani 🙈😂 onlar en ufak bir olumsuzluktan bahsetse bizler eve gelince konunun ihtisasını yapıyoruz, bir de doktorlar hep diyor ya googlelamayın e doğru düzgün anlat o zaman şüphe koyma içime 🙄
Kesinlikle doktor seçerken bunlara da dikkat etmek lazım ama her zaman mümkün olamıyor işte 😥

Beni düşün 😂😂 iki haftadan bile uzundu en çok bekleyen benim hala daha ilk muayenemi olmadım 😇21 Şubat transferiyim 21 Mart’ta ilk randevum
Ay evet ya bu işin beklemesi sabrı bitmiuor 😅 bende kısmet olursa insallah 2 nisana alacağım randevu 6+2 olacak o zqmqn hesabıma göre

Benim bugün transferden sonra 6.günüm transfer günü korona oldum🤦🏻‍♀️ Doktoruma sordum etkiler mi diye hiç rahatlatmadı beni umarım etkilemez dedi. Bir belirtim yok arada regl olacakmışım gibi ağrı giriyor.

Benim bugün transferden sonra 6.günüm transfer günü korona oldum🤦🏻‍♀️ Doktoruma sordum etkiler mi diye hiç rahatlatmadı beni umarım etkilemez dedi. Bir belirtim yok arada regl olacakmışım gibi ağrı giriyor.
Bütün rahatlatmayan doktorlar bize denk gelmiş bir belirtin olmadıysa etkilememiştir bence çünkü burda korona olup pozitif olanlar da oldu 😇 benim doktorla ilk görüşmemde söylediklerini düşününce tüp bebekten vazgeçmiştim yani 😂rahatlamayı bırakın koşarak kaçmak istemiştim

gunaydın kızlar hayırlı kandiller 🌸
bugun 9. günüm dudagımda 3-4 tane ucuk cıktı :KK43: adet olacakmışım hissi cok yogun :KK43:
yarın kan testi verecem adet olsaydım simdiye olur muydum sizce hiç lekem yok dün günüm gecti
Adet olacakmış belirtileri olabiliyor canım benim de yanağımda sivilce çıkmıştı adet öncesi hafif bi vajinal yanma olur hep anlarım o da oldu aynı şekilde hatta sürekli olmadı bu tutmadı diyordum yani demem o ki sadece günü gelince test yapınca anlaşılan bir şey kendini yıpratma

Adet olacakmış belirtileri olabiliyor canım benim de yanağımda sivilce çıkmıştı adet öncesi hafif bi vajinal yanma olur hep anlarım o da oldu aynı şekilde hatta sürekli olmadı bu tutmadı diyordum yani demem o ki sadece günü gelince test yapınca anlaşılan bir şey kendini yıpratma
uçuk çıkınca kötü oldum acaba vücut kabul etmiyor atmaya mı çalışıyor

Bütün rahatlatmayan doktorlar bize denk gelmiş bir belirtin olmadıysa etkilememiştir bence çünkü burda korona olup pozitif olanlar da oldu 😇 benim doktorla ilk görüşmemde söylediklerini düşününce tüp bebekten vazgeçmiştim yani 😂rahatlamayı bırakın koşarak kaçmak istemiştim
Benim doktorum dünya tatlısı bir kadın. O kadar pozitif enerji yükleniyorum ki, hep güzel düşün güzel olsun der🥰 Neyi tedirgin sorsam rahatlatır seyahate filan hele git tabii yaa sana ne hikayeler anlatabilirim böyle şeylerle ilgili diyo. Bi kahve konusunda beklediğim cevabı vermedi☹️ Filtre kahve için haftada bir dedi kafeinsiz aldım çözdüm her gün içiyorum 😆

İnşallah ben de korona olup pozitif olanlardan olurum kuzu yani tek gördüğüm pozitif covid testi pozitifi olmaz😂 hiç ilaç içmeden korona atlatmaya çalışıyoruz sonuçta 😂

Benim doktorum dünya tatlısı bir kadın. O kadar pozitif enerji yükleniyorum ki, hep güzel düşün güzel olsun der🥰 Neyi tedirgin sorsam rahatlatır seyahate filan hele git tabii yaa sana ne hikayeler anlatabilirim böyle şeylerle ilgili diyo. Bi kahve konusunda beklediğim cevabı vermedi☹️ Filtre kahve için haftada bir dedi kafeinsiz aldım çözdüm her gün içiyorum 😆
Benim doktorum da öyle☺️ sanki kadın doğuma değil de terapiye gitmişim gibi hissediyorum 😍

Benimki de dünya sinirlisi dünya suratsızı 😂😂 yani her şeye bir cevabı var çok bilgili ama asla terapi falan bir kere sadece süreç içinde stres yapma demişti bunu demesi bile mucizevi bir kere de her şey çok güzel olacak demişti opu bayılmadan önce onda da acımış olabilir 😂tüp bebeği önemsiz görüyorlar riskli birçok şeyi gördüğü için kendi eşi de tüp bebek yapmış çalışmış vs o yüzden çok rahat olduğunu düşünüyor ama işte eşinde bizim gibi cevapsız sorular yoktur eminim 🙃

X