2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

@Bayanstressyaş 29 sebepsiz infertilite Dr şerife dikayak tavmergen hastanesi ilk deneme 4. Gün emriyosu kan testi pozitif 🤭🤰 1 Mart'ta 190 beta 😇
@Sntryaş 31 sebepsiz infertilite Dr şerife dikayak tavmergen hastanesi 18 Şubat'ta 2 adet transfer oldu 😇 1martta 109 beta 😇🤰
O okuryazar yaş 32 sebepsiz infertilite ilk deneme Okan üniversitesi Eray Çalışkan 2 âdet 5. Gün emriyosu 5 Mart'ta test 😇 11. Gün 154 🤰13. Gün 447 🐣
@ozmutyaş 31 ilk deneme eş kaynaklı sorun medamerikan hastanesi İstanbul 3 Mart test 😇malesef negatif 😓
@Uniquescyaş 35 eş varikosel bursa bahçeci Aral hoca 2. Deneme 6. Gün emriyosu 2 adet transfer 3 Mart test günü 😇 maalesef negatif
@amberirisyaş 37 sebepsiz infertilite Medical Park Göztepe Dr Aynur Erşahin ilk deneme 2 adet 5. Gün emriyosu 14 Şubat'ta transfer 😇 28 Şubat'ta 328 beta hcg 🤰
@mabel63yaş 27 çikolata kisti Diyarbakır bahçeci 3. Deneme 17 Şubat'ta 2 âdet 5. Gün emriyosu transferi 😇 26 Şubat'ta 760 çıktı bata hcg 🤰🤰 2 Mart 11. Gün 1456 😇
eras0201 eras0201 yaş 40 amh azlığı 2. Deneme 2 adet 3. Gün emriyosu 9 Mart'ta test 😇 167 7 martta ki beta 🤰12. Gün 474 🧿
@Mrym44yaş 32 eş kaynaklı sorun Trabzon Medical 3. Deneme 7. Gün test sonucu 100.62 pozitif 😇🤰
@bsra61yaş 29 Trabzon Medical polistik over ve çikolata kisti 2. Deneme 19 Şubat transfer 😇8. Gün 267 beta 🤰 2 Mart 650 😇

@Delidolu30yaş 31 çikolata kisti daha önce 2 başarısız deneme Bursa bahçeci de ilk 3. Denemesi 2 adet 5 gün emriyo transfer i 9 Mart'ta test 😇sonucu haber vermedi:KK43:
@melisa2022yaş 28, 16 Şubat'ta 2 tane 5. Gün transfer i 9. Günde 178 😇🤰
@AdrianaJelyyaş 29 sebepsiz infertilite bahçeci umut 2. Transfer 😇
@newlywedyaş 31 sperm kalitesi düşük ilk deneme koç hastanesi Gürkan Bozdağ 😇
@mucizemibeklerken111yaş 24 erkek infertilitesi Ankara anatolia Dr mehtap Polat 3 Mart transfer 😇malesef negatif
@Cisocumyaş 29 daha önce 2 başarısız deneme İstinye üniversitesi hastanesi ziya kalemde ilk deneme pozitif 14 Şubat'ta transfer 19 Şubat'ta hcg 45, 22 Şubat'ta hcg 230 , 24 Şubat'ta hcg 570 , 26 Şubat'ta 1160 😇🤰
@orkide0101yaş 30 sebepsiz infertilite Ataşehir Memorial 28 Şubat'ta 5. Gün emriyo transfer i 😇7. Gün 90 beta 🤰9. Gün 211 beta 🥰

@elifff1809yaş 28 erkek infertilitesi 2. Deneme Ercan nesta kliniği işlemler acıbadem fulya da transfer in 8. Günü hcg 98, 10. Günü 350 😇🤰
Ryamm Ryamm yaş 27 sebepsiz infertilite konak hastanesi tüp Bebek merkezi tedaviye başlayacak 12 Mart opu dondurulmuş transfer olucak 😇

@SdbhryYaş 29
Bursa Uludağ Fakültesinde tedavi gördüm
Azospermi ve ilk deneme 8.gün 62.2 😇🤰
@gumyYaş 31 pkos İstanbul Dr Emre Turgut ilk deneme 4 mart opu günü 😇

@Punk3Yaş 34 elden kaynaklı sorun İzmir Tavmergen Dr Erol Tavmergen. İlk deneme 😇
@Hep ayni hikayeyaş 30 sebepsiz infertilite bahçeci umut 3. Deneme pozitif 2 adet 5. Gün emriyosu 😇🤰

@Beklenmedikcevapyaş 23 puko ve yumurta zarı kalınlığı yumurtalığın Teki az çalışıyor Dr Muhammed Rıza alimoğlu ilk tüp bebek denemesi 😇🤰10. Gün beta 354🧿
ayguldiyebiri ayguldiyebiri yaş 43 Bahçeci umut amh düşüklüğü 3 başarısız deneme bu 4. 😇 2 Mart transfer 😇

@MatMagyaş 29 sebepsiz İnfertilite Hatay'da tedavi görüyor 4. Demesi 4 Mart'ta transfer 😇

@ezgi0071yaş 31 amh düşüklüğü Memorial hastanesi ilk deneme transferi bekliyor 😇
@deryanintupbebekgunluguyaş 30 çift rahimli Erzurum Buhara da 26 Şubat'ta transfer iki rahmine de birer emriyo konulmuş 😇 maalesef negatif önümüzdeki ay tekrar tedaviye başlayacak

@S_lidyayaş 31 hidrosalpenks ve kapalı tüp nedeniyle tüplerim alındı Medical Park İzmir de tedavi görüyor 😇
@Pamela28yaş 42 amh düşüklüğü iki opu Mart'ta tekrardan tedavi başlangıcı😇
@Aytoss35yaş 29 istanbul tüp bebek merkezi dr aret kamar ilk deneme 😇

@funda92yaş 30 amh düşüklüğü bahçeci Cem hoca 23subat transfer ilk deneme 5.gün embriyosu😇 10. Gün 267 beta 🤰
@sweetpeaaYaş 29 erkek faktörü
Ankara Etlik Zübeyde hanım ilk deneme
2 Mart opu 😇 9. Gün beta hcg 79 🤰🐣
@Mery51Yaş 32 erkek infertilitesi Kayseri acıbadem ilk deneme 17 subat opu 😇

@7thstreet

Yaş 37 Ankara Memorial ilk deneme
Bir çocuk var tüp yapılmasının nedeni yaş ilerlemesi
Transfer tarihi bir ay sonra 😇
@Sasa234Yaş 34 eş kaynaklı Pendik medikal park semra esenkaya
2. Denemesi transfer 4 Mart 😇malesef negatif
@Viviannnyaş 37 sebepsiz infertilite jinepol tüp bebek merkezi 5. Deneme 10. Günde 348 beta hcg 😇🤰💪
@geceyagmuruyaş 25 eş kaynaklı Erol tavmergen İzmir İlk deneme 😇
@CydBdkyaş 29 Pko ve tüp darlığı Dr mine Sıdıka atlı İlk tüp bebek denemesi 5 tane 5. Gün dondurulmuş embriyo 3 Mart perşembe günü çift emriyo transferi 😇malesef negatif
@Ales67Yaş 30 sebepsiz infertilite dr Ali Rüştü Ergür 1.transfer test günü 13 Mart maalesef negatif
@samays39 yaş , 0,34 amh düşüklüğü ve endometriosiz, ilk deneme, 2 adet 3.gün dondurulmuş embriyo, tüp tıkanıklığı ve endometriosiz nedeniyle operasyon 27 Ocak, 1 ay dinlenme , transfer bekleniyor 😇
@Elifk61yaş 25 dr ali rüştü ergür 8 martta transferim olucak 5. Gün embriyosu

@okuyanhemsireYaş 32. Amh 0.02 dr acibadem maslaktan yiğit bey. 1. Opu oldu 2. Opu için bekliyor 😇
@Sare2022Yaş 28 Gürgan klinik Ankara doğal yolla 3 gebeliğim oldu. 1 i kimyasal 2 si düşük. Bu ilk tüp bebek deneyimi 7 tane 5. Gün emriyosu transfer bekliyor.😇
@undomielkyaş 33 sebepsiz infertilite Ankara bahçeci de tedaviye başlıcak 😇
@varbihayalimiz22Yaş 33, 5,5 yyıllık evlilik 3 histeroskopi yapılmış 21 şubatta 2. Transferi ve 12. Gün 635 hcg 😇🤰
NaaNaa NaaNaa Yaş 41 bursa acıbadem
5 doğal gebelik kaybı
3 negatif tüp bebek denemesi
4.tüp bebek denememesi 5. Gün emriyosu 22 Mart test 😇
Merhabalar yas 32 18subatta prp yapıldı amh dusuklugu ile Nisan sonrası tüp bebek yapılacak beni de ekler misiniz?

Merhabalar Nisan sonrasında tüp bebek tedavisi yapılacak amh dusuklugum var yaş 32 ve hiç bilgim yok size sorular sorsam cevaplar misiniz?
İlk olarak doktorum amh düşük olduğu için ne oluşursa transfer edileceğini söyledi yani taze transfer. fazla olursa dondurma olmucak yanı tek transfer gibi sizce mantıklı mı benim hiç bilgim yok danışmak istedim.

Merhabalar Nisan sonrasında tüp bebek tedavisi yapılacak amh dusuklugum var yaş 32 ve hiç bilgim yok size sorular sorsam cevaplar misiniz?
İlk olarak doktorum amh düşük olduğu için ne oluşursa transfer edileceğini söyledi yani taze transfer. fazla olursa dondurma olmucak yanı tek transfer gibi sizce mantıklı mı benim hiç bilgim yok danışmak istedim.
Doktorunuza güvenin bence tüp bebekte genel kaideler yok kişiye göre değişiyor benim de ilk deneme taze transfer ve şu an için pozitif inşallah devamı gelir 🧿

Tedavin hayırlı olsun cnm,inşallah sende sağlıkla bebeğini kucağına alırsın.Amh düşüklüğü olabilir ama belki 5.günr giden bir kaç embriyom olacak 2 tanesini taze transfer yapabilir,fakat başka sağlıklı embriyo kalırsa ne neden dondurmayacak🙄🙄Doktor neye istinaden böyle birşey söyledi bilmiyorum 🤷🏻‍♀️Mesala benim 4.tüp bebek denemem ilk denemedi 1 embriyom kaldığı için ohss riskine karşı donduruldu transfer edildi negatif oldu.2.tedavimde yumurtaların hepsi boş çıktı.3 tedavide embri oluştu ama 5.gğnr gitmedi.Bu son 4.tedavimde kesinlikle pgt istedim fakat 5.günü doktorum embriyonun pgt dayanamayacağını ama taze transfer yapılırsa tutma ihtimalinin olacağını söylediği için ani bir karar ile taze transfer yaptırdım.

Tedavin hayırlı olsun cnm,inşallah sende sağlıkla bebeğini kucağına alırsın.Amh düşüklüğü olabilir ama belki 5.günr giden bir kaç embriyom olacak 2 tanesini taze transfer yapabilir,fakat başka sağlıklı embriyo kalırsa ne neden dondurmayacak🙄🙄Doktor neye istinaden böyle birşey söyledi bilmiyorum 🤷🏻‍♀️Mesala benim 4.tüp bebek denemem ilk denemedi 1 embriyom kaldığı için ohss riskine karşı donduruldu transfer edildi negatif oldu.2.tedavimde yumurtaların hepsi boş çıktı.3 tedavide embri oluştu ama 5.gğnr gitmedi.Bu son 4.tedavimde kesinlikle pgt istedim fakat 5.günü doktorum embriyonun pgt dayanamayacağını ama taze transfer yapılırsa tutma ihtimalinin olacağını söylediği için ani bir karar ile taze transfer yaptırdım.
Aslında iletişimimiz az ve prp yapıldı tam tup bebek hakkında konuşamadık belki ben eksik anladım bunlari tam netleşince tup bebek tedavisi tek tek soracağım teşekkür ederim.

X