2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benim de 2 ya da 3 arayıp 7 tane çok iyi bölünmeleri falan süper diyip bi daha transfer günü haber vereceğiz demişlerdi ne heyecan 🤣 transfere gittik ben diyorum en az 4-5 tane vardır 2 kaliteli bi orta kalmış biz şok 😂
Senin doktorla, lab demek ki yemin etmiş çok bilgi vermeyeceğiz diye🤣🤣 doktor iyiyse dikenine katlanılıyor en nihayetinde

Benim de 2 ya da 3 arayıp 7 tane çok iyi bölünmeleri falan süper diyip bi daha transfer günü haber vereceğiz demişlerdi ne heyecan 🤣 transfere gittik ben diyorum en az 4-5 tane vardır 2 kaliteli bi orta kalmış biz şok 😂
Hepsi kaliteli olduğu sürece 2 tane kalsa bile beni tatmin eder yeterki kaliteleri güzel salı günü herşey yolundaydı bakalım bugün nolmuş😁😁

Tedavin hayırlı olsun cnm,inşallah sende sağlıkla bebeğini kucağına alırsın.Amh düşüklüğü olabilir ama belki 5.günr giden bir kaç embriyom olacak 2 tanesini taze transfer yapabilir,fakat başka sağlıklı embriyo kalırsa ne neden dondurmayacak🙄🙄Doktor neye istinaden böyle birşey söyledi bilmiyorum 🤷🏻‍♀️Mesala benim 4.tüp bebek denemem ilk denemedi 1 embriyom kaldığı için ohss riskine karşı donduruldu transfer edildi negatif oldu.2.tedavimde yumurtaların hepsi boş çıktı.3 tedavide embri oluştu ama 5.gğnr gitmedi.Bu son 4.tedavimde kesinlikle pgt istedim fakat 5.günü doktorum embriyonun pgt dayanamayacağını ama taze transfer yapılırsa tutma ihtimalinin olacağını söylediği için ani bir karar ile taze transfer yaptırdım.
Bu kararlar verilirken hormonlara bakılmadı mı? Çünkü benim 22 ocakta yumurta toplama esnasında progesteron hormonum 1,5 üstü olduğu için taze transferi kesinlikle düşünmedi doktorum. Hepsi donduruldu, 2 adet dönemi bekledim, rahim dinlendirildi ve dondurulmuş embriyo transferim olacak 22 martta.

Yarın bızde gıdek bakalım görüşmeye 2.ıcın ne dıcekler 1.gıbı heyacanım kalmadı nedense

Ryamm Ryamm canım doktor sana niye taze transfer yapmıyor 🙄
Hem hsg çekicek bana önceki rahim filminde sol yumurtalığa doğru sıvı gitmemiş kataterle hsg çekicem dedi eğer bi tıkanıklık varsa başarı şansımızı düşürmesin diye bende ben bu ay klomen ve meriofert kullandım ya klomen rahîm duvarını inceltiyor Muş hsg çekilmeyecek olsam bile klomen verdikleri hastaları dondurulmuş transfer yapıyorlar mış

Hem hsg çekicek bana önceki rahim filminde sol yumurtalığa doğru sıvı gitmemiş kataterle hsg çekicem dedi eğer bi tıkanıklık varsa başarı şansımızı düşürmesin diye bende ben bu ay klomen ve meriofert kullandım ya klomen rahîm duvarını inceltiyor Muş hsg çekilmeyecek olsam bile klomen verdikleri hastaları dondurulmuş transfer yapıyorlar mış
Hmmm anladım canım hadi bakalım güzel haberler verelim inşallah birbirimize 🙏🙏❤️

X