2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ya düşün benim daha kese randevusu 21 Mart’ta kalp atışı kim bilir ne zaman olacak bence sende sıkıntılı hiçbir şey yok erken daha 😇acaba benim doktorun iletişimi bu defa nasıl olacak bi iyi bi kötü çözemiyorum 😬aynı zamanda alanı da riskli gebelik o yüzden olumsuz olacak her şeyi çat çat söylüyor zaten olumlama vs hiç olmadı o yüzden ben hep nu kadar olumsuzdum hiç tutma ihtimali şu kadar falan filan bile demedi en son transferde ne yapıyoruz dedi embriyolog da bir dondurduk bir orta bir kaliteli transfer ediyoruz dedi süper dedi 😂 tek konuşması buydu
Yaaaa bu kadar da donuk olunmaz ki ama sonuçta sana gelen insanın belli ki yolu çetin umuda ihtiyacı var olay sadece işini doğru ve iyi yapmak değil bence, tamam belki boş yere umutlandırmak istemiyorlar anlıyorum ama en azından onların da senin kadar bu işi oldurmak istediğini elinden geleni yaptığını görmek istiyor insan. Bir de tabi az moral verin yani 🙈😂 onlar en ufak bir olumsuzluktan bahsetse bizler eve gelince konunun ihtisasını yapıyoruz, bir de doktorlar hep diyor ya googlelamayın e doğru düzgün anlat o zaman şüphe koyma içime 🙄

Tamam işte 7 sayılmıyorsun tam olarak 6 hafta demen daha doğru olur doldurduktan sonra 7 olacaksın canım,endişe etme daha çok erken bir de son adet tarihine göre değil de embriyo transfer tarihine göre hesaplamak doğru oluyor 😇bence her şey yolunda 🙃
Evet aslında başta öyle hesaplıyorduk ama kese görününce onun ölçüsüne göre bir adet tarihi yazıyorlar dosyana şu an onun üzerinden ilerliyor, sorulunca onu söyliyceksin artık dediler, peki dedim ☺

İnşallah güzel bir sonuç gelir test yaptırmış mıydın ben biraz aşırı yoruluyorum bu aralar bakamadım detaylı tüm mesajlara üstten okuyorum gerçi ama hepsi detaylı kalmadı aklımda 😥 soğuk hava yorgunluk eve gelince pert oluyorum 😞
Ondan değil o gebelikten ☺️, offf akşamüstü basıyor yorgunluk 10a kadar dayanabilirsem iyi, filmilerin başını izliyorum bir süredir, ara ara uyanıp bakıyorum bir de eşim kaldırıyor yatağa diye işte sonunu görüyorum jenerik akıyor 😂🙈 vücut dinlen diyorsa dinlenmek gerek demek ki diye düşünüyorum, ama sabah erken kalkan biriydim zaten artık horozlardan ve imamlardan önce kalkıyorum o pek iyi olmadı daha yorgun yapıyor beni çünkü biraz da hareketsizlikten belki çabuk yorulur oldum 3 kat merdiven çıkıyorum nefes nefese kalıyorum, 1 saat yürüyüşü yarım yarım yapıyorum, biraz belki adepte olup hamile gibi davranmak lazım 🤔

Merhabalar Nisan sonrasında tüp bebek tedavisi yapılacak amh dusuklugum var yaş 32 ve hiç bilgim yok size sorular sorsam cevaplar misiniz?
İlk olarak doktorum amh düşük olduğu için ne oluşursa transfer edileceğini söyledi yani taze transfer. fazla olursa dondurma olmucak yanı tek transfer gibi sizce mantıklı mı benim hiç bilgim yok danışmak istedim.
Merhaba, benim de taze transfer oldu rahim uygun olduktan sonra problem yok, ona da doktor muayene edip karar verecek zatenn, bizde de döllenme 3 yumurtayla başladı 2 kaldı ikisi transfer edildi biri tuttu yani sayılar çok önemli değil bir tane sağlıklı olsun ve tuttsun inş 🙏

Ondan değil o gebelikten ☺️, offf akşamüstü basıyor yorgunluk 10a kadar dayanabilirsem iyi, filmilerin başını izliyorum bir süredir, ara ara uyanıp bakıyorum bir de eşim kaldırıyor yatağa diye işte sonunu görüyorum jenerik akıyor 😂🙈 vücut dinlen diyorsa dinlenmek gerek demek ki diye düşünüyorum, ama sabah erken kalkan biriydim zaten artık horozlardan ve imamlardan önce kalkıyorum o pek iyi olmadı daha yorgun yapıyor beni çünkü biraz da hareketsizlikten belki çabuk yorulur oldum 3 kat merdiven çıkıyorum nefes nefese kalıyorum, 1 saat yürüyüşü yarım yarım yapıyorum, biraz belki adepte olup hamile gibi davranmak lazım 🤔
Beni anlatmışsın resmen, bir de çok çabuk acıkıyorum dersen kendim yazdığıma ikna olacağım🤣 Bu sabah 4e geliyordu uyandım dedim artık böyle herhalde bu saatlerde yapacak bir şeyler bul kendine oflayıp sağa sola dönmekle geçmez bu süreç🧿

Merhaba, benim de taze transfer oldu rahim uygun olduktan sonra problem yok, ona da doktor muayene edip karar verecek zatenn, bizde de döllenme 3 yumurtayla başladı 2 kaldı ikisi transfer edildi biri tuttu yani sayılar çok önemli değil bir tane sağlıklı olsun ve tuttsun inş 🙏
Ay insallah canim çok sevindim hayirlica gelsin insallah🥰🤲

gunaydın kızlar hayırlı kandiller 🌸
bugun 9. günüm dudagımda 3-4 tane ucuk cıktı :KK43: adet olacakmışım hissi cok yogun :KK43:
yarın kan testi verecem adet olsaydım simdiye olur muydum sizce hiç lekem yok dün günüm gecti

gunaydın kızlar hayırlı kandiller 🌸
bugun 9. günüm dudagımda 3-4 tane ucuk cıktı :KK43: adet olacakmışım hissi cok yogun :KK43:
yarın kan testi verecem adet olsaydım simdiye olur muydum sizce hiç lekem yok dün günüm gecti
Gününde ıstersen kan ver derım gebelık testı yaptın mı hıc

evet dün yapmıştım cok aşırı aşırı silikti. günüm aslında pazar günü zaten pazar da verecem
Bencede bu kadar beklemıssın gününde ver derım sonra degerın yukselecek mı dıye panık yapmaya başlıyor ınsan evet cızgıyı gördüysen vardır ınsallah canım

Ben bu aralar çalışmayanlara özeniyorum açıkçası sürekli şey diyorum mesela çalışmayan hamileler istediği gibi uyur di mi eşime 😄 mecburen erken kalkıyoruz havalar soğuk akşama kadar ayakta eve gidince böyle baygınlık gibi bir uyku hali uyusan gece uyuyamazsın 😑 yine 12’yi buluyor ama eskiye göre çok çok erken 😄 yalnız ben daha çok ilaç etkisi diye düşünüyorum progestan ve estrofermi içinde yarım saat bi saate sarhoş hissi veriyor 😂

X