2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benimki de dünya sinirlisi dünya suratsızı 😂😂 yani her şeye bir cevabı var çok bilgili ama asla terapi falan bir kere sadece süreç içinde stres yapma demişti bunu demesi bile mucizevi bir kere de her şey çok güzel olacak demişti opu bayılmadan önce onda da acımış olabilir 😂tüp bebeği önemsiz görüyorlar riskli birçok şeyi gördüğü için kendi eşi de tüp bebek yapmış çalışmış vs o yüzden çok rahat olduğunu düşünüyor ama işte eşinde bizim gibi cevapsız sorular yoktur eminim 🙃
Ayy dün akşam gördüm adam bilgili ama gerçekten de hiç Güleryüz falan yok.Hatta bir ara kızına bir bakış attı,ooo dedim bu adam tam sinir küpü hastalarına Allah yardım etsin🤭

Hmmm anladım canım hadi bakalım güzel haberler verelim inşallah birbirimize 🙏🙏❤️
İnşallah bi kaç güne adet olmayı bekliyorum Zaten bugün 6. Günüm opu gününden karnım ağırmaya başladı zaten adet sancıları gibi 2-3 güne adet olursam nisanın 10 u a kadar transferim olur diye tahmin ediyorum 🤭

İnşallah bi kaç güne adet olmayı bekliyorum Zaten bugün 6. Günüm opu gününden karnım ağırmaya başladı zaten adet sancıları gibi 2-3 güne adet olursam nisanın 10 u a kadar transferim olur diye tahmin ediyorum 🤭
Ee çok bi şey kalmamış zaten 😍😍 inşallah her şey güzel olur 🙏🙏🙏

Ayy dün akşam gördüm adam bilgili ama gerçekten de hiç Güleryüz falan yok.Hatta bir ara kızına bir bakış attı,ooo dedim bu adam tam sinir küpü hastalarına Allah yardım etsin🤭
Haha evet evet 😂 çok konsantre kafa zehir ama psikolojik olarak maalesef 😑

Hepsi kaliteli olduğu sürece 2 tane kalsa bile beni tatmin eder yeterki kaliteleri güzel salı günü herşey yolundaydı bakalım bugün nolmuş😁😁
Ayyynen öyle sayı hiç önemli değil dondurmaya kalmasa da olurmuş diyoruz artık tabi sağlıkla devam etsin bir güvence oluyor 🤲

Kızlarrr aradılar şimdi 1 tanesi kabuğundan ayrılmış ve dondurmuşlar kalanları yarında bakıcaklar mış bi tanesi daha kabuğundan çıkmak üzereymiş sanırım ama kalan 2 çok ümitli değil anladığım kadarıyla yarın tekrar bakıcaklar mış sanırım sadece 2 tane olacak benim onlarda o 8 hücreli olanlar 🥲🥺😊

Kalp duyulur heralde o dönemde artık senden öğrenexeğiz hayırlısıylaaa :))
Bu da doktora bağlıymış normal yoldan hamile kalan arkadaşlarım var 8 haftadan önce dinletmemişler benim doktor da garantici biraz zararı falan varsa dinletmeyebilir ben de ısrarcı olmam sanırımm 🥰 bana kese kontrolü diye verdiler acile gitmemiş olsaydım ilk kontrolüm olacaktı kese var mı yok mu diye 😀

Kızlarrr aradılar şimdi 1 tanesi kabuğundan ayrılmış ve dondurmuşlar kalanları yarında bakıcaklar mış bi tanesi daha kabuğundan çıkmak üzereymiş sanırım ama kalan 2 çok ümitli değil anladığım kadarıyla yarın tekrar bakıcaklar mış sanırım sadece 2 tane olacak benim onlarda o 8 hücreli olanlar 🥲🥺😊
Olsun canım maşallah şu andan bile 2 sayılır belki diğerleri de hızlıca ilerler belli olmaz bugün güzelce dua et 😇

Bak 1 çocuğum olursa 2. Yi de yaparım diyodun☺️ 2 si de dünyaya gelir inşallah sana ömrün boyunca can olurlar 🙏🙏🙏❤️

Benim doktorum hiç böyle detay vermedi. Son gün şu kadar embriyo bölündü biz şu kadarını kaliteli bulduk onları donduruyoruz dedi. Yok kabuğundan ayrılmış yok şu kadar hücreli falan demedi hiç. Bunları bilmene gerek yok ne kadar çok detay o kadar çok stres demek dedi. Gerçekten de öyle değil mi 🙄🥺

X