2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yaaaa bu kadar da donuk olunmaz ki ama sonuçta sana gelen insanın belli ki yolu çetin umuda ihtiyacı var olay sadece işini doğru ve iyi yapmak değil bence, tamam belki boş yere umutlandırmak istemiyorlar anlıyorum ama en azından onların da senin kadar bu işi oldurmak istediğini elinden geleni yaptığını görmek istiyor insan. Bir de tabi az moral verin yani onlar en ufak bir olumsuzluktan bahsetse bizler eve gelince konunun ihtisasını yapıyoruz, bir de doktorlar hep diyor ya googlelamayın e doğru düzgün anlat o zaman şüphe koyma içime

Evet aslında başta öyle hesaplıyorduk ama kese görününce onun ölçüsüne göre bir adet tarihi yazıyorlar dosyana şu an onun üzerinden ilerliyor, sorulunca onu söyliyceksin artık dediler, peki dedim ☺

Ondan değil o gebelikten , offf akşamüstü basıyor yorgunluk 10a kadar dayanabilirsem iyi, filmilerin başını izliyorum bir süredir, ara ara uyanıp bakıyorum bir de eşim kaldırıyor yatağa diye işte sonunu görüyorum jenerik akıyor vücut dinlen diyorsa dinlenmek gerek demek ki diye düşünüyorum, ama sabah erken kalkan biriydim zaten artık horozlardan ve imamlardan önce kalkıyorum o pek iyi olmadı daha yorgun yapıyor beni çünkü biraz da hareketsizlikten belki çabuk yorulur oldum 3 kat merdiven çıkıyorum nefes nefese kalıyorum, 1 saat yürüyüşü yarım yarım yapıyorum, biraz belki adepte olup hamile gibi davranmak lazım

Merhaba, benim de taze transfer oldu rahim uygun olduktan sonra problem yok, ona da doktor muayene edip karar verecek zatenn, bizde de döllenme 3 yumurtayla başladı 2 kaldı ikisi transfer edildi biri tuttu yani sayılar çok önemli değil bir tane sağlıklı olsun ve tuttsun inş

Beni anlatmışsın resmen, bir de çok çabuk acıkıyorum dersen kendim yazdığıma ikna olacağım Bu sabah 4e geliyordu uyandım dedim artık böyle herhalde bu saatlerde yapacak bir şeyler bul kendine oflayıp sağa sola dönmekle geçmez bu süreç

Ay insallah canim çok sevindim hayirlica gelsin insallah

gunaydın kızlar hayırlı kandiller
bugun 9. günüm dudagımda 3-4 tane ucuk cıktı adet olacakmışım hissi cok yogun
yarın kan testi verecem adet olsaydım simdiye olur muydum sizce hiç lekem yok dün günüm gecti

Gününde ıstersen kan ver derım gebelık testı yaptın mı hıc

evet dün yapmıştım cok aşırı aşırı silikti. günüm aslında pazar günü zaten pazar da verecem
Bencede bu kadar beklemıssın gününde ver derım sonra degerın yukselecek mı dıye panık yapmaya başlıyor ınsan evet cızgıyı gördüysen vardır ınsallah canım

Ben bu aralar çalışmayanlara özeniyorum açıkçası sürekli şey diyorum mesela çalışmayan hamileler istediği gibi uyur di mi eşime mecburen erken kalkıyoruz havalar soğuk akşama kadar ayakta eve gidince böyle baygınlık gibi bir uyku hali uyusan gece uyuyamazsın yine 12’yi buluyor ama eskiye göre çok çok erken yalnız ben daha çok ilaç etkisi diye düşünüyorum progestan ve estrofermi içinde yarım saat bi saate sarhoş hissi veriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…