2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canım istersen progestan dex 25 olanı da sorabilirsin. Göbekten her gün yapılıyor ama acıtmıyor. Sigorta karşılamıyor maalesef
Onu da yapıyorum sabah akşam canım kanamam oldu benim o yüzden kalçadan da eklediler hep birlikte kullanıyorum bakalım nereye kadar

Maşallah o kadar pozitif ve inanarak başladın ki çok inananıyorum olacağına ve dua ediyorum senin için İnstagramdaki şarkılı resmini tez zamanda paylaşırsın inşallah
Ayyy inşallah hepimiz hep aynı duaları ediyoruz rabbim bu yoldan kimseyi boş döndürmesin hayırlısı ile tez zamanda ramazan sonuna güzel haberler vericem inşallah bayram gerçek bir bayram olur bu sefer

Oh çok şükür canım ya bende dinlendikçe azalıyor hatta mesela dün geceden beri gelmemişti ama az önce hastaneye gittim iğne için geldim lavaboya gittim ki o sümüksü kahverengi ger geldi ben diyorum 9 ay yatacağım
Prolutan depot 500 mg bazı hastalara 5 günde bazılarına 3 günde bazılarına da her gün veriyor doktor

Paso yatıyorum yarını iple çekiyorum kalp atışı İçin kontrolüm var lekelenmem de bi azalıyor bi çoğalıyor ne desem yalan olur ya
Stabil devam etmesi de iyi bişey inşallah kesilir de yakında M mabel63 de yarın kontrol ü var beraber güzel haberler getirin hadi bakalım

Depot olanlara geçersen rahat edersin. Her gün iğne olma stresi olmuyor en azından. 3 günde bir vurduruyorum
İnşallah yarın soracağım doktoruma. Tüp bebek doktorum kesinlikle buna devam edeceksin aynı şey değil diyor ama artık hayat kalitem düştü dün gece boyunca rüyamda acı çekiyordum döndükçe acıdığı için rüyama yansıyor. Kendi doktorum geçer diye düşünüyorum bi aksilik olursa değiştiririm bilmiyorum bütün doktorlar farklı görüşte.

Stabil devam etmesi de iyi bişey inşallah kesilir de yakında M mabel63 de yarın kontrol ü var beraber güzel haberler getirin hadi bakalım
Valla böyle gitsin iyi olsun ben razıyım hiç sorun değil yatarım ne yapalım Hamdolsun ki nasip etti rabbim azcık sıkıntı hiç sorun değil
Yaa inşallah güzel haberlerle geleceğiz
Senin embriyoların 5. Güne gitti mi durumları ne

İnşallah öyle olmak zorunda kalmazsın canım. Bu depot tan kullanırken göbekten progestana devam ediliyor mu?

İnşallah öyle olmak zorunda kalmazsın canım. Bu depot tan kullanırken göbekten progestana devam ediliyor mu?
Ben ediyorum
Benim ilk lekelenmemde 8. Günümde progestan dex i ekledi doktor sonra gittim yatırdı ya bir gün o zaman dex i günde 2 yaptı birde proluton ekledi işte
Ne kadar kullanacağım onuda bilmiyorum

Devlette zaten ücretsiz..
Hiç boş yere oara verme..
Genetik bölümüne randevu al, eşin ile beraber gidin ve testleri yaptırın..
Dedım bı gene alım fıyat ne dıcekler dıye devlette çıkması uzun sürmüyor mu ben 2.ıcın zaman kaybetmek ıstemıyorum ya

İnşallah sağlıkla alın kucaklarınıza bilmiyorum yarın öğrenicez dün durumları çok iyiyidi de yarına kaç tane kalır bilemiyorum

İnşallah sağlıkla alın kucaklarınıza bilmiyorum yarın öğrenicez dün durumları çok iyiyidi de yarına kaç tane kalır bilemiyorum
İnşallah canım herkes sağlıcakla kucağına alır
Hadi güzel haberlerle inşallah

Ben ediyorum
Benim ilk lekelenmemde 8. Günümde progestan dex i ekledi doktor sonra gittim yatırdı ya bir gün o zaman dex i günde 2 yaptı birde proluton ekledi işte
Ne kadar kullanacağım onuda bilmiyorum
Anladım canım dün bir arkadaş video atmıştı ya orda kanama ile ilgili Cem hoca açıklamış. 9. 10.haftalarda bebek kendi böbrek üstü bezi çalışmaya başlıyormuş ve progestan hormonu üretmeye başlıyormuş. 12.haftadan itibaren tamamen üretiliyormuş ve artık normal gebeliğe dönüyormuş. O haftaya kadar dondurulmuş transferlerde vücut kendisi üretemez dolayısıyla sürekli dışardan alması gerekir ve her dalgalanmada iniş çıkışta kanama olur diyor.

Evet onu dinledim çok mantıklıydı gerçekten ama ben birazda genetiğe bağlıyorum mesela annem benim bir büyük ablamda 6 ay bende tam 9 ay yatmış düşük riskinden en büyük ablamda 4 ay biftek ortanca da sorun yaşamamış
bende 4 4.5 ay afedersin ped koymuş diğerlerinde 3 ay civari çok yoğun depil ama kanaması oluyormuş bana bugün soruyor ki günde kaç tane ped değiştiriyorsun dedim ne pedi ben ped değiştirsem kafayı verim

Valla eşime 750 bana da 750 olarak yapıcaklardı ama en iyşsş devlette yapıp o kadar para vermeyelim diye yaptırdık zaten masraflar çok yarın öğrenicez inşallah
Hadı bakalım bölünmeye devam etsınler güzel güzel perıferık ıle kan pıhtılaşmasına 900 ıstedıler güzel para

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…