2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bugün Gittiğimde sorayım bakayım onuda yoksa gerçekten cekılmıyor hep amann çocuğum olsunda ne kadar abartıyo insanlar derdim ağzımın payını aldım uc günde

Bugün Gittiğimde sorayım bakayım onuda yoksa gerçekten cekılmıyor hep amann çocuğum olsunda ne kadar abartıyo insanlar derdim ağzımın payını aldım uc günde
Dua et beben doğunca kolik olmasın anaların ebesi o zaman ağlıyor

Ayy zordur tabii, Allah yardım etsin İlaç verir doktorun sanırım, muhtemelen zayıflarsın da ilk 3 ay. İnşallah ilaçla seni rahatlatacak düzeye gelir. Ne zaman başladı?
Uc gün önce gece bi başladı bi daha hiç geçmedi oda dönüyor sanki sağ sola dönerken bile midem kötü ne güzel iştahım var herseyi yıyorum dedim kendi kendime nazar ettim

Baktım da bahçeci sayfasında gebeliğin 6-8 haftasına kadar kullanılabilir doktor reçete ettiği sürece sorun yok diyor uygun doz alımında diyor Rahmi tutunmak için hazırlıyor vs diyor büyük ihtimal kese kontrolünden sonra bıraktırır bir şey olmaz

Dua et beben doğunca kolik olmasın anaların ebesi o zaman ağlıyor
O ebesi ağlayan analardan biri bendim. Allah düşmanımın başına vermesin Bulantısız çok rahat, çok huzurlu bir hamilelik geçirip böyle bişeyle karşılaşcağımı hiç düşünmemiştim. Sudan çıkmış balığa döndüm

Eee kolay mı anne olmak sız sımdı bıde doğurunca goreceksınız bu ıyı gunlerınız tadını çıkartın

İyi yaa içim rahatladı valla, pazartesi sorcam ben de bakalım. Unutmayım diye sorcaklarımı aklıma geldikçe yazıyorum

M mabel63 bsra61 canlar siz naptınız lekenmeleriniz ne durumda iyi misiniz
İki gündür hiç ağrım da yok kanamam da yok Allah’a şükür canım. Ama raporluyum evdeyim evde olmamla mı alakalı yoksa zaten olmayacak mıydı İnan bilmiyorum Kalçadan progestan iğne olmak berbat bir şey yatamıyorum kalkamıyorum resmen onun yerine üç günde bir vurulan başka iğne var sanırım bsra61 da onu kullanıyor yarın ona geçebilir miyiz diyeceğim. Her gün hastaneye gidip vurulmak da çok sıkıntı. yarın kontrolüm var inşallah güzel haberlerle gelirim. senin embriyolarından haber var mı?

Yine de istiyoruz işte napalım analık böyle bişey

Uc gün önce gece bi başladı bi daha hiç geçmedi oda dönüyor sanki sağ sola dönerken bile midem kötü ne güzel iştahım var herseyi yıyorum dedim kendi kendime nazar ettim
Canım Allah öncelikle sağlıkla bebisini kucağına almayı nasip etsin.Mide bulantısı çok kötü benim hamileliklerimde açlıktan ağladığımı biliyorum su içsem çıkarıyordum.Birde bende reflüde var o dönemler çok zor geçti.Doktorum bana zofer vermişti kısa sureli de olsa onun dışında başka ilaç kesmemisti.Baktin çok bulantım geçmiyor doktorumla konuş serum falan versin.Cunku vücutta kusma ile birlikte su kaybı oluyor buda halsiik yorgunluk ve bulantı yapıyor.Sen doktoruna danışmadan ilaç kullanma yine, ben sabahları besaş tam buğday ekmeğinden aç karnina 1 dilim alınca hafif midemi bastiyordu.ilk 3 ay çok zor oluyor ama sonrasında daha az bulantin olacak ya da tamamen geçecek bünyeye göre değişiyor.Aklima gelmişken arada su icemediginde bir kaç yudumda olsa sade maden suyu ya da içme suyuna bir kaç damla limon ya da portal suyu damlatabilirsin.İnsallah en kısa sürede geçer.
Arkadaşlar hepimiz istiyoruz bebişimiz olsun diye ama dua ederken de dikkatli dua etmek lazım ,sağlıklı bir gebelik temnnisini dualarimizdan eksik etmeyelim.

Son düzenleme:
Oh oh iyi durması dinlenmenin de etkisi vardır bence kolay değil çalışmak iğneler korkulu rüyam Allah'ım hadi yarın güzel haberlerle gel inşallah yarın arayacaklar bugün çıkarmıcaklardı 5. Güne yarın öğrenicem 4 dü de gittimi diye

İnşallah uslu olur sakin Sakın uyanır uyur güzelce yemeklerini yer sütünü içer en hayırlı dua bu olsa gerek
Sağlıklı olsunda napalım çekeriz dıyecegım gene büyük konuşmuş olacağım aminnnnn cumlemızın evladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…