2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ya teşekkür ederim 🤩 wala bende de sorun gozukmedı bende dıyorum zamanı degılmıs ılerde kalp atışını duyup kayıp yaşasaydım daha ağır olurdu benım ıcın benımde gerıde 2.2 bekleyen mınnoslar war ama ben ara vermek ıstemıyorum 2.cı ıcın aslında cuma görüşmeye gıdıcem bende
Önce bu aldığımız yüklü ilaçları atacak küçük bir toksin atıcı detoks yap sonra da Bismillah de başla

Önce bu aldığımız yüklü ilaçları atacak küçük bir toksin atıcı detoks yap sonra da Bismillah de başla
Nasıl bı detoks mesela 2 adet donemı geçirmen lazımmış 2.ıcın sanırım nisan adetıyle başlarım dıye düşünüyorum ama bı sorun gözükmezse şayet arayı fazla acmak ıstemıyorum ıkıncı ıcın

İki gündür hiç ağrım da yok kanamam da yok Allah’a şükür canım. Ama raporluyum evdeyim evde olmamla mı alakalı yoksa zaten olmayacak mıydı İnan bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ Kalçadan progestan iğne olmak berbat bir şey yatamıyorum kalkamıyorum resmen onun yerine üç günde bir vurulan başka iğne var sanırım @bsra61 da onu kullanıyor yarın ona geçebilir miyiz diyeceğim. Her gün hastaneye gidip vurulmak da çok sıkıntı. yarın kontrolüm var inşallah güzel haberlerle gelirim. 🤗 senin embriyolarından haber var mı?
Canım progestan iğneler yağlı oldugu için deri altında geç dağılıyor.İğneyi yaptırmadan önce ampulü elinizin içinde sürterek isitmaya çalışın ve iğneyi yapacak olan hemşireye yavaş yavaş enjekte etmesini işte, inan o şekilde çok işe yarıyor.Bende ilk 4 iğnede yamuldum resmen,sağ olsun hemşire bir arkadasim o şekilde önerdiği için sonrasında çok rahat ettim.

Canım Allah öncelikle sağlıkla bebisini kucağına almayı nasip etsin.Mide bulantısı çok kötü benim hamileliklerimde açlıktan ağladığımı biliyorum su içsem çıkarıyordum.Birde bende reflüde var o dönemler çok zor geçti.Doktorum bana zofer vermişti kısa sureli de olsa onun dışında başka ilaç kesmemisti.Baktin çok bulantım geçmiyor doktorumla konuş serum falan versin.Cunku vücutta kusma ile birlikte su kaybı oluyor buda halsiik yorgunluk ve bulantı yapıyor.Sen doktoruna danışmadan ilaç kullanma yine, ben sabahları besaş tam buğday ekmeğinden aç karnina 1 dilim alınca hafif midemi bastiyordu.ilk 3 ay çok zor oluyor ama sonrasında daha az bulantin olacak ya da tamamen geçecek bünyeye göre değişiyor.Aklima gelmişken arada su icemediginde bir kas yudumda olsa sare maden suyu ya da içme suyuna bir kaç damla limon ya da portal suyu damlatabilirsin.İnsallah en kısa sürede geçer.
Arkadaşlar hepimiz istiyoruz bebişimiz olsun diye ama dua ederken de dikkatli dua etmek lazım ,sağlıklı bir gebelik temnnisini dualarimizdan eksik etmeyelim.
Amin çok sağol canım duaların icin ❤️🤲🏻 Tavsiyelerinide uygulayacağım bebek icin korkuyorum zaten su ıcemeyınce tez zamanda gecer bu durum insallah kimseye vermesin rabbim böyle hamilelik herkes güzel geçirsin uc günde cidden tobe ettim söylediğim sözlere dua ederken on kere düşünmek lazım 🌸

Oh oh iyi durması dinlenmenin de etkisi vardır bence kolay değil çalışmak iğneler korkulu rüyam Allah'ım 😄 hadi yarın güzel haberlerle gel inşallah 😍😍 yarın arayacaklar bugün çıkarmıcaklardı 5. Güne yarın öğrenicem 4 dü de gittimi diye 🤭
İnşallah güzel haberler alırsın canım. Sayıda illaki azalma olur önemli olan kaliteli olması unutma. Benim 22yumurtamın 5. Gün 4ükalmıştı ve 3.gün döllenenlerin hepsi yaşıyordu o yüzden şok olmuştum boşu boşuna çok üzmüştüm kendimi. Allah iki embriyomun da tutunmasını nasip etti gerisinin önemi kalmadı. inşallah sağlıkla devam eder tabi.

Canım progestan iğneler yağlı oldugu için deri altında geç dağılıyor.İğneyi yaptırmadan önce ampulü elinizin içinde sürterek isitmaya çalışın ve iğneyi yapacak olan hemşireye yavaş yavaş enjekte etmesini işte, inan o şekilde çok işe yarıyor.Bende ilk 4 iğnede yamuldum resmen,sağ olsun hemşire bir arkadasim o şekilde önerdiği için sonrasında çok rahat ettim.
Ben de yarım saat öncesinden göğsüme koyup ısıtıyorum arabadan inerken de çıkarıp vurulana dek elimde ısıtmaya devam ediyorum. 1 kez dışında şükür ne çok çok ağrıdı ne de beze şişlik olmadı

Nasıl bı detoks mesela 2 adet donemı geçirmen lazımmış 2.ıcın sanırım nisan adetıyle başlarım dıye düşünüyorum ama bı sorun gözükmezse şayet arayı fazla acmak ıstemıyorum ıkıncı ıcın
Kızlar Instagram'da ve you tube da embriyolog İdil bozkurt var onun sayfasını bir inceleyin derim.

İnşallah güzel haberler alırsın canım. Sayıda illaki azalma olur önemli olan kaliteli olması unutma. Benim 22yumurtamın 5. Gün 4ükalmıştı ve 3.gün döllenenlerin hepsi yaşıyordu o yüzden şok olmuştum boşu boşuna çok üzmüştüm kendimi. Allah iki embriyomun da tutunmasını nasip etti gerisinin önemi kalmadı. inşallah sağlıkla devam eder tabi.
Aynen öyle önemli olan tutunması gerisi mühim değil 1 tane kalsa bile yeter bana 🤭

Evet canım 3.denemem olduğu için maalesef biliyorum yaptıktan sonra da en az 2dk ovalatıyorum eşime kalkmıyorum hemen başlarda işe yarıyordu şimdi yapacak yer mi kalmadı anlamadım bir kaç gündür baya acıyor. Ve hemşirelere eşim mutlaka söylüyor yağlı bir ilaç yavaş yapılması gerekiyormuş diye biliyoruz diyorlar çat diye yapıyorlar. Kimse işine karıştırmak istemiyor anlamıyorum.

Aynen öyle önemli olan tutunması gerisi mühim değil 1 tane kalsa bile yeter bana 🤭
Maşallah o kadar pozitif ve inanarak başladın ki çok inananıyorum olacağına ve dua ediyorum senin için ❤️ İnstagramdaki şarkılı resmini tez zamanda paylaşırsın inşallah ☺️☺️

İki gündür hiç ağrım da yok kanamam da yok Allah’a şükür canım. Ama raporluyum evdeyim evde olmamla mı alakalı yoksa zaten olmayacak mıydı İnan bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ Kalçadan progestan iğne olmak berbat bir şey yatamıyorum kalkamıyorum resmen onun yerine üç günde bir vurulan başka iğne var sanırım @bsra61 da onu kullanıyor yarın ona geçebilir miyiz diyeceğim. Her gün hastaneye gidip vurulmak da çok sıkıntı. yarın kontrolüm var inşallah güzel haberlerle gelirim. 🤗 senin embriyolarından haber var mı?
Canım istersen progestan dex 25 olanı da sorabilirsin. Göbekten her gün yapılıyor ama acıtmıyor. Sigorta karşılamıyor maalesef :KK43:

Evet canım 3.denemem olduğu için maalesef biliyorum yaptıktan sonra da en az 2dk ovalatıyorum eşime kalkmıyorum hemen başlarda işe yarıyordu şimdi yapacak yer mi kalmadı anlamadım bir kaç gündür baya acıyor. Ve hemşirelere eşim mutlaka söylüyor yağlı bir ilaç yavaş yapılması gerekiyormuş diye biliyoruz diyorlar çat diye yapıyorlar. Kimse işine karıştırmak istemiyor anlamıyorum.
Depot olanlara geçersen rahat edersin. Her gün iğne olma stresi olmuyor en azından. 3 günde bir vurduruyorum

X