2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Hadı bakalım bölünmeye devam etsınler güzel güzel 😂perıferık ıle kan pıhtılaşmasına 900 ıstedıler güzel para
Tutarlar ciddi anlamda yüksek ya ama beklemek isymeşyrosan kendini böyle daha iyi hissediceksen özelde yaptır bu sefer kafan sürekli ona takılacak

Tutarlar ciddi anlamda yüksek ya ama beklemek isymeşyrosan kendini böyle daha iyi hissediceksen özelde yaptır bu sefer kafan sürekli ona takılacak
Evet maalesef su doktorla bı görüşeyim de ondan sonra hemen yapılması lazımsa beklemeden yaptırırım

Az kalmış bugün bitti sayılır zaten bakalım ne dicek doktorun inşallah bu sefer herşey yolunda gidicek 😊🧡
Bakalım ne dıcek ben beklemek ıstemıyorum fazla ama sonuçta kendısı yol gösterecek bana umarım 2.de son bulur bu Özlem benımde ama bu ılk seferde hıc dınlenmedım nerdeyse fazla bu sefer rapor alıcam wala

Yaa kız bebeklerde ilerde rahim kanseri erkek bebeklerde hormonal değişimler bilmem ne yazıyor. Ama sanırım çoğu doktor kalp atışında bıraktırıyormuş, bazısı da 12. haftaya kadar kullandırıyormuş. Hamilelikte X kategorisinde bir ilaç diyor☹️
Benim doktorum 12. Haftaya kadar devam dedi

Oh oh iyi durması dinlenmenin de etkisi vardır bence kolay değil çalışmak iğneler korkulu rüyam Allah'ım 😄 hadi yarın güzel haberlerle gel inşallah 😍😍 yarın arayacaklar bugün çıkarmıcaklardı 5. Güne yarın öğrenicem 4 dü de gittimi diye 🤭
Canım hiç merak etme benim 8 yumurta toplandı 5 olgun çıktı ve 5. Gün elimde 1 tane vardı. Dondurulacak hiç embriyo kalmadı diye üzülmüştüm. Çok şükür pozitif oldu o da. Tek olsun senin olsun sayıya takılma canim

Evet onu dinledim çok mantıklıydı gerçekten ama ben birazda genetiğe bağlıyorum mesela annem benim bir büyük ablamda 6 ay bende tam 9 ay yatmış düşük riskinden en büyük ablamda 4 ay biftek ortanca da sorun yaşamamış 🤣🤣
bende 4 4.5 ay afedersin ped koymuş diğerlerinde 3 ay civari çok yoğun depil ama kanaması oluyormuş bana bugün soruyor ki günde kaç tane ped değiştiriyorsun dedim ne pedi ben ped değiştirsem kafayı verim 🤣🤣🤣
😂 evet Allah korusun. Doğrudur genetik tabiki inkar edilemez bir gerçek. Keşke ben de anneme çekseydim. İki kardeşiz ikimize de istediği ilk ayında hamile kalmış çok da sorunsuz geçirmiş. Bizim çocuklarımız da bize çekmez bu konuda inşallah.

İki gündür hiç ağrım da yok kanamam da yok Allah’a şükür canım. Ama raporluyum evdeyim evde olmamla mı alakalı yoksa zaten olmayacak mıydı İnan bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ Kalçadan progestan iğne olmak berbat bir şey yatamıyorum kalkamıyorum resmen onun yerine üç günde bir vurulan başka iğne var sanırım bsra61 bsra61 da onu kullanıyor yarın ona geçebilir miyiz diyeceğim. Her gün hastaneye gidip vurulmak da çok sıkıntı. yarın kontrolüm var inşallah güzel haberlerle gelirim. 🤗 senin embriyolarından haber var mı?
Bende kalçadan progestan kullanıyorum 10 gündür felçli gibiyim aynı. Ben hiç bir yöntem bulamadım o iğneye bugün değiştirmesini istedim Dr dan göbekten yapılanı verdi. Ama oda maşallah 4 kutu ilaç 1000 TL tuttu. Kalçadan olanı SGK karsiliyormus bunu karşılamıyor. 15 gün rahat edeyim bari diye aldım ne kadar kullanmam gerekiyor bilmiyorum

Bende kalçadan progestan kullanıyorum 10 gündür felçli gibiyim aynı. Ben hiç bir yöntem bulamadım o iğneye bugün değiştirmesini istedim Dr dan göbekten yapılanı verdi. Ama oda maşallah 4 kutu ilaç 1000 TL tuttu. Kalçadan olanı SGK karsiliyormus bunu karşılamıyor. 15 gün rahat edeyim bari diye aldım ne kadar kullanmam gerekiyor bilmiyorum
Ben ikisini de kullanıyorum maalesef. Evet zaten yaklaşık 30bin lira masrafımız olmuştu bizim şuanda her hafta yeni iğne ve haplara en az 600lira para veriyorum ben para hesaplaması henüz bitmemiş yani. 😃 yeter ki bebeklerimiz sağlıklı olsun artık parayı da görmüyor gözümüz.

😂 evet Allah korusun. Doğrudur genetik tabiki inkar edilemez bir gerçek. Keşke ben de anneme çekseydim. İki kardeşiz ikimize de istediği ilk ayında hamile kalmış çok da sorunsuz geçirmiş. Bizim çocuklarımız da bize çekmez bu konuda inşallah.
Ah benim olma şeklime çok garip🤣🤣 annemin tep yumurtası bağlanmış diğer yumurtasının da yarısı yok ablamdan sonra bağlatmış yanı o yarım yumurtayla da hamile kalma olasılığı 0 demiş doktoru 9 yıl sonra ben 🤣🤣🤣 doktor şaşırmış annem ayrı şaşırmış doktora kızmış doktor sakın aldırma bu çocuğun bütün masraflarını ben karşılayacam demiş annemde aldır desende aldıramam zaten demiş öyle bir muhabbet geçmiş aralarında 😂😂 ben küçükten hep tüp bebeğim diyormuşum başıma gelecek içime doğmuş her halde
Doğurganlık konusunda bence çekememişim de işte riskler konusunda annem=ben 😂😂

Nasıl bı detoks mesela 2 adet donemı geçirmen lazımmış 2.ıcın sanırım nisan adetıyle başlarım dıye düşünüyorum ama bı sorun gözükmezse şayet arayı fazla acmak ıstemıyorum ıkıncı ıcın
Doğurganlıkla alakalı değil ama toksin atıcı besinler var özellikle pancar, kereviz sapı, avokado böbreği ve karaciğeri pırıl yapan onların çiğ suyunu sıkıp iç mesela bir shake&take gibi bir.şey işini görür. Açma da zaten arayı heyecan yüksekken daha iyi olur her şey. Instagram da embriyolog İdil bozkurt ve @naturopathicmedicine takip et

X