2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar uc gündür hiç bi sekılde yazılanları okuyamıyorum pozitif olan varsa hayırlı olsun negatif olanlar içinde Allah hayırlısını versin cok kötüyüm mide bulantımdan kafamı kaldıramıyorum hiç bisey yıyemıyorum su bile içemiyorum benım gıbı olan ilaç kullanan var mı kullanmakta istemıyorum ama cok kötüyüm😢

NaaNaa NaaNaa aldım kız şurubu ay kilo alırsam sana çok dua ederim valla he 🤣 hemşire de sordum bi sakıncası olur mu diye yine de bakalım 😁 42 TL imiş bu arada
Hadi bakalım şifa olsun canım🙏,iştahın açılacak ama dediğim gibi çok fena uyku yapıyor.Aksamlari ic en azinda gece uykusu olmuş olur

Kızlar uc gündür hiç bi sekılde yazılanları okuyamıyorum pozitif olan varsa hayırlı olsun negatif olanlar içinde Allah hayırlısını versin cok kötüyüm mide bulantımdan kafamı kaldıramıyorum hiç bisey yıyemıyorum su bile içemiyorum benım gıbı olan ilaç kullanan var mı kullanmakta istemıyorum ama cok kötüyüm😢
Benimde bugün aklımdan geçtin naptın nasılsın diye etiketleyecektim seni, yaa hamilelik hormonları iyice yüklendi demekki 😍 doktorlar mide bulantısı için hap veriyor kontrol e gidince söyle bence

Benimde bugün aklımdan geçtin naptın nasılsın diye etiketleyecektim seni, yaa hamilelik hormonları iyice yüklendi demekki 😍 doktorlar mide bulantısı için hap veriyor kontrol e gidince söyle bence
Ya sevinsem mi üzülsem mi bilemedim ben bugün kese icin gıdıcez nasıpse 🤲🏻 Hersey yolundadir umarım nasıl gıdıcem onu bile bilmiyorum o kadar feci durumum saol canım bugünümüze şükür nankörlük yapmak asla istemem de gerçekten zormuş mide bulantısı

Benim 2 yeğenimde de kardeşim beyaz leblebi ile rahatladı canım, bi dene belki fayda eder

Omega 3 üm d vitamini falan kullanıyorum geçen aydan beri bilmiyorum çoğu yazılarda okudum iştah açması yan etkisi aslında ama iştah açıcı özelliği olduğu için doktorlar çocuklara falan da veriyor Muş bazen 😄😄 gün gün görüvez bakalım 🤣
Öyle mucizevi değil😄 Sadece çocuğun hemen 2 lokma yiyip doydum demesini engelliyor.. Bazılarında hiç etki etmiyor☺️

Ya sevinsem mi üzülsem mi bilemedim ben bugün kese icin gıdıcez nasıpse 🤲🏻 Hersey yolundadir umarım nasıl gıdıcem onu bile bilmiyorum o kadar feci durumum saol canım bugünümüze şükür nankörlük yapmak asla istemem de gerçekten zormuş mide bulantısı
Çekecek çilemiz bitmiyor işte 🤷😊 yolundadır yolunda annesi sen dinlen sürekli o yeter ama bulantı için hap işye benim arkadaşım da hep midesi bulanıyordu beslenemiyordu artık kilo kaybetmişti hap çok iyi geldi kesti bulantıyı

Ayy zordur tabii, Allah yardım etsin🤲 İlaç verir doktorun sanırım, muhtemelen zayıflarsın da ilk 3 ay. İnşallah ilaçla seni rahatlatacak düzeye gelir. Ne zaman başladı?

Ya kızlar ne sorcam sıze su 2.transfere hazırlanmadan önce genetık test yaptıranız varmı ıstenılen tahlılın ısmı kan pıhtılaşması da yaptırcam bende bı yere sordum genetık testın ısmı nedır dıye sordu
Karyotip analizi ile thrombofili paneli
Adları bunlar😄

Ya teşekkür ederim 🤩 wala bende de sorun gozukmedı bende dıyorum zamanı degılmıs ılerde kalp atışını duyup kayıp yaşasaydım daha ağır olurdu benım ıcın benımde gerıde 2.2 bekleyen mınnoslar war ama ben ara vermek ıstemıyorum 2.cı ıcın aslında cuma görüşmeye gıdıcem bende

Deme kız öyle belki plasebo şeklinde etki eder öyle iştahım artar beynim şuan iştahım on artacağına odaklandı aksini düşünmek istemiyorum 🤣
Yemeyi seviyorsan iştahını her türlü açar.. Bence olay yemek yemeyi sevmekte😄

X