2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar pozitif olup hala estrofem kullanan var mı? Günde kaç tane alıyorsunuz? Yaa bebek üzerinde bi sürü zararından bahsediliyor, nerden karşıma çıkıyor böyle şeyler 🙈🤦🏻‍♀️
Ben devam ediyorum 2 tane dün gittim devam et dedi bana korkuyorum da bi yandan

Yanında omega-3 te iç o zaman.. Ama ben öyle dediğin gibi bir iştah açacağını düşünmüyorum..
Sen bizi bilgilendir o zaman😄
Omega 3 üm d vitamini falan kullanıyorum geçen aydan beri bilmiyorum çoğu yazılarda okudum iştah açması yan etkisi aslında ama iştah açıcı özelliği olduğu için doktorlar çocuklara falan da veriyor Muş bazen 😄😄 gün gün görüvez bakalım 🤣

Merhaba kızlar, şuraya test gününe bir gün kala dayanamamış biri olarak gelmiş bulunmaktayım. 11.günümdü bugün idrarda görünce kanımı da verdim çılgınca heyecanlı sonucu bekliyorum. Umarım bu sefer sağlıkla kavuşuruz🤲
Ooo hayırlı olsun inşallah kanında güzel çıkar😍😍🧿

Ya kızlar ne sorcam sıze su 2.transfere hazırlanmadan önce genetık test yaptıranız varmı ıstenılen tahlılın ısmı kan pıhtılaşması da yaptırcam bende bı yere sordum genetık testın ısmı nedır dıye sordu

Merhaba kızlar, şuraya test gününe bir gün kala dayanamamış biri olarak gelmiş bulunmaktayım. 11.günümdü bugün idrarda görünce kanımı da verdim çılgınca heyecanlı sonucu bekliyorum. Umarım bu sefer sağlıkla kavuşuruz🤲
Wayy hayırlı olsun annesı ne güzel de çıkmış sonucunu da paylaş bızımle çok sevındım adına Allah kucağına almayı da nasıp eylesin kaçıncı gun embriyosu tek mı cıft mıydı acaba

Ya kızlar ne sorcam sıze su 2.transfere hazırlanmadan önce genetık test yaptıranız varmı ıstenılen tahlılın ısmı kan pıhtılaşması da yaptırcam bende bı yere sordum genetık testın ısmı nedır dıye sordu
Benimki direkt kendi merkezimde yapıldı o nedenle ismini bilmiyorum. Sormadım hiç, doktoruma genetik testlerimiz yapılsın istiyorum dedim sadece

Periferik kromozom analizi adı canım bizde yaptırdık bunayın başında 2 buçuk ay sonra çıkacak dedi sonuç ama özelde daha çabuk çıkıyormuş tıbbı genetik bölümünden yaptırdım

Benimki direkt kendi merkezimde yapıldı o nedenle ismini bilmiyorum. Sormadım hiç, doktoruma genetik testlerimiz yapılsın istiyorum dedim sadece
Kadın bana ismini sordu bende bılmıyorum kı artık doktora gıdınce sorarım yapılması lazımsa yapalım a dan z ye aklımda soru ısaretlerı kalsın ıstemıyorum

Periferik kromozom analizi adı canım bizde yaptırdık bunayın başında 2 buçuk ay sonra çıkacak dedi sonuç ama özelde daha çabuk çıkıyormuş tıbbı genetik bölümünden yaptırdım
Dur bakayım sorayım bı onuda kan pıhtılaşması testının de adı varmıkı

Faktör v leiden (pıhtılaşma testi), periferik kandan kromozom ve protrombin gen mutasyonu analizi. Ben bunları yaptırdım tabi eşime de yaptılar.

Wayy hayırlı olsun annesı ne güzel de çıkmış sonucunu da paylaş bızımle çok sevındım adına Allah kucağına almayı da nasıp eylesin kaçıncı gun embriyosu tek mı cıft mıydı acaba
Benim 2. Denemem bu, 2 tane 5.gün yavrusu transfer ettiler 5 Mart'ta. Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin ve her birimizin bunca emeğinin karşılığını versin.

Benim 2. Denemem bu, 2 tane 5.gün yavrusu transfer ettiler 5 Mart'ta. Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin ve her birimizin bunca emeğinin karşılığını versin.
İlki neden tutmadı özel degılse tabı benım de bırıncısı olması 1 martta transferım olmustu 8.kanamam başladı negatıf bende 2.dıye hazırlancam da bende 2 tane transfer koysunlar ıstıyorum ama kanda ıstedıgınız gıbı cıkacak ben burdayım dıyor zaten

hey maşallah müthiş belirgin rabbim sağlıkla ilerletsin inşallah. kan değeriniz çıkınca da yazın mutlaka

İlki neden tutmadı özel degılse tabı benım de bırıncısı olması 1 martta transferım olmustu 8.kanamam başladı negatıf bende 2.dıye hazırlancam da bende 2 tane transfer koysunlar ıstıyorum ama kanda ıstedıgınız gıbı cıkacak ben burdayım dıyor zaten
Ağzın bal yesinnn🤣🤣 kimyasala çevirdi biz ilkinde de pozitifi gördük fakat devam etmedi bir sebepte bulunamadı. Vakit, nasip, kısmet dedik bizde. Sizde öyle diyeceksiniz verdiğine de vermediğine de şükürler olsun ve daha iyi hazırla kendini, vücudunu. Dondurulmuş var mı geride?

X