2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canım normalde doğal tüm gebeliklerimde bat 10 kala test yapardım hepsinde de şu eczanede satılan 5₺ lik kaset testlerden hepsinde de çift çizgiyi görüp belirtileri yaşadım.Bu seferde bir kaç belirti yaşıyorum ama artık psikolojikmen etkisine girdim yoksa gerçekten pozitifi görecek miyim bilmiyorum.Ama biraz heyecan katmak ve bugünlerin tadını cikarmak için test yapmıyorum.İnan beslenmeme çok dikkat ediyorum eğer test yapıp çift çizgiyi görmezsem beslenmw düzenim bozulacak diye hiç test işine girmiyorum.Negatif çıkarsa da en azından azcık kilo almış olurum yanıma kar kalır🤭🤭
Kaç kilo idin sende benim gibi zayıfgillerdensin herhalde 🤣

Çoookkk 🥳hiçbir şey okumuyorum artık araştırmıyorum gerçekten cahillik mutluluk çok kafa karışıyor hani hemşire diyor ki o değerle dış gebelik olmaz ben burda birinin 8 bin olmuş ama dış gebelik olmuş diye kendimde belirti arıyorum herkes iyi niyetle anlatıyor tabi ona sözüm yok ama saçmasapan triplere giriyorum olumlu olan şeylere yönelmek daha mantıklı hele ki benim gibi biraz detaycı yapınız varsa 🙃ya bi de ben de senin gibi hep ilkte olmayacak diyordum nedense o yüzden bi tane embriyom kalınca çok üzülmüştüm hala inanamıyorum 🙄
Sizin taze transfer miydi acaba

Merhaba kizlar bisey sormak istiyorum tüp bebekte gebeligin kac haftalik oldugu nasil hesaplaniyor? transfere gore mi yoksa son adet tarihine gore mi yine?
Örneğin 10. Gün test versiysen 5. Gün embriyosu ise +14 gün = 29 gün yani 4+1 oluyor tabi değişebiliyor gelişime göre :)

Kızlar size birşey sorcam ben az önce unuttum 1 yaşında ki komşunun bebeğini sevmek için yerden kaldırdım ama hemen bıraktım aklıma gelince bugün 8. Günüm bişe olur mu ya morelim bozuldu ben birşey olmasın die bulaşıklari bile eşim makineye koyuyor okadar dikkat ederken ama bebiş minyon zayıf öyle tombiş bir bebek degil

Kızlar size birşey sorcam ben az önce unuttum 1 yaşında ki komşunun bebeğini sevmek için yerden kaldırdım ama hemen bıraktım aklıma gelince bugün 8. Günüm bişe olur mu ya morelim bozuldu ben birşey olmasın die bulaşıklari bile eşim makineye koyuyor okadar dikkat ederken ama bebiş minyon zayıf öyle tombiş bir bebek degil
Yok canım birşey olmaz zaten 8. Güne tutunmus oluyor tutunan sağlıklı bebişi atlasan zıplasan da düşürmezsin, merak etme evham yapma bebişini üzme ❤️

Kaç kilo idin sende benim gibi zayıfgillerdensin herhalde 🤣
Canım boy 165 kilo 54 ,normalde evlendiğimde 4,5 yıl önce 58-59 kg arasındaydım geçen sene tüp bebeğe başladım tedavilerde ilaçlar çok dokundu mide bulantısı Reflü gastrit derken 53kg düşmüştüm neyse ki son tedavide 54 kg tedaviye başladım.Kocam da tam aksine 108 kg🤣🤣🤣

Merhaba kizlar bisey sormak istiyorum tüp bebekte gebeligin kac haftalik oldugu nasil hesaplaniyor? transfere gore mi yoksa son adet tarihine gore mi yine?

Ben bu siteden takip ettim gebeliklerimde
Yumurta toplama tarihine ,SAT, transfer tarihine göre hesaplama yapabiliyorsun.

Kızlar bende 7. Gün akşamı dayanamadım test yaptım çok şükür bin şükür ❤️

Yarın akşam kan vereyim dedim artık ne dersiniz kaç çıkar :)
Hayırlı olsun, bende bu sayfayı okuyordum ama yazmamıştım, bende 3. Transfer oldum, peki illk günü saydınız mı 7. Gün olarak. Hem merak ediyorum hem de 2 negatiften sonra umut etmek istemiyorum.

X