2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benim de 6+0 da 5+2 çıktı olabiliyormuş 🙄 bana da garip gelmişti, kalbin dinlenmesi neden zararlı olsun anlamadım ama vajinal ultrason zararlı diye düşünüyorsanız doktorum ısrarla zararlı olmadığını söyledi bence doktorunuza güvenin 👍
Yok karından bakıyor da zaten vajinal ultrasonla bir problemim yok 😂 bir kaç doktordan duydum bir de yurt dışında da bakılmıyormuş sanırım kalp atışına ay ne bileyim paranoyak oldum iyice

Yok karından bakıyor da zaten vajinal ultrasonla bir problemim yok 😂 bir kaç doktordan duydum bir de yurt dışında da bakılmıyormuş sanırım kalp atışına ay ne bileyim paranoyak oldum iyice
Soriim hemen bir ark var hamile yurtdışında yaşıyor 😉 bana vajinal baktılar artık karına geçsek iyi olucak soyun giyin bıktım 🙈😂

Aaaaa ikiz bunlar baya kocaman sanki benimki nokta gibiydi, bu verdikleri çıktının üstünde ölçü ve hafta yazıyor bendekinde sizde de vardır belki
Ölçü yazmıyor maalesef doktorda bişey demedi bende telaşla unuttum bakalım Cumartesi tekrar başka bir doktora gidicem bu sefer özellikle sorucam sanırım boyuta göre kaç haftalık olduğu belli oluyormuş

Çok teşekkürler artık başka şeylerde meşgul olmanın zamanı geldi sanırım 😂 inşallah bir şey olmaz gün farkına hiç takılmadım sadece çok küçük oldukları için keşke dinlemeseydik diye pişman oldum alsında söyleyecektim doktora da ama basiretim bağlandı yine bir şey diyemedim 😂
Beni huylandırdınız şimdi ben de 6+5 de kalp atışı için gitmeyi düşünüyordum 🤔

Ölçü yazmıyor maalesef doktorda bişey demedi bende telaşla unuttum bakalım Cumartesi tekrar başka bir doktora gidicem bu sefer özellikle sorucam sanırım boyuta göre kaç haftalık olduğu belli oluyormuş
Evet benim 6 dolmuştu gittiğimde 5+2 dedi doktor 7 mm çıktı kese

Beni huylandırdınız şimdi ben de 6+5 de kalp atışı için gitmeyi düşünüyordum 🤔
Ya gidin tabi doktorlar daha iyi bilir zaten sesi duymasan da attığı belli oluyormuş kalbinin benim doktorum da problem olmuyo dedi 6+5 olsa belki ben de normal buldurdum ama 6+0da dinledik biz bir de beni bir ay sonra çağırdılar tekrar of değişcem sanırım doktoru ben

3D6FB733-64EE-4594-B76D-89725C158285.png

Ya gidin tabi doktorlar daha iyi bilir zaten sesi duymasan da attığı belli oluyormuş kalbinin benim doktorum da problem olmuyo dedi 6+5 olsa belki ben de normal buldurdum ama 6+0da dinledik biz bir de beni bir ay sonra çağırdılar tekrar of değişcem sanırım doktoru ben
Biraz baktım bir foto koydum hatta dediğiniz gibi yazanlar da var zararı yoktur diyenler de biraz kafa karıştırıcıymış gerçi derdimiz ses duymak değil kalbi atıyor mu onu görmek çünkü ben dediğim gibi 6 hafta diye gittim ama 5+2 çıkınca ne bebeği gördük ne yolk sac sadece bir karanlık 🙈

Biraz baktım bir foto koydum hatta dediğiniz gibi yazanlar da var zararı yoktur diyenler de biraz kafa karıştırıcıymış gerçi derdimiz ses duymak değil kalbi atıyor mu onu görmek çünkü ben dediğim gibi 6 hafta diye gittim ama 5+2 çıkınca ne bebeği gördük ne yolk sac sadece bir karanlık 🙈
Benim eşim de doktor o da sıkıntı olmaz diyor ama sanırım ben eşimin uzman bir radyolog arkadaşına daha sorucam 😂 deli dicek adam muhtemelen

Evet pıt pıt böyle ışık yanıp yanıp sönüyor o kadar güzel bir görüntü ki.. Hangi hastane hangi doktora gidiyorsun canım? 1 ay sonra mı ilk 2 ay 2 haftada bir çağırması gerekir seni ben öyle biliyorum

sebepsiz infertilite de nasıl aşılama oldunuz?
ben zamanında dr a ağlamıştım yalvardım yapın diye. paranı çöpe atmak istiyorsun olsaydı zaten olurdu demişti 🤔
Devlette 2 aşılama şartı var tüp Bebek raporu için önce aşılama raporu çıktı ondan dolayı bide aslında sebepsiz infertilite de ilk aşılama ya baş vuruyorlar olmasa tüp Bebek benim önceki gittiğim kadın doğum doktorları da böyle yönlendirmişti yaş da genç olunca önce aşılama yapıldı

Evet pıt pıt böyle ışık yanıp yanıp sönüyor o kadar güzel bir görüntü ki.. Hangi hastane hangi doktora gidiyorsun canım? 1 ay sonra mı ilk 2 ay 2 haftada bir çağırması gerekir seni ben öyle biliyorum
Özel bir klinik yaşadığım şehirde, bana da uzun geldi 1 ay

X