2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İlaç kullanırken adet olunuyor mu? Ben olunmaz diye sanıyordum adet günüm yarın
valla ben gayet oldum bildiğin hatta 12. gün yeniden kan verdim çıkmadı ilaçları bıraktım adetin normal adet gibi 5 gün sürdü ve bitti ilaçları bırakınca olmadım bidaha lekelenme falan değildi o. şimdi adetimi bekliyorum yani herkese göre değişiyor olabilir ben adet gördüm hatta şu an yumurtluyorum

8. Gün benimde adet olacakmış gibi hafif ağrılarım oluyor arada oyuzden çok olumlu düşünemiyorum Allah yardımcımız olsun
anladım canım ama burda adet ağrısı olup pozitif görende çok oldu o yüzden o bir kıstas değil bence onu takma kafana hatta lekelenmesi kanaması olan arkadaşlarımız da oldu onlarda pozitif. rabbim ol derse oluyor inşallah güzel pozitif sonuç alırsınız test yaptınız mı ben kaçırmışım.

canım hangi ilaçları kullanıyordun peki. ilaç kullandıgımız için adet gecikir diyorlar ya merak ettim
ben sadece folic asit ve progestan dex karından hergün o kadar kullandım ama ona rağmen adet gördüm bırakınca da bidaha adet görmedim yani o adet kanamasıydı

Anladım canım ben kendimi dinlemeye çalıştıkca hicbirsey bulamıyorum sadece göğüs hassasiyetim var ama transfer olmadan önce de vardı adet zamanımda da olur hayırlısı diycez artık

ben sadece folic asit ve progestan dex karından hergün o kadar kullandım ama ona rağmen adet gördüm bırakınca da bidaha adet görmedim yani o adet kanamasıydı
aslında ben bunlara ek olarak prog. fitil ve kan sulandırıcı iğnede yapıyorum. adetim gelecek olursa gelir o zaman

İnşallah canım çok sağol. Yok hic yapmadım test günümü beklicem 7martta transfer oldum test günüm ctesi

Ben bir sürü ilaç kullanıyorum günlük 3 tane progestan fitil olarak 4 tane estoferm 2 ayrı takviye 2 tane duphaston şuan yarima düşürdük prednol corasprin

Anladım canım ben kendimi dinlemeye çalıştıkca hicbirsey bulamıyorum sadece göğüs hassasiyetim var ama transfer olmadan önce de vardı adet zamanımda da olur hayırlısı diycez artık
kendini dinlersen illa ki bir belirti bulursun bence en güzeli çok fazla bakmamak araştırmamak.işte birde o var yani belirtiler hep aynı adetle gebelikte rabbim hayırlısını versin inşallah sağlıkla sıhhatle olsun..dua etmekten başka çaremiz yok kaçıncı gününüz bugün?

Kızlar dün geceden beri pembe akıntım var, başına gelen var mı 7 haftalık hamileyim. Asistan normal dedi ama devam ediyor
Arkadaşım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.Ben Dr cem çelikten duydum tüp bebek tedavisinde kanama ve lekelenmlerin sebebini şuna bağlıyor.Doğal gebelik döneminde yumurta çatlıyor ve içinden yumurta çıkıyor ve döllenmeye başlıyor.Çatlayan yumurtanın etrafındaki hücrelerde orada yeniden yapılanıp hormon salgılıyor ve anneinnrahim dokusunu gebeliğe hazırlıyor.Malesef biz tüp bebek sürecinde bu hücrelerin hazırladığı yapıyı sağlayamadığımız lekelenmeler kanamalar görebiliyoruz demişti.Hatta canlı yayının linkini atmayı başarabilirsem belki içinize biraz su serpilir ve rahat edersiniz

8. Günüm Perşembe test günüm

Prolutan depot 500mg ingne vurunan var mi . 3 gunde bi vurunmami soylediler ve hastaneye gitmem gerek yaptirmam icin bisey olmaz insAllh
bende progestan kullanıyorum hergün kalçadan ilk gün transfer sonrası yaptılar sonrasında sağlık ocağına kendim yaptırdım yavaş yavaş gidip geldim hemde yürüyüş oldu

aslında ben bunlara ek olarak prog. fitil ve kan sulandırıcı iğnede yapıyorum. adetim gelecek olursa gelir o zaman
Kaçıncı gününüz bugün? herkesin bünyesi verdiği tepki farklı belki benimki direk attı vücuttan bu kadar erken oldum hiç tutmadı yani..siz umutsuzluğa düşmeyin şu an hiçbir şeyiniz yok biraz önce de yazdım lekeleenme kanaması olan arkadaşlarımız da pozitif gördü.bence her zaman umut var

Aynen öyle gebelik ve adet belirtileri zaten aynı adet mi olucam hamilemiyim anlayamıyor insan

bende progestan kullanıyorum hergün kalçadan ilk gün transfer sonrası yaptılar sonrasında sağlık ocağına kendim yaptırdım yavaş yavaş gidip geldim hemde yürüyüş oldu
Progestran transferden once kullandim 3 doz. Transfer sonrasi bu igneyi verdi 4 doz toplamda. Yakinda oyle gidip gelebilecgim saglik felan yok . Acile giderim aksam ancak

Ben bir sürü ilaç kullanıyorum günlük 3 tane progestan fitil olarak 4 tane estoferm 2 ayrı takviye 2 tane duphaston şuan yarima düşürdük prednol corasprin
oooo maşallah tutunsun diye her yolu denemiş bence doktorunuz :)) bir şey olmaz allahın izni ile bizim nasibimiz de yokmuş rabbim hiç umut vermedi sevindirmedi direk gösterdi dualarımı kabul ediyor en azından önce sevindirip sonra alma allahım diyordum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…