2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

M mabel63 Canım hep dualarımdasınız sen de Büşra da sağlıkla kavuşun inşallah ve korkutucu şeyler olmasın evet ne kadar normal denilse de gerçekten korkutucu bir şey yani ben de şüphesiyle sabahtan beri geldi mi gelmedi mi bir hal oldum bakmaktan bir de hayat devam ediyor işe güce gitmek zorundayız ,dikkat etmek zorundayız kesinlikle keşke sürece zaten zorlu başlıyoruz devamı sorunsuz gelse İnşallah bir an önce kanamalarınız son bulur

Korkma korkma bak devam da etmemiş zaten Sen günde 4 kere mi progestan alıyorsun

Elbetteki inş Rabbim emeklerinş zayi etmez…

Lenfosit aşısı uyguladın mı? Bana şimdi lenfosit aşısı ve histeroskopi yapacak..
Yok canım onları olmadım. O aşıyı duymamıştım. Ben bir daha yaptırmayacağım ki o yüzden başka bir arayışa girmem. Rabbim nasip ederse bu devam eder. Etmezse canımız sağolsun.

Bugün doktoruma attım kanamalarımı sıkıntı yok diyor ve kırmızı parça gelmedikçe sakın korkup telaş yapma dedi
Senden de parça gelmedikçe korkma
Valla farkındayım ne desek boş geliyor o kanamayı görünce ama seni çok çok iyi anlıyorum bugün mü başladı yine kanaman

İnşallah canım inşallah kimse de yaşamasın

Sağol canım. Benim diğerleride tüp bebekti. Kalp durması ve gelişim durması. Bakalım artış ne olacak. Ben kimyasal diye düşünüyorum ama …

İnşallah kimyasal değildir canım
İlk sonucun ya inşallah katlanacak sana da umut olacak

İlk sonucun mu böyle yoksa düşüş mü var canım ilkse eğer belki yükselir böyle değerlerde katlayarak güzel yükselen gebelikler gördüm bazen geç döllenme olabiliyormuş
İlk sonucum. Benim bir arkadaşta 18 le başladı bir arttı bir az katladı falan derken geçen hafta doğum yaptı. Allahtan ümit kesilmez.

Valla ben artık doğduğu an inanacağım gibime geliyor

İlk sonucum. Benim bir arkadaşta 18 le başladı bir arttı bir az katladı falan derken geçen hafta doğum yaptı. Allahtan ümit kesilmez.
Evet geçenlerde oldu daha başka bir sitedeydi 21 di kızın ilk degeri sonra arta arta katlandı derken keseyi gördü. Hep iyi düşünelim iyi yi çağıralım

Cok tesekkurler,insan inanamiyor gercekten
Sizi de tebrik ederim,sizin cift mi acabaa
Degeriniz cifte benziyor sanki

Forumda okuduklarımdan duyduklarım kadarıyla ikiz gebelerde bu durum yaşanıyor sanırım o yüzden içinizi ferah tutun inşallah sorunsuz bi şekilde devam eder kanamanız durur. O kadar çok şey yaşıyoruz ki tüp bebek tedavisi görenler olarak kucağımıza alana kadar o korku hiç geçmeyecek sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…