2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

M mabel63 Canım hep dualarımdasınız sen de Büşra da sağlıkla kavuşun inşallah ve korkutucu şeyler olmasın evet ne kadar normal denilse de gerçekten korkutucu bir şey yani ben de şüphesiyle sabahtan beri geldi mi gelmedi mi bir hal oldum bakmaktan bir de hayat devam ediyor işe güce gitmek zorundayız ,dikkat etmek zorundayız kesinlikle keşke sürece zaten zorlu başlıyoruz devamı sorunsuz gelse 🤲😇İnşallah bir an önce kanamalarınız son bulur

Fitilde yoktu peçeteyle sildiğimde geldi ama varla yok aradıydı fitil atarken mi zedeledim diye düşündüm sürekli bakıyorum yok bir şey şükür hemşire de fitili bi sabah at akşam iki taneyi iç dedi artık çok zorlanıyorum aşağıdan
Korkma korkma bak devam da etmemiş zaten Sen günde 4 kere mi progestan alıyorsun

Elbetteki inş Rabbim emeklerinş zayi etmez…

Lenfosit aşısı uyguladın mı? Bana şimdi lenfosit aşısı ve histeroskopi yapacak..
Yok canım onları olmadım. O aşıyı duymamıştım. Ben bir daha yaptırmayacağım ki o yüzden başka bir arayışa girmem. Rabbim nasip ederse bu devam eder. Etmezse canımız sağolsun.

Ben görmüştüm keselerimin birinde canım. Ve şimdi tekrar kanamam başladı. Çok üzgünüm kızlar bu şekilde çok zormuş. Hiç böyle hayal etmemiştim, hamile olunca her şey rüya gibi olacak sanmıştım. Resmen korku içinde geçiyor bu kadar zor mu olmalıydı. Zaten hepimiz ayrı ayrı zorluklarla ulaşıyoruz bu seviyeye ve daha zoru başlıyor resmen. Dua edin lütfen son bulsun kanamalarım hayırlısıyla. 😔
Bugün doktoruma attım kanamalarımı sıkıntı yok diyor ve kırmızı parça gelmedikçe sakın korkup telaş yapma dedi
Senden de parça gelmedikçe korkma
Valla farkındayım ne desek boş geliyor o kanamayı görünce ama seni çok çok iyi anlıyorum bugün mü başladı yine kanaman

M mabel63 Canım hep dualarımdasınız sen de Büşra da sağlıkla kavuşun inşallah ve korkutucu şeyler olmasın evet ne kadar normal denilse de gerçekten korkutucu bir şey yani ben de şüphesiyle sabahtan beri geldi mi gelmedi mi bir hal oldum bakmaktan bir de hayat devam ediyor işe güce gitmek zorundayız ,dikkat etmek zorundayız kesinlikle keşke sürece zaten zorlu başlıyoruz devamı sorunsuz gelse 🤲😇İnşallah bir an önce kanamalarınız son bulur
İnşallah canım inşallah kimse de yaşamasın 🤲🏼🤲🏼

Canim elbette vardır bir hayır. 5 kez doğal yollarla kimyasal yaşamış biri olarak seni çok iyi anlıyorum. Ama umarım doktorunun yaptığı tedavi olumlu sonuclanir diye dilemekten vazgecmiyoruz.
Sen daha önce doğal yollarla düşükler yaşamıştım değil mi ? Kimyasal mıydı dusuklerin ?
Sağol canım. Benim diğerleride tüp bebekti. Kalp durması ve gelişim durması. Bakalım artış ne olacak. Ben kimyasal diye düşünüyorum ama …

Kızlar, sonucum çıktı. Büyük ihtimal kimyasala dönüyor.
Kaset testim pazar günü koyulaşacağı yerde silikleşiyordu. Şuanda da değerim 15 çıktı.
Ngs Li 5. Gün embriyosu. Vardır bunda da bir hayr. Çarşamba günü belli olacak herşey.
İnşallah kimyasal değildir canım 🤲🏼🤲🏼
İlk sonucun ya inşallah katlanacak sana da umut olacak 🤲🏼🤲🏼

İlk sonucun mu böyle yoksa düşüş mü var canım ilkse eğer belki yükselir böyle değerlerde katlayarak güzel yükselen gebelikler gördüm bazen geç döllenme olabiliyormuş
İlk sonucum. Benim bir arkadaşta 18 le başladı bir arttı bir az katladı falan derken geçen hafta doğum yaptı. Allahtan ümit kesilmez.

Bende hep aynı şeyi düşünüyorum. Acaba pozitif olunca kaçıncı ayda artık kendimizi ve bebeğimizi güvende hissedip hamileliğin tadını çıkaracağız . Bunada şükür diyelim tutunsunlarda bebekler varsın kaygilarimiz hep olsun 🙏 sende dualarimdasin artık canım rabbim sağlıkla ilerlemeyi nasip etsin 🤲
Valla ben artık doğduğu an inanacağım gibime geliyor

Hayırlı olsun canım inşallah Çarşamba günü katlanmaya birlikte görürüz bende test verdim bugün elhamdulillah değerim 268 çıktı bende senin gibi 3 defa negatif gördüm Rabbime şükürler olsun bu defa pozitif devamı da gelir inşallah 🤲
Cok tesekkurler,insan inanamiyor gercekten🙈
Sizi de tebrik ederim,sizin cift mi acabaa😍
Degeriniz cifte benziyor sanki🥰

Ben görmüştüm keselerimin birinde canım. Ve şimdi tekrar kanamam başladı. Çok üzgünüm kızlar bu şekilde çok zormuş. Hiç böyle hayal etmemiştim, hamile olunca her şey rüya gibi olacak sanmıştım. Resmen korku içinde geçiyor bu kadar zor mu olmalıydı. Zaten hepimiz ayrı ayrı zorluklarla ulaşıyoruz bu seviyeye ve daha zoru başlıyor resmen. Dua edin lütfen son bulsun kanamalarım hayırlısıyla. 😔
Forumda okuduklarımdan duyduklarım kadarıyla ikiz gebelerde bu durum yaşanıyor sanırım o yüzden içinizi ferah tutun inşallah sorunsuz bi şekilde devam eder kanamanız durur. O kadar çok şey yaşıyoruz ki tüp bebek tedavisi görenler olarak kucağımıza alana kadar o korku hiç geçmeyecek sanırım

X