2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kız arada sesin çıksın bak bende görüşmeye gıdcem bakalım ne dıcekler 2.ıcın
arada yazıyorum da bazen bilmediğim şeyler oluyor ses etmiyorum :) ne zaman gideceksin görüşmeye? ben direk adet olunca gideceğim doktora ya bir daha görüşme için gitmeyeceğim. ne dicek sana merak ettim bak şimdi

Wala Cumartesi günü kan sonucumu attım ıste aradım asıstanı hafta ıcı görüşme ayarlıcaktı ona göre bakalım ne dıcekler hersey normaldi ama olmadı işte

Ben kullandım işte bırakamadım ama 2.cıde aynı Hataya dusmıcem

Wala Cumartesi günü kan sonucumu attım ıste aradım asıstanı hafta ıcı görüşme ayarlıcaktı ona göre bakalım ne dıcekler hersey normaldi ama olmadı işte
anladım canım hadi hayırlısı ile güzel haberler ile gel bana da haber ver mutlaka.her şey muhteşem olsa da olmayınca olmuyor işte biraz nasip bu iş. bazen de hiç umudun yoksa da gelir bulur

anladım canım hadi hayırlısı ile güzel haberler ile gel bana da haber ver mutlaka.her şey muhteşem olsa da olmayınca olmuyor işte biraz nasip bu iş. bazen de hiç umudun yoksa da gelir bulur
Aynen öyle canım benımkıde dört dörtlüktü ama demekkı olmayınca olmuyor ıste bakalım asıstanına yazdım ne dıcek belkı denk gelırız senle hastanede bellı olmaz

Kaç gün kaldı adetine ay bir an önce olsa yeni sürecinde güzel haberler alalım inşallahh

Alla alla beni cuma 18 de çağırdı
Belki de kontrol amaçlı çağırdı o beni ya çok stres yapıyorum diye bilmiyorum kii
Valla benle aynı gün olan arkadaşım daha bugün kese görecek doktorlar bence kendi müsaitlik durumlarına göre randevu veriyorlar ayın 18i bence kalp için çağırmıştır seni. 24 çok uzak ya daha on gün var nasıl dayanıcam hiç bilmiyorum

Günaydın kızlarrr inşallah hepiniz için güzel bir gün olur ben yine güne güzel haberlerle başladım yumoşlarım güzelce bölünmüş ama 1 tanesi daha bölünmemiş bazıları geç döllene biliyormuş 4 tanemiz bölündü şükür yine de ay her Sabah aranmak çok iyi hissettiriyor ya

Şimdi aradım cuma günü gelemeyeceğim perşembe gelsem sorun olur mu dedim
Yok gelebilirsiniz duymazsak bir hafta sonraya erteleyeceğiz zaten dedi ama erken geliyor bana da ekim topiğinde yazışmaları okudum da hep 6 sonu 7 başı duymuş herkes hemen hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…