2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İnşallah çok sağol Allah razı olsun. 🙏 Ümidim yok kadar az. Hep kötü bir şey olacak hissi....beni hiç bırakmıyor. Hamile kalmak...gebelik süreci..... dogumm....doğumdan sonrası... Herşey şuan bana kocaman bir korku yumağı... yuvarlandikca üstüme geliyor... Daha artık evlat acısı yaşamak istemiyorum...evlatsiz kalmak hiç istemiyorum. Rabbim cümlemizin yardımcısı olsun ne diyeyim çok üzgünüm.
Hepımız bu süreçlerden gecıyoruz maalesef ben mesela hıc annelık duygusu yaşamadım bu zamana kadar ılk denemem negatif geldı ama durmıcam evladımı kucağıma alasıyla kadar devam edıcem hayat böyle acımasız ama ımtıhanımız maalesef sıze de tavsıyem kaderımızde ne varsa onu yaşarız ama fazla karamsarlık ve çok stres yapmayın çünkü çok etklıyor sız kendınızı ne zaman hazır hıssefersınız o zaman başlayın derım tedavıye

Kızlar iyi geceler şimdi benim içimde ilk deneme olmadı die acaba benim hiç çocuğum olmayacak mı die salakça bir korku var sonucu yeni aldım die mi bu kadar yoğun ve korkutucu sanki kendimi ömür boyu böyle çaresiz geçirecek gibi hissediyorum. Bir tarafım Allah hayırlı zamanda nasip eder dio bir tarafım korku içinde boğuluyor. Bi el atın ya
Hiç öyle düşünme belki altın yumurtan ilk denemedeki değildi. Bak benim de ilk denemem negatifti. Aynı kalitede aynı sayıda embriyo transferi ile çok şükür 2. denemede pozitifim. Evet insanın karamsarlığa düştüğü çok an oluyor ama umut etmek iyiyi düşünmek gerekiyor. Bak yaşın da geç bu büyük avantaj unutma ve daha ilk denemeden asla umudunu kaybetme💜

ozmut ozmut sesin soluğun çıkmıyor kız nasılsın iyi misin 🤭
Günaydın canım🍀🍀

İyiyim iyiyim çok şükür bakıp okuyup çıkıyorum diyecek bir şeyim yok ama kaçırmakta istemiyorum o yüzden sayfalar çoğalmadan okuyup çıkıyorum😄😄 adet olmayı bekliyorum yeni transfer sırası gelsin allahın izni ile :)

Seni de takip ediyorum, bugünde dünkü sayı ile yumoşların sağlıkla devam eder inşallah🤲🏻

Günaydın canım🍀🍀

İyiyim iyiyim çok şükür bakıp okuyup çıkıyorum diyecek bir şeyim yok ama kaçırmakta istemiyorum o yüzden sayfalar çoğalmadan okuyup çıkıyorum😄😄 adet olmayı bekliyorum yeni transfer sırası gelsin allahın izni ile :)

Seni de takip ediyorum, bugünde dünkü sayı ile yumoşların sağlıkla devam eder inşallah🤲🏻
Kız arada sesin çıksın bak bende görüşmeye gıdcem bakalım ne dıcekler 2.ıcın

Kızçelerrr 6. Günden selam 😂😂
Dün gece o kadar güzel bi rüya gördüm ki uyanınca cok üzüldüm .. transferden beri kabızlık için şurup içiyodum 1-2 gündür içmiyorum kendiliğimden cıkıyorum tuvalete daha içmeyi düşünmüyorum kayısı yiyorum bol su iciyorum . Pazar günü eşimle vakit gecirince enerjim yükseldi . Heyecanlı cumartesi kan vermeye bekliyorum . Bol pozitifli bi haftamız olsun inşaAllh 🥰
Dün akşam okudugum bişeyi yazıcam size içimiz ferahlasın ;
Nasibin bir dağın altındada olsa sana isabet eder ♥️
gunaydınnn hangi gün test vereceksiniz acaba :) bende 6. gün bugun

X