2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Amin kuzum

Ben sormuştum çok teşekkür ederim.. Bende romatoloji gidip irdelemek istiyorum.. Bakalım neler çıkacak..

Ayyy aminnn inşallah kuzum aynen böyle düşün pozitif olmanın ilk koşulu bence beynen ve ruhen pozitif başlamak sürece

Amin inşallah aynen öyle bir süreç burada tüm negatiflere kendim gibi üzülüp tüm pozitiflere de çok sevindim Senden çok umutluydum ben baştan beri hala devam ediyor umudum çok güzel embriyoların var bir ay dinlenip inşallah ufak bir gecikmeyle kavuşacaksın yavrularına ,gönlündeki gibi ikizlerine

Ay bilmiyorum ya birde ertesi gün haraketli kese düşmeye meyilli falan diyince yıkıldık hepten
Kese 7.7. M mi mm ne dedi

Kizlar iyi sabahlar... Yaklaşık iki saatir okuyorum yazılanları... Gerçekten çok etkileyici süreçlerden geçmişiniz. İlk 29 sayfayi okuyabildim.. kör olcam artık neredeyse
Rabbim su ezanlar vakti açılan ellerimizle, kollarımızı boş bırakmasın inşallah...
Benim de başımdan kötü olaylar geçti... Son iki saate kadar ağlıyordum... İçime bir umut doğdu sizlerden
Ben Kasım ayında doğum yaptım... Sağlık sorunum yüzünden doktorum tuplerimi bağlamıştı... Tüpleri açarsak dış gebelik ihtimali artıyor dedi... En iyisi tüp bebek dedi.
Tüp bebek konusuna çok uzağım... Yardımcı olursanız sevinirim...
Doktorumla 1.5 ay önce görüştüm, tüp bebek için Mayıs gibi adetin ikinci günü gel dedi...
Bu adetin ikinci günü muayeneden sonra ilaç tedavisine mi başlayacak? Toplama işlemi ne zaman olacak tahmini...? Nasıl olacak..? bir de benim doktorum özel de... 10 15 bin TL yi bulur dedi... Ancak burada 20 25 TL arası diyen arkadaşlar da var. Fiyatlar neye göre değişiyor.?
Bana bı el atın kafaları yicem yoksa.

Doktorunuz ilaçlar haric fiyat vermiştir. Benim 25 bin tuttu embriyo dondurma dahil. Standart tedavi uygulanacaksa süreç kolay adetin ikinci günü ilaç tedavisi başlıyor hergun göbekten iğne yapıyorsunuz daha sonra yumurta takibi yapılıyor yumurta toplama işlemini doktor uygun gördüğü zaman yapıyor 8-12 gün arasında olabiliyor yunurtalarin durumuna bağlı uyutularak oluyor hissetmiyorsunuz döllenme işlemi ardından transfer oluyorsunuz en zor kısmı beklemek Allah hepimize kolaylik versin

Son düzenleme:
Amin Allah razı olsun....
Önceki gebeliğim den aliskinim iğnelere... 4'luk oksapar kullandım 8 ay. Büyük çapta morluklar,iç kanamalar oluştu kollarımda bacaklarimda.. şuan o morluklar kahverengi leke olarak kaldı.... Tek korkum şu uyutulma işlemi..
Kalp kapak hastalığı da var bende... Çok korkuyorum ama evlat acısı ayrı hasreti ayrı vuruyor.
Bi yola gircem... Dönüşü yok.
Allah'ım hepimizin yardımcısı olsun.

Kızçelerrr 6. Günden selam
Dün gece o kadar güzel bi rüya gördüm ki uyanınca cok üzüldüm .. transferden beri kabızlık için şurup içiyodum 1-2 gündür içmiyorum kendiliğimden cıkıyorum tuvalete daha içmeyi düşünmüyorum kayısı yiyorum bol su iciyorum . Pazar günü eşimle vakit gecirince enerjim yükseldi . Heyecanlı cumartesi kan vermeye bekliyorum . Bol pozitifli bi haftamız olsun inşaAllh
Dün akşam okudugum bişeyi yazıcam size içimiz ferahlasın ;
Nasibin bir dağın altındada olsa sana isabet eder

Günaydın canım baya zaman gecmıs yolu yarılamışsın sende ınsallah senden güzel haber alırız bakalım sonuçlarını beklıyoruz

Merhaba bızde bu konularda bılgısızdık buralarda ogrendık neyın ne olduğunu cıdden bende özelde yaptırdım mesela 15.500 doktora verdım adetın 2yada 3 günü gıdıp alttan muayene yapılıyor yumurtaların durumuna göre ılac tedavısıne başlıyorlar gelısımlerı ıcın oda zaten 10.12 arası sürüyor o ara zarfında kontrole çağırıyor zaten eğer ıstedıgı gıbı olgunluktaysa toplama ıslemı anestezilı aman10.15 dakikalık işlem zaten ondan sonra kaç yumurtan olduğunu gun gun arayıp kaç tanesı dollendıgının bolgısını verıyolar sana o gun esınden de sperm ornegı alıyorlar zaten 2 seçenek ay taze transfer yada dondurup transfer yapılıyor rahımın durumuna göre tabı ınsallah senınde güzel ılerler

İnşallah çok sağol Allah razı olsun. Ümidim yok kadar az. Hep kötü bir şey olacak hissi....beni hiç bırakmıyor. Hamile kalmak...gebelik süreci..... dogumm....doğumdan sonrası... Herşey şuan bana kocaman bir korku yumağı... yuvarlandikca üstüme geliyor... Daha artık evlat acısı yaşamak istemiyorum...evlatsiz kalmak hiç istemiyorum. Rabbim cümlemizin yardımcısı olsun ne diyeyim çok üzgünüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…