2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

kızlar ben bebeği kaybettim. Dün gece hastanedeydik çok yoğun kanama ve düşükle bitti süreç. Keseyi de gördük ama zaten düşmek üzereyken gördük. Keşke baştan negatif çıksaydı da böyle travmatik bi şekilde sonlanmasaydı. Bir süre kendimi toparlamam lazım, gebeler allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin🙏🏻 Kimseye böyle bişey yaşatmasın.
İnanamıyorum gerçekten çok üzgünüm. Allah sabır versin sonradan kaybetmek başta negatif olmasından çok daha kötüymüş çok haklısınız. Allah kimseye yaşatmasın. 😔

canım inan çok çok üzüldüm insallah bir daha böyle birşey yaşatmasın rabbim 🤲 Gerçekten hepimiz için her an bu durum geçerli Kendini fazla yıpratma lütfen olur mu 🤲 Biliyorum her acı farklı ama benim arkadaşım 9 aylıkken karnında bebeği öldü doğuma çok çok az kalmıştı Allah dayanamayacağın acı vermezmiş kuluna insallah en kısa zamanda bebeğini kucağına alacaksın 🤲🤲
O okuryazar M mabel63 eras0201 eras0201 O orkide0101 çok teşekkürler hepinize sağolun. Allah herkesin dualarını kabul etsin sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Her şerde bir hayır vardır diyerek kabullenmeye çalışıyoruz. Allah beterinden korusun..😔

Benımde o gerıden gelen 2 tanesı ıyı kalıte degıl dedıler imha ettıler ama bana a yada b öyle bısey demedıler hıc wala bana 1 tane transfer ettıler ondada 8.günde kanamam başladı maalesef tutmadı dün de tekrar kan ıstedıler ıste olumsuz olup ılacı bıraktım hafta ıcı görüşmeye gıdıcem 2.ıcın 2 tane ıstıcem bu defa sımdı benım bu kanama adet kanaması mı oluyor normalde takvıme göre bugün olmam lazım genelde yazılanlar ılaclar adetı gecıktırır dıuolar ama nasıl oluyor bılemedım sen nerde tedavı oluyorsun
Daha önce testin pozitifse kimyasaldır bu kanaman.ama test negatifse en başından beri normal adettir.kimisinde ilaçla rağmen adet oluyor ama benim aşılamalarda ilaç kullanırken adet olmamıştım ilacı bırakınca olmuştum.ben Ankara memorialdayım.inşallah ikimizin de kucakları boş kalmaz

Daha önce testin pozitifse kimyasaldır bu kanaman.ama test negatifse en başından beri normal adettir.kimisinde ilaçla rağmen adet oluyor ama benim aşılamalarda ilaç kullanırken adet olmamıştım ilacı bırakınca olmuştum.ben Ankara memorialdayım.inşallah ikimizin de kucakları boş kalmaz
Test hep negatıftı pozıtıf gormedım zaten yanı bence de normal adet aynı adet gıbı surdu zaten kanamam kan verdıgımde de zaten bellı olmustu 2cıye hazırlanıcam ama oncesınde görüşmeye gıdıcem yapılması yada ıstenılen test varsa onları da yaptırmak ıstıyorum gerçekten maddı anlamda zor süreç bende ıstanbulda med amerıkanla başladım işte inşallah bu defa olur cıft embriyo transfer ıstıcem

Çoğu zaman diyorum cahillik mutluluktur diye 😂 çok bilmekte bazen iyi değil 😂 dün kanı vermeseydiniz hiç strese gitmeyecektiniz böyle diyorum ama benimde sizden kalır yanım yok ama bu sefer kendimi frenliyorum o yüzden sizde olumsuz düşünceleri kovun aklınızdan iyi düşünün iyi olsun benimde yarın akla kara belli olacak bi çok korkuyorum bi çok heyecanlanıyorum hakkımızda hayırlısı neyse o olsun
Aynen onu yapmaya çalışıyorum, inatla evde erken gebelik testleri olmasına rağmen yapmıyorum, gidip kan da vermeyeceğim doktorun verdiği güne kadar. Çünkü ilkinde testte çizgiyi de gördüm kanda değerim de iyiydi ama olmadımı olmuyor, olacağında önünde hiçbir şey duramıyor. İnşallah yarın güzel sonuçlarınızı haber verin bize 🥰

Canım gerçekten çok şaşırdım bence durumu hastane yönetimine de iletmelisin durumu bilmeliler. Eğer gebelik oluşmamışsa kalan embriyolarını baska bir hastaneye de taşıyabilirsin ya da 2. Deneme için zaman kaybetmek istemezsen doktorunla sıkı bir dille görüş yani gerçekten çok saçmalamışlar daha 5. Günden gebelik oluşmamış deyip hangi gün transfer olduğunu bile bilmiyor . Yoğun olması bahane değil bütün doktorlar yoğun. Sen içini ferah tut lütfen çünkü olacağı varsa nasibi gelir bulur 🤲Ancak bu durumu şikayette bulunmalısın gerçekten. Bunlar yüzünden strese girdin daha 5. Gününden. Olcak iş değil lütfen yanlış anlama ama bu durumu mutlaka görüşmelisin yetkili birileriyle.
Çok teşekkür ederim.Görüşücem kesinlikle.Doktor takvimine de yazdım doktor ile ilgili görüşümü ama yayınlamadılar.Ben de diyordum orda neden hiç kötü yorum yok diye, kötü yorumlar yayınlanmıyor çünkü.

Sonuc?
yani beklemedesin hala dimi. Transfer tarihini ogrendimten sonra ne dedi
Daha erkenmiş dedi ama ben söylemesem erken değil mi diye tarih falan da sormayacak ben de gebe değilim diye üzülüp oturucam.Salı günü gel kan testi yaptır dedi.

Kızlar merhaba araniza yeni katıldım:) 7 martta dondurulmuş 2 adet 3.gün embriyo transferi oldum ama embriyolog 5.gün kalitesinde olduğunu söyledi 🤲 her gün 2 ampül progesteron 4 adet estrofem 1 oksapar iğne kullanıyorum. Umarım bebisler benimledir. 20 mart test günüm

Test hep negatıftı pozıtıf gormedım zaten yanı bence de normal adet aynı adet gıbı surdu zaten kanamam kan verdıgımde de zaten bellı olmustu 2cıye hazırlanıcam ama oncesınde görüşmeye gıdıcem yapılması yada ıstenılen test varsa onları da yaptırmak ıstıyorum gerçekten maddı anlamda zor süreç bende ıstanbulda med amerıkanla başladım işte inşallah bu defa olur cıft embriyo transfer ıstıcem
Bana da doktor öncesinde histeroskopi yapalım istersen dedi.fiyatı 6000 yani şaka gibi rakamlar gerçekten.bende önce transfer olsun istedim tutmazsa 2. De histeroskopi yaptıracağım.ortada bişey yokken de 6000 vermek istemedim

Bana da doktor öncesinde histeroskopi yapalım istersen dedi.fiyatı 6000 yani şaka gibi rakamlar gerçekten.bende önce transfer olsun istedim tutmazsa 2. De histeroskopi yaptıracağım.ortada bişey yokken de 6000 vermek istemedim
Ya bu konularda devlet de destek çıksa cıdden nelerden arttırıp verıyoruz bız gerçekten zor ne olacak gerçekten bılmıyorum

Yaa burdaki fiyatlara hayret ediyorum ben😲 İzmir daha mı insaflı nedir, ocakta 1.750 ye hiç düşünmeden yaptırdım ama 6.000 olsa düşünürdüm doğrusu 🤦🏻‍♀️

X