2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

kızlar ben bebeği kaybettim. Dün gece hastanedeydik çok yoğun kanama ve düşükle bitti süreç. Keseyi de gördük ama zaten düşmek üzereyken gördük. Keşke baştan negatif çıksaydı da böyle travmatik bi şekilde sonlanmasaydı. Bir süre kendimi toparlamam lazım, gebeler allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin🙏🏻 Kimseye böyle bişey yaşatmasın.
Çok üzüldüm😔 Ne desek boştur sizin için, allahım en kısa zamanda sağlıkla ilerleyecek bir gebelik nasip etsin🤲

Ben mesela 😑 ya benim de öyle olmuş tam katlamamış biraz yavaş artıyor 48 saatte ikiye katlamamış ama artmış da bilemiyorum dış gebelik mi acaba bir belirti de yok daha on gün var kese kontrolüne ilerledikçe daha zor olur dış gebelikse eğer 😔
Ne dış gebeliği yaa değerin gayet güzel, böyle şeyler düşünüp de kendini de bebeğini de strese sokma. Yerinde olsam doktorumu arar randevumu öne alırdım hem için rahat eder

Normalde beta hcg 2000 falansa kese görünür.benim 1500 falandı doktora gittiğimde keseyi görmüştü ama dış gebelikte bir türlü görünmedi.artış da devam ettiği için dış gebeliğe ihtimal vermediler.7. Hafta falandı ameliyat olduğumda en son beta 8600 dü benim.ama normal yollardan dış gebelik olmuştu yani tüp bebekte ihtimal var mıdır bilmiyorum onu.betan 2000 i geçtiyse kese görünür başka bi doktora kese için git istersen için rahatlasın
Öyle yapayım ben en iyisi bugün değil de yarın çünkü nedense kendimi çok kötü hissetmeye başladım hiçbir belirti ağrı vs hiçbir şey yok ama o ihtimal bile haftaya kalınca çok geç olacak gerçekten benim durumumda kanama sorunu olan birine bu kadar geç kese muayenesi verilir mi ya ihtimali bile olsa kanama olabilecek bir durum sonuçta

Ne dış gebeliği yaa değerin gayet güzel, böyle şeyler düşünüp de kendini de bebeğini de strese sokma. Yerinde olsam doktorumu arar randevumu öne alırdım hem için rahat eder
Doktorum bu tarz şeylere acayip sinirleniyor bi kere bi şey sordum burnumdan getirdi biz ihmal mi ediyoruz ne demek istiyorsunuz falan diye bi daha da iletişim bitti zaten adamla sıfır iletişime yakın tedavi süreci geçirdim diyebilirim kartını cebini vs verdi ama inanın hiç iletişim kurmak dahi istemiyorum sadece asistan ve hemşire ile iletişim halindeyim onlara da pazar günü yazsam hemen bir sorun yok vs diyecekler bilmiyorum bi kafamı toparlayayım şu moddan çıkayım

Öyle yapayım ben en iyisi bugün değil de yarın çünkü nedense kendimi çok kötü hissetmeye başladım hiçbir belirti ağrı vs hiçbir şey yok ama o ihtimal bile haftaya kalınca çok geç olacak gerçekten benim durumumda kanama sorunu olan birine bu kadar geç kese muayenesi verilir mi ya ihtimali bile olsa kanama olabilecek bir durum sonuçta
Benim önceki denemelerimde ilk beta değerim 72 çıkmıştı doktor düşük buldu hatta testi erken mi yaptın demişti 2 gün sonra 105 olmuştu 2 ye katlanmadı dış gebelikten şüphelendi tekar test istedi bu sefer 2 ye katlanmıştı ama sizin gibi benimde içime kurt düşmüştü eğer dış gebelikte erken müdahale edilir diye en son 1800 falandı gittim başka bir doktora anlattım durumu vajinal USG ile baktı normal yerleşimli keseyi görmüştü o yüzden sizin dış gebelik ihtimali çok az bence sıkmayın canınızı

Günaydın hanımlar 9.günüm bugün ve kaset test yaptım sonucumu paylaşıyorum 🥰 hiç ümidinizi kaybetmeyin Rabbim inşallah hepimize o pozitifleri gösterecek ve devamı da gelir inşallah 🤲Eki Görüntüle 3024566
Benim 11. Günüm bu kalınlıkta ve koyulukta çıkmadı.
Maşallah diyoruz🧿betan çok yüksek gelecek🤗

Allah tamamına erdirsin canım🥰

Benim önceki denemelerimde ilk beta değerim 72 çıkmıştı doktor düşük buldu hatta testi erken mi yaptın demişti 2 gün sonra 105 olmuştu 2 ye katlanmadı dış gebelikten şüphelendi tekar test istedi bu sefer 2 ye katlanmıştı ama sizin gibi benimde içime kurt düşmüştü eğer dış gebelikte erken müdahale edilir diye en son 1800 falandı gittim başka bir doktora anlattım durumu vajinal USG ile baktı normal yerleşimli keseyi görmüştü o yüzden sizin dış gebelik ihtimali çok az bence sıkmayın canınızı
Teşekkür ederim cevabınız için bazen dış gözle kendime bakıyorum nasıl bu hale geliyoruz diye 😑biraz daha rahatladım bakmayacağım artık dış gebelikle ilgili paylaşımlara

2 tanesı çöp oldu benım sen ne aşamadasın acaba benım ılk tutmadı maalesef
Ben adet olunca gittim doktor 1 ay daha dinlen dedi şimdi 2.adeti bekliyorum.haftaya adet olucam normalde.bu seferde bişey demez de transferi yapar inşallah.5 yumurta da donduruldu benim.3 tanesi a kalite 2 tanesi b dediler.diğerleri de 5. Güne gelmişti ama dondurmadılar heralde kaliteleri falan düşüktü.2 tane a kalite olandan attırıcam tutmazsa geriye 3 kalıyor.umarım tutar da gerek kalmaz

Ben adet olunca gittim doktor 1 ay daha dinlen dedi şimdi 2.adeti bekliyorum.haftaya adet olucam normalde.bu seferde bişey demez de transferi yapar inşallah.5 yumurta da donduruldu benim.3 tanesi a kalite 2 tanesi b dediler.diğerleri de 5. Güne gelmişti ama dondurmadılar heralde kaliteleri falan düşüktü.2 tane a kalite olandan attırıcam tutmazsa geriye 3 kalıyor.umarım tutar da gerek kalmaz
Benımde o gerıden gelen 2 tanesı ıyı kalıte degıl dedıler imha ettıler ama bana a yada b öyle bısey demedıler hıc wala bana 1 tane transfer ettıler ondada 8.günde kanamam başladı maalesef tutmadı dün de tekrar kan ıstedıler ıste olumsuz olup ılacı bıraktım hafta ıcı görüşmeye gıdıcem 2.ıcın 2 tane ıstıcem bu defa sımdı benım bu kanama adet kanaması mı oluyor normalde takvıme göre bugün olmam lazım genelde yazılanlar ılaclar adetı gecıktırır dıuolar ama nasıl oluyor bılemedım sen nerde tedavı oluyorsun

Teşekkür ederim cevabınız için bazen dış gözle kendime bakıyorum nasıl bu hale geliyoruz diye 😑biraz daha rahatladım bakmayacağım artık dış gebelikle ilgili paylaşımlara
Çoğu zaman diyorum cahillik mutluluktur diye 😂 çok bilmekte bazen iyi değil 😂 dün kanı vermeseydiniz hiç strese gitmeyecektiniz böyle diyorum ama benimde sizden kalır yanım yok ama bu sefer kendimi frenliyorum o yüzden sizde olumsuz düşünceleri kovun aklınızdan iyi düşünün iyi olsun benimde yarın akla kara belli olacak bi çok korkuyorum bi çok heyecanlanıyorum hakkımızda hayırlısı neyse o olsun

Çoğu zaman diyorum cahillik mutluluktur diye 😂 çok bilmekte bazen iyi değil 😂 dün kanı vermeseydiniz hiç strese gitmeyecektiniz böyle diyorum ama benimde sizden kalır yanım yok ama bu sefer kendimi frenliyorum o yüzden sizde olumsuz düşünceleri kovun aklınızdan iyi düşünün iyi olsun benimde yarın akla kara belli olacak bi çok korkuyorum bi çok heyecanlanıyorum hakkımızda hayırlısı neyse o olsun
Ay inşallah her şey yolunda gider hiç şüpheye mahal vermez 😇 evet ama bu defa da acaba hala devam ediyor mu gebelik diyecektim hani nolurdu ya normal katlasaydı 😃 hiç böyle bi ihtimali aklıma getirmeyecektim neyse olan oldu artık başka şeyler düşünmem lazım

Merhaba kızlar
ben sabahları ağrıyla sancıyla uyanıyorum sizdede öylemi acaba
yarın kese randevum var inşallah diğer günde evime dönücem artık 3 saat uçakla yolculuk yapıcam ekstra birdearabayla gidicem inşallah bişey olmaz
bende pek belirti yok ama ruh halim çok değişik önceden yanımda durmadan çocuktan hamileliğinden bahseden insanlar aklıma geliyor sinir oluyorum özellikle kv çocugumuz olmadıgını bildiği halde bana 7/24 torunlarından ve kızlarının hamileliğini anlatıyodu aşırı moralim bozuluyodu o zamanlar bu kadar takmıyodum ama suan resmen sinir öfke nefret birbirine karışmıs sekilde bian önce laf sokmak istiyorum.😹😹😹😹😹

Canim,cok gecmis olsun.
Allah bir sonraki adiminda insallah bebegine kavustursun seni.
Romatoloji ye gitmedim ben ancak Endokrinolojiye gittigimde direkt 2 tup bebek tedavimin basarisiz oldugunu soyledigimde sana butun testleri yapalim demisti(kolesterol,demir,cinko,selenyum,magnezyum bir suru)
7 tup kan aldilar benden,bir de idrarda iyot a da bakmisti(gunun ilk idrarini teste gonderiyorsun)
Bende o zaman öyle yapayım..
Çok teşekkür ederim..

X