2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Çok teşekkür ederim.Görüşücem kesinlikle.Doktor takvimine de yazdım doktor ile ilgili görüşümü ama yayınlamadılar.Ben de diyordum orda neden hiç kötü yorum yok diye, kötü yorumlar yayınlanmıyor çünkü.
Zaten öyle ya da böyle duyuluyor bir şekilde bir yerlerden. Siz hiç moralinizi bozmayın gerçekten nasip kısmet. Bugün kaçıncı gününüz? İçinizi ferah tutun ve gerçekten nasibi olduğun gün bebeğiniz gelecek insallah şuanda da hamilesinizdir 🤲🥰

Morelim çok bozuk ben regl oluyorum sanırım bildiğin regl ağrısı bu. Bide çok agresifim her adet öncesinde olduğum gibi keske hiç bu belirtiler olmasa adet olcam die sitres olmazdım 🥺

Yaa burdaki fiyatlara hayret ediyorum ben😲 İzmir daha mı insaflı nedir, ocakta 1.750 ye hiç düşünmeden yaptırdım ama 6.000 olsa düşünürdüm doğrusu 🤦🏻‍♀️
Transfer ücreti zaten 7000.yani nerdeyse aynı para.bende denemeden vermek istemedim açıkçası.ama tutmazsa mecbur vericez

Morelim çok bozuk ben regl oluyorum sanırım bildiğin regl ağrısı bu. Bide çok agresifim her adet öncesinde olduğum gibi keske hiç bu belirtiler olmasa adet olcam die sitres olmazdım 🥺
Benim de bugün transferimin 10. Günü ben de çok stresliyim bugün regl öncesi gibi😔 morfoloji 0 bizim böyle olduğunda tutmayan çok hikaye de okudum belki de ondandır bilmiyorum. Allah yardımcımız olsun

Benim de bugün transferimin 10. Günü ben de çok stresliyim bugün regl öncesi gibi😔 morfoloji 0 bizim böyle olduğunda tutmayan çok hikaye de okudum belki de ondandır bilmiyorum. Allah yardımcımız olsun
Hiç test yaptınız mı benim bugün 6. Gün acaba yapsam mı diyorum çok sitres oldum birde sigarayı bıraktım ben oda çok zorluyor beni

Aynen onu yapmaya çalışıyorum, inatla evde erken gebelik testleri olmasına rağmen yapmıyorum, gidip kan da vermeyeceğim doktorun verdiği güne kadar. Çünkü ilkinde testte çizgiyi de gördüm kanda değerim de iyiydi ama olmadımı olmuyor, olacağında önünde hiçbir şey duramıyor. İnşallah yarın güzel sonuçlarınızı haber verin bize 🥰
Aynen doğru diyorsunuz. inşallah hepimiz güzel sonuçlar alıp sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız 🙏

Hiç test yaptınız mı benim bugün 6. Gün acaba yapsam mı diyorum çok sitres oldum birde sigarayı bıraktım ben oda çok zorluyor beni
Hayır yapmadım. Yapmayın bence çok erken sanki 6. Gün . Sigara konusunda da kolaylık dilerim size zor olsa gerwk😔

Zaten öyle ya da böyle duyuluyor bir şekilde bir yerlerden. Siz hiç moralinizi bozmayın gerçekten nasip kısmet. Bugün kaçıncı gününüz? İçinizi ferah tutun ve gerçekten nasibi olduğun gün bebeğiniz gelecek insallah şuanda da hamilesinizdir 🤲🥰
İnşallah.Çok teşekkür ederim zaten gebelik yok dendiğinde bu forumda yazılanları okumaya başlamasaydım ben de yok olmadı diye ilaçlarımı bırakacaktım.

Bugün 7. Günüm ve göğüs uçlarım ağrıyo arada kasık ağrım da oluyor.Ya adet olucam 1-2 güne yada hamileyim.inşallah 2. Şıktır tabi.

Yaa size yazamadım ama okudum durumunuzu valla hamileyseniz (inşallah öyledir) o doktora napmalı bilmem. Nasıl bir sorumsuzluktur o

Yaa size yazamadım ama okudum durumunuzu valla hamileyseniz (inşallah öyledir) o doktora napmalı bilmem. Nasıl bir sorumsuzluktur o
Çok teşekkür ederim.Bu yaşadığımdan anladığım şu ki Doktor dahi olsa söylediklerine çok da güvenmeyip bi araştırmakta fayda var.Hala ümidim var benim de inşallah hamileyimdir.

Ah o okuduklarımız var ya 😢Sabahtan beri kendimi moda soktum ben de yataktan kalkmak istemiyorum dışarı planımız vardı arkadaşlarla modum öyle düştü ki onu da iptal ettim değişik bir ruh halindeyim durup durup olumsuz bir şey çıkıyor gibi lütfen siz o belirtilere takılmayın gününde testinizi yapın belirtiler zaten aynı olabiliyor

Ah o okuduklarımız var ya 😢Sabahtan beri kendimi moda soktum ben de yataktan kalkmak istemiyorum dışarı planımız vardı arkadaşlarla modum öyle düştü ki onu da iptal ettim değişik bir ruh halindeyim durup durup olumsuz bir şey çıkıyor gibi lütfen siz o belirtilere takılmayın gününde testinizi yapın belirtiler zaten aynı olabiliyor
Benve sen bu hafta Sakarya da bir kadın doğımcuya randevu al gözükür kese için rahatlasın 21 İnede hem tekrar keseni görürsün hemde kalp atışı duyarsın 😊

X