2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Çok geçmiş olsun, bundan sonrası su gibi sorunsuz geçsin inşallah

Ben bir sonraki kanamam da başlamıştım. Mesela Kürtajdan sonraki kanamamda. Rahim durumuna da bağlı. Benim dondurulmuşlarım yoktu baştan başlamıştık.
Sen kürtaj mı oldun çok gecmıs olsun kuzum sımdı benım durumum bu gördüğüm adet olmuyor mu bugün tekrar kan ıstedı o ayrı tabıde benım 4 tane bekleyen var da ılkı gıbı ılac sekıllerı aynı degıl sanırım yada bakılan bı kan varmı yada benım yapmam gereken bısey

Benim ilk denememde test böyleyken 21çıkmıştı
Arkadaşında daha silikti 38 çıktı.. buna güvenme dedi.. Bakayım.. Önemli olan zaten artış, değer yükseliyorsa her türlü vardır..
Ama önce değer pozitif diyecek kadar mı öğreneyim :d
Birazdan gidip kan tahlili vereceğim :)

2.deneme surecı nasıl ılerlıyor kızlar benım bu gördüğüm kanama adet kanaması degıl mı sımdı
Birde şunu söyleyeyim ben böyle arka arkaya yaptığımda ilki 8 haftalıktı diğeri 6 haftalık kaybettiğimde. Herşeye hazırlıklı olman lazım. Ben sonrasında 1 yıl ara verdim. Çok yorulmuştum. Üçüncüyü gözüm yememişti.

Orasıda var tabı suanda bıle kendıme yeni geliyorum hanı hıcbır neden yok bızde acaba dıyorum eksık olan ne yapılmayan test mı vardı tamam rahım kabul etmedi ama rahımde temız hersey yapıldı ıste bı yerde eksık olan bısey vardı

Nedir bu çiş olayı transfer öncesi sıkışmak mı lazım?
Evet canım sıkışıp alıyorlar senı ona göre rahıme koyacakları yerı tespıt edıyolar karından ultosonla bakıyolar zaten transfer zamanı ben o zaman bıraz Fazla sıkışmıştım maalesef oda ayrı kötüydü

İnşallah güzel sonuclar alırsınn
Bende idrara aşırı sıkışıktım ama işlem sırasında sonda takıldı idrarımı boşalttılar o beni uzun süre rahatlattı

Ben başladım diyebilirim ojesiz gezmeyen biriyim pozitiften beri oje sürmüyorum asetonun zararlı olduğunu okumuştum, mor şampuanın içinde de yoğun kimyasal olduğu için transfer öncesi kullandım en son şimdi kullanmıyorum çok turunculaşma olursa saçta belki sadece uçlara uygularım ileriki aylarda. Sivilceli bi cildim var ama sivilceli ciltler için aldığım içinde salisilik asit olan hiç bir dermokozmetiği de kullanmıyorum. Benim önlemler şimdilik böyle

Ben de duphaston ve folik asit kullanıyorum şuan pozitifim ve duphaston kullanmaya devam dedi doktorum. Yanlış anlaşılma olmasın kan sulandırıcıyı her hastanın durumuna göre belirleniyor demek ki sizin ihtiyacınız olmadığı için verilmemiş.

Benim de taze 3. Gün emb 9. Gün ama benden 17sinde test istediler. Umarım güzel sonuçlar alırız

Acemılık dıyelım ona bılmıyoruz ya ondan ılkı öyle oldu zaten tutmadı artık 2.cıye bakalım sen ne durumdasın oldun mu transfer
İnşallah 2.si tutar sağlıkla alırsın kucağına ben de 2 gün önce adet oldum muayeneye gittim estrofeme başladık 16 sında tekrar bi muayenem var başka ilaçlar daha eklenecek herhalde ondan sonrasına da bakacaz hayırlısıyla

Ben normalde de idrarımı tutmakta çok zorlanırım bakalım nasıl olacak

Kızlar ben çıktımm burdan toplu olarak cevap vereyim gayet iyiyim şuan için ağrım sancım yok ama stresten vucüdum tiritşyor du anestezi aldığımda dahi titreyip Durmuş'un 11 tane yumurtam toplandı bakalım yarına kaçının güzel haberleri gelicek

Yani çok şaşırdım 5. Gün zaten çok çok erken. Ben 7. Gün test yapmıştım onda bile doktorum çok erken 10. Gününüzü bekleyin ve test yapın demişti. Hangi klinikte tedavi oluyorsunuz acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…